Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2007 o 19:38, Abi Dalzim napisał:

Jacy ludzie maja klucze do wierz w Khorinis? Pabla juz okradłem i zdobyłem klucz z koszar.

Pablo, Peck, spróbuj także u innycg strażników miejskich. Dostajesz także klucz gdy wstąpisz do straży jednak jest to ten sam jaki jest w posiadaniu Pabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:42, Tajemnic napisał:

> Jacy ludzie maja klucze do wierz w Khorinis? Pabla juz okradłem i zdobyłem klucz z koszar.

Jeśli oddasz Hannie Księgę Rozrachunkową Lebmara (czy jakoś tak) to da Ci mieszek. W środku
chyba będzie jeden klucz.


ale to klucz do wyspy skarbów. a nie do wieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 19:43, Bajuj napisał:

Pablo, Peck, /.../

Peck jest z panienką w Czerwonej Latarni. Jest "zajęty" i nawet gadać ze mną nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 06:41, Abi Dalzim napisał:

> Pablo, Peck, /.../
Peck jest z panienką w Czerwonej Latarni. Jest "zajęty" i nawet gadać ze mną nie chce :)

Jak chcesz zdobyć klucz to pobij go, obrabuj, rzuć czar zapomnienia i spokojnie możesz odejść. Jak nawet się do Ciebie przyczepią to zapłacisz góra 50-100 sztuk złota. A kluczem otworzysz wieżę ze złodziejem w środku. Opcja kradzieży pojawia się tylko przy tych przy których wartość oscyluje w pobliżu wartości potrzebnej do okradzenia danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 06:54, Vormulac napisał:

pobij go, obrabuj, rzuć czar zapomnienia i spokojnie możesz odejść.

O właśnie, o to też chciałem zapytać: czy jak się kogoś pobije i rzuci czar zapomnienia, to on nie donosi do Lorda Andre na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 07:43, Abi Dalzim napisał:

> pobij go, obrabuj, rzuć czar zapomnienia i spokojnie możesz odejść.
O właśnie, o to też chciałem zapytać: czy jak się kogoś pobije i rzuci czar zapomnienia, to
on nie donosi do Lorda Andre na mnie?

Osoba pobita nie doniesie jak rzucisz czar. Obserwatorzy polecą od razu zakablować.
W porcioe to raczej wszyscy mają to gdzieś, jednak niektórzy też kablują i jest szansa na dostanie kary za bójkę w porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 08:49, Abi Dalzim napisał:

Gdzie zdobyć jakąś przyzwoitą kuszę w pierwszym rozdziale?

Jak idziesz do Słonecznego Kręgu lub czarnego trolla w pewnym momencie trafiasz na długi, drewniany most z bandytą, który chce od Ciebie kasę. Zabijasz go i tuż przed mostem skręcasz w lewo. Zobaczysz trupa pod drzewem i tam powinna być bardzo dobra kusza i jakieś itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 10:57, Abi Dalzim napisał:

Ok, dzięki :)
To chyba ta kusza co ma 55 pkt obrażeń, tak?

Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że więcej. Grając magiem zawsze na początku jej używałem, więc musi być dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 19:03, Abi Dalzim napisał:

Czy exp za kradzież zależy od poziomu Beziego?

Nie, grab wszystko co się da od samego początku ;) tylko na początku odpowiednio wybieraj cele - cienias z 10 zręczności raczej nie okradnie nikogo znacznego tylko da się złapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że mi na radeonie 9600 i 768 MG Ram to chodzi bardzo dbrze czasami się zacina no i przydałoby się jeszcze 512 Ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exp chyba zależy od rozdziału pewnie mnie ktoś ochrzani ale nie jestem pewien, doświadczenie zdobyte z kradzieży różniło sie odpowiednio w 1,2,3 rodziale bo tylko dotrwalem do tego momentu najemnikiem/łowcą smoków/złodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:11, Seba33 napisał:

Exp chyba zależy od rozdziału pewnie mnie ktoś ochrzani ale nie jestem pewien, doświadczenie
zdobyte z kradzieży różniło sie odpowiednio w 1,2,3 rodziale bo tylko dotrwalem do tego momentu
najemnikiem/łowcą smoków/złodziejem.


Exp zależy od tego kogo okradasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możę ale mi sie wydaje chociaż nie wiem nie główkowałem nad tym ale wiedziałem ze ktoś mnie ochrzani >.>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 20:14, Seba33 napisał:

Możę ale mi sie wydaje chociaż nie wiem nie główkowałem nad tym ale wiedziałem ze ktoś mnie
ochrzani >.>.


Ja cię nie ochrzaniam tylko pouczam;) Bez obrazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować