Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pierwszy zwiastun z Supreme Commander 2

15 postów w tym temacie

W końcu jakaś dobra i miła wiadomość dzisiaj, chodź pogodę mamy fatalną!!! ;) Długo czekałem na zapowiedz Supreme Commmanderem 2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy Supreme !! Łaaa, zabieram się za trailer. 1-ka dalej króluje na mojej liście strategii, kumpel namawia mnie jeszcze na klasycznego Total Annihilation ale na razie jeszcze poczciwego Supreme''a nie przeszedłem, trudno się w sumie dziwić bo trzeba ogromnego samozaparcia, żeby przejść kilka misji jedna po drugiej, co przekłada się na cały dzień :) O wymagania się nie martwię bo i na X360 wychodzi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nowy Supreme? Zajefajnie. Jedna z niewielu strategii które mnie baardzo in plus zaskoczyła. Nic tak nie raduje oczu jak odpalona po godzinie ładowania atomówka :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Zapowiedź kontynuacji mojej ulubionej strategii! Już się nie mogę doczekać ^^! Oby tylko nie miała Supreme wielkich wymagań sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była nawet niezła chociaż jak dla mnie za bardzo chaotyczna jednostki tech 1 gineły w ułamku sekundy, wolałbym żeby jednak było nieco bardziej zbliżone do TA gdzie po dłuższej walce było tyle wraków, że stanowiły istny mur dla pocisków i gdzie jak dla mnie trzeba było nieco więcej myśleć nad strategia, liczę pod tym względem na SC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować