Zaloguj się, aby obserwować  
k4m3l30n

LeMans 24... minuty by D-Link PGS

14 postów w tym temacie

Czy ktoś z Was zamierza ścigać się w Grida ? Dzisiaj znalazłem ciekawą propozycję na stronie D-Link PGS.
www.dlink-pgs.com/serwis/turniej-lemans-24-minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miooodzio, w końcu coś dla mnie :-). Zgłoszonko już wysłane. W multi se radze nieźle, w Grid World na Ninja też więc jakoś to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem. zainteresowanie będzie pewnie duże... mamy możliwość stanąć w szranki z D-linkiem... :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem załączony filmik przez PGS Chrisa i powiem szczerze, że scenka mi opadła :). Z drugiej strony fajnie, że organizatorzy umożliwili wybór asyst oraz kontrolera.

btw na jakich kontrolerach gracie w Grida ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, zgłoszenie wysłane.
W GRIDa to już parę turniejów się wygrało;)
Największy sukces to 1msce w GRIDA w Wawie podczas weekendu z HLC i gram.pl;)
2,2tyś w nagrodach zainkasowane było;)

Teraz też nie popuszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 17:45, igor8472 napisał:

Ja na padzie ze stopki, zawsze wszystkie asysty wyłączone.


Ja w sumie od niedawna tez na padzie, wczesniej gralem na Lycosie, ale dopiero jak u chrzesniaka pogralem w Grida na padzie konsolowym, zrozumialem ze to zupelnie inne bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 2 lat to w sumie za nic bym nie przerzucił do ścigałek z pada na co innego, zwłaszcza z tego pada, z płynnymi przepustnicami :-). Choć jak fundusze pozwolą to może pod koniec wakacji DFGT...

Poziomem pewnie w tym turnieju przejadzowi z filmika za Chiny nie dorównam ale może pierwsza trójka będzie. Szkoda że tylko LMP 1, Lola B/05, Murcielago czy Panoz Esperante to takie przyjemne w prowadzeniu autka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie na klawiaturze :D aczkolwiek miło się driftuje Kierownicą, ale przyznacie ten model jest akurat słaby, bo teraz kasy na lepszy model nie mam. Ale chętnie bym chciał G25.

20090518190146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to lepsze niż jakies Manty, Apollo etc. shit. Mnie na G25 będzie stać może jak cena zejdzie za 1,5 roku do 500-550zł. Tymczasem Driving Force Pro albo nowszy DFGT całkowicie każdemu wystarczy. 900 stopni obrotu to ye to :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od grubo ponad pół roku i tak jest dalej 1.2 dostępny tylko. Na necie wszyscy chy7ba na niej grają. Zapewne gra musi być w tej wersji. 1.3 pewnie za szybko nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować