• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Fucio

Stranglehold - Problem z upchnięciem gry na dysku

Pytanie

Witam. Mam problem, otóż gdy próbuję zainstalować grę Stranglehold, okazuje się, że mam za mało miejsca na dysku. W rzeczywistości mam jeszcze jakieś 2GB zapasu, ale instalator upiera się przy swoim. Rzekomo potrzebne jest ponad 26 GB, mimo że w instrukcji wyraźnie jest napisane 15 GB. Zrobiłbym miejsce, ale na jednym talerzu tego nie upcham. No chyba, że mówimy o C, ale winda też musi gdzieś być.

Proszę o szybką pomoc.

20090521143908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.05.2009 o 14:40, Fucio napisał:

Proszę o szybką pomoc.

Jak instalator woła o to, to znaczy, że musisz po prostu wygospodarować te 10GB, bo gra się musi jakoś rozpakować, dopiero potem zainstalować.

Używasz CCleanera albo czegoś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2009 o 15:40, Piciambeer napisał:

> Proszę o szybką pomoc.
Jak instalator woła o to, to znaczy, że musisz po prostu wygospodarować te 10GB, bo gra
się musi jakoś rozpakować, dopiero potem zainstalować.

Używasz CCleanera albo czegoś podobnego?

Nie używam, w tej chwili mam 21,5 GB wolnego na dysku. Chodzi ci o to, że potrzeba tyle miejsca na instalację, a po jej zakończeniu gra będzie zajmować te 15 GB? Z pewnością na moim dysku nie znajdę takiej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2009 o 16:01, Fucio napisał:

Nie używam, w tej chwili mam 21,5 GB wolnego na dysku. Chodzi ci o to, że potrzeba tyle
miejsca na instalację, a po jej zakończeniu gra będzie zajmować te 15 GB? Z pewnością
na moim dysku nie znajdę takiej przestrzeni.

Jeśli faktycznie jest tak (a to całkiem możliwe), że wymaga tak naprawdę 15 GB, a 25 tylko na czas instalacji, to zrzuć co nieco na płytkę albo pendrive''a i po instalacji gry wrzuć z powrotem na dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mógłbym tak zrobić, ale żadna z partycji tego nie pomieści. Dobra, sprawa jako-tako się wyjaśniła, więc temat można zamknąć, bo w wakacje prawdopodobnie będę miał nowego kompa i aż tak bardzo na instalacji tego na moim małym dysku mi nie zależy.
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować