Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ghost Recon 4 w 2010 roku; nowy Splinter Cell i Red Steel 2 na święta

16 postów w tym temacie

I skąd tu brać kase na to wszystko?
Z tego co obserwuję od początku roku...to ten rok może być rokiem Ubi. Z czego bardzo jestem zadowolony. Ubi zazwyczaj nie puszcza gniotów, i jeszcze (ekhm, odpukać nie malowane) nie przejechałem się na ich grach. Będzie w co pograć ;]

Lista must-have w tym roku...
Mafia II,
Modern Warfare II,
Assassin''s Creed II,
miał być też Bad Company no ale xP
Dołożymy nowego Splinter Cella...i coś jeszcze po drodze...
Olać wakacje, dawać listopad ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem co kolega wyżej :-). Na Conviction jakoś szczególnie nie czekam i raczej nie kupię ale Ghost Recon to ''a must have''. A swoją drogą to ciekawe co z Advanced Warfighter bo tu chodzi chyba o pierwszego ghosta który najpierw na pc wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Modern Warfare II w tym roku? Nie wydaje mi się... albo się mylę. Czekam na Splinter Cell, I am alive, Assassin''s Creed 2 i oczywiście na Mafię 2 ale to nie z tego newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria Ghost Recon skończyła się na Island Thunder (zresztą nadal grywam w niego razem z Desert Siege). Nowe wydania zupełnie mi nie podeszły, zagrałem, oddałem, zapomniałem. Wątpię by cokolwiek zmieniło się z nową odsłoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie Splinter Cella dopracują i go w końcu wydadzą. Bo coś długo zwlekają. Ale najbardziej czekam na Assasin''s Creed 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej cieszy mnie zapowiedz SC.Mam tylko nadzieję,że wydadzą go w terminie,zważywszy na dotychczasowe problemy jakie ta gra miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Splinter Cell powstaje od 2 lat, nie czekam na tą grę. Nowy Ghost Recon miło wiedzieć, że w produkcji jest, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że w końcu jest jakieś info na temat daty premiery Splinter Cell`a :) Myślałem, że już się normalnie nie nie doczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to za pierdoly, że call of juarez nowego nie mam na PC????
nawet w CDA w wydaniu specjalnym jest napisane, ze Techland zajął sie wydaniem na PC w Polsce, a Ubi na PS3 i X360 w Polsce i na całym świecie...... omg
a ppoza tym chyba bym umarł jakby CoJ:WK nie wyszło na PC, na zawał :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować