Zaloguj się, aby obserwować  
crysis13

policja,psy.paly-nienawiesc do policji

69 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 23:05, crysis13 napisał:

> to tez zalezy na jakich trafisz, czy trafisz na jakichs dupkow ktorzy tylko szukaja
kogo
> moznaby tu spisac zeby uzupelnic sobie zeszycik ale mozna tez trafic na spoko kolesi,

> ja trafilalem na takich i na takich
ja trafilem na dupkow nic cekawego nie mozna dac sie zastraszyc i wcisnac sobie czegos
czego nie zrobiles; )

Ja nie mialem nigdy tak powaznej sytuacji zeby msieli mnie zawozic na komisariat ale rzeczywiscie jak sie przeczepia o byle g*wno to nie mozna im sie dac sprowokowac/zastraszyc, tak to najczesciej sobie daja spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:06, Baluk25 napisał:

No, po poście widać, że masz mniej. JP? Żałosne.

Budo: Przesadzasz.

Co do policji, powinna być, nie ma takiej możliwości by nie było takiej instytucji. To
przez nią taki Crysis13, gdy będzie chciał zrobić głupiego pomyśli ,,A jak mnie złapią,
to trochę przypał będzie...", a nie to zrobi, bez skrupułów i wahania. Co do broni palnej...Wyskoczy
im jakiś przestępca z pistoletem, strzeli w nich, i dopiero, jak dostaną mogą w niego
strzelić. Absurd panowie, absurd ! Ludzie narzekają na policje, jaka to ona zła i w ogóle,
bo nie ogarniają tego, co by było, jakby ich nie było. Może czasem przesadzają, np. mandaty,
ale jednak jest to instytucja potrzebna bardzo, w życiu każdego.

Starscream: Policjanci czasem w porządku są. Najczęściej na jakiś wsiach, małych miasteczkach,
gdzie można z nim pogadać jak z człowiekiem, nawet przy złapaniu za za dużą prędkość.
I można oczywiście nie zapłacić mandatu, bo policjant stwierdzi, że nie warto dawać grzywny
:).

mojego niucku sie czepiasz a ty co baluk haha . nie zgrywaj sie i nie nappinaj tak a bendze dobrze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:26, Budo napisał:

/ciach/


Heh, dokładnie, za jedno piwko masz teraz taki sam przypał jak za kradzież albo coś. Tak samo się dopieprzają, chociaż ostatnio jakoś u mnie w mieście policja złagodniała, bo jak piłem z kumplem piwo na podwórku, kazali nam je tylko wylać. Ale zależy też na kogo się trafi - raz na kogoś kto jest w porządku, a innym razem na totalnego skur****.

BTW: Co do założyciela tematu...
Naucz się baranie po Polsku pisać, zanim zaczniesz bluzgać na wszystko i wszystkich. Pieprzone bachory, dostaną internet na komunię i się wszędzie panoszą... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 22:51, crysis13 napisał:

nie nie mam 13. jak mam ich okreslac stroze prawa ??? haha psy jebane skurwysyny. przesluchiwali
mnie na komendzie po ryju dostalem i co ;] wyjeane na nich dalej zadne z nich stuze prawa
zwalaja cala wine na pierwszego podejzanego ideesz se ulica normalnie z pali dostaniesz
za darmo i nic; >. a jak ktos mi "zloi duspko" to raczej ze na komende nie pojde
sprzedawac;] JP

Widzę, że ktoś tu się za dużo nasłuchał Peji, Firmy i innych Popków.... Policja jest niezbędna, bo bez niej zapanowałaby anarchia i ogólny chaos. W każdej instytucji zdarzają się patologie i tego się nie wyeliminuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:15, Vandaeriel napisał:

> nie nie mam 13. jak mam ich okreslac stroze prawa ??? haha psy jebane skurwysyny.
przesluchiwali
> mnie na komendzie po ryju dostalem i co ;] wyjeane na nich dalej zadne z nich stuze
prawa
> zwalaja cala wine na pierwszego podejzanego ideesz se ulica normalnie z pali dostaniesz

> za darmo i nic; >. a jak ktos mi "zloi duspko" to raczej ze na komende nie pojde

> sprzedawac;] JP
Widzę, że ktoś tu się za dużo nasłuchał Peji, Firmy i innych Popków.... Policja jest
niezbędna, bo bez niej zapanowałaby anarchia i ogólny chaos. W każdej instytucji zdarzają
się patologie i tego się nie wyeliminuje...

no moze jest i potrzebna ale co oni sobie mysla za bardzo swojej wladzy naduzywaja za kogo oni sie maja wogole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick''a jak już. Właśnie pokazujesz swój poziom i jeśli tak się zachowywałeś w stosunku do policjantów to się nie dziwię że tak Cię potraktowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:17, v1t4m1n napisał:

Hip-hopowcy zakładają już własne tematy na forach? To oni potrafią pisać? :)

To ty potrafisz czytać? Zobaczyłeś jednego idiotę i już po danej subkulturze jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:17, v1t4m1n napisał:

Hip-hopowcy zakładają już własne tematy na forach? To oni potrafią pisać? :)

Hmm...jak widać co dzień uczymy się czegoś nowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:17, v1t4m1n napisał:

Hip-hopowcy zakładają już własne tematy na forach? To oni potrafią pisać? :)

A co Ty masz do hip-hopu co? Wiesz w ogóle co oznacza ten termin? Także, za przeproszeniem zamilcz zanim spróbujesz się ośmieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:16, crysis13 napisał:

no moze jest i potrzebna ale co oni sobie mysla za bardzo swojej wladzy naduzywaja za
kogo oni sie maja wogole??

W niektorych panstwach sluzby porzadkowe naduzywaja wladzy duzo bardziej, mogli by cie tak zaszczuc ze balbys sie o nich napisac zle slowo na forum, wiec trzeba sie cieszyc z tego co sie ma. W niektorych krajach panuje taka korupcja w policji ze bys sie zdziwil i zatesknil za polską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do policji: nie można ich brać jako ogół. Jeden jest luźny i przymknie oko, drugi jak się uczepi to będzie ścigał aż nie udupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, wcale nie twierdze że wszyscy tacy są. Mówie o takim marginesie który założył ten temat, gdyby policja po cichu odstrzeliwała takich jak on ja bym się nie obraził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:19, Starscream napisał:

> no moze jest i potrzebna ale co oni sobie mysla za bardzo swojej wladzy naduzywaja
za
> kogo oni sie maja wogole??
W niektorych panstwach sluzby porzadkowe naduzywaja wladzy duzo bardziej, mogli by cie
tak zaszczuc ze balbys sie o nich napisac zle slowo na forum, wiec trzeba sie cieszyc
z tego co sie ma. W niektorych krajach panuje taka korupcja w policji ze bys sie zdziwil
i zatesknil za polską

Prawda;-)
A młody co ten temat otwarł to już chyba nie pamięta co to ZOMO było, i że wtedy postukać to se można było co najwyżej na maszynie do pisania (niech ktoś mu wytłumaczy co to jest)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:19, v1t4m1n napisał:

Nieeee, wcale nie twierdze że wszyscy tacy są. Mówie o takim marginesie który założył
ten temat, gdyby policja po cichu odstrzeliwała takich jak on ja bym się nie obraził...


Skoro nie twierdzisz że wszyscy tacy są, to po co było to zdanie?

"Hip-hopowcy zakładają już własne tematy na forach?"

Następnym razem myśl zanim strzelisz taką głupotę, bo tak samo mogę jechać po ludziach którzy słuchają takiej muzyki jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jacy wy jestescie pusci wszyscy sie na takich inteligentnych robia. Inaczej bysce mowili jak by was palkarze dojeachali i palkami obkladala za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie życie i moje poglądy. Fakt że nigdy nie spotkałem jakiegoś szczególnie inteligentnego hip-hopowca.

Za nic to można było dostać 20 lat temu, dzisiaj tak nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:06, Baluk25 napisał:

Budo: Przesadzasz.


Nie wiem ile masz lat i gdzie się podziewasz wieczorami, zaczniesz chodzić na imprezy na miasto, to może zobaczysz co się dzieje.
Osobiście mam sporo do zarzucenia policji, czepiają się nie tego co powinni, za to jak jest dym to ich nigdy nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:22, crysis13 napisał:

jacy wy jestescie pusci wszyscy sie na takich inteligentnych robia. Inaczej bysce mowili
jak by was palkarze dojeachali i palkami obkladala za nic.

Miałem już kilka spraw, dostałem nieraz po mordzie od policji, i co, też mam robić z siebie debila na forum, i pier*** jaki to ja biedny nie jestem? Dziecko, jak już chcesz się chwalić tym że cię policja dojechała, to idź do swoich trzynastoletnich ziomków, zrobisz furorę, będą cię za Boga uważali.

v1t4m1n

Dnia 05.05.2009 o 23:22, crysis13 napisał:

Za nic to można było dostać 20 lat temu, dzisiaj tak nie ma...

Uwierz mi na słowo - można. Jeszcze jak miałem z 15 lat, z kumplem, jakoś zimą, wygłupialiśmy się nad jeziorem, rzucaliśmy kamieniami w lód żeby go rozbić, itp. Policja podjechała"suką", zapakowali nas do środka, przy*** przez plecy pałą, i wypuścili. Ot tak, pijani byli i się im nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 23:17, v1t4m1n napisał:

Hip-hopowcy zakładają już własne tematy na forach? To oni potrafią pisać? :)


Nie przeginaj, bo i mnie obrażasz w tym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować