Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Może ale wystarczyło zwykłe NIE nie zależy od rozdziału i bez wykrzyknika ale dobra zamknijmy ten temat i zacznijmy gadać o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak o czymś innym, to zapytam: który lvl maksymalnie można zdobyc w 1 rozdziale (ja mam 7, a nie byłem jeszcze nawet na farmie Onara, nawet do karczmy pod harpią nie dotarłem :) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:25, Abi Dalzim napisał:

Ok, jak o czymś innym, to zapytam: który lvl maksymalnie można zdobyc w 1 rozdziale (ja mam
7, a nie byłem jeszcze nawet na farmie Onara, nawet do karczmy pod harpią nie dotarłem :) )?

Z tego co wiem nie ma czegoś takiego jak maksymalny level,ale kto wie...Ale czym masz wyższy poziom postaci tym później będzie Ci łatwiej.Ja pamiętam że najwyżej to miałem 9 level prze pójściem do GD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja rada. Na początku gry wykonujcie wszystkie misje.Jeśli chcecie byś strażnikiem to i tak wykonujcie wszystkie misje u najemników (tylko się u nich nie zapisujcie jesli nie chcecie z nimi być) a później wszystkie misje żeby być strażnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:25, Abi Dalzim napisał:

Ok, jak o czymś innym, to zapytam: który lvl maksymalnie można zdobyc w 1 rozdziale (ja mam
7, a nie byłem jeszcze nawet na farmie Onara, nawet do karczmy pod harpią nie dotarłem :) )?



to zalezy od tego kim chcesz zostać. Bo jak chcesz być magiem ognia to możesz zrobić wszystkie misje w Khorinis na farmie Onara i w klasztorze i dopiero wtedy będziesz miał wysoki level. Taka jest moja rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O gothicsheep dzieki ze info widać ze nie bede musial kupywać sagi gothica by zdobyc noc kruka albo przez allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 13:57, milten6 napisał:

A ja [CHLIP, CHLIP] musiałem kupić dodatek [CHLIP, CHLIP] za 60 zł [CHLIP, CHLIP]

Ja też i wcale nad tym nie ubolewam. Właśnie na odwrót, jestem dumny, że posiadam premierowa edycje. Poza tym tylko w niej był dołączony soundtrack, którego zawsze słucham z zapartym tchem (te kawalki są cholernie klimatyczne, posłuchajcie ich sobie w nocy, w trakcie burzy... ^_^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:36, tykus napisał:

Do Złotej Edycji Gothic 2 też jest dołączona płytka z soundtrackiem :p

No tak, zapomniałem dodać... Ale przyznasz, że utwory są prześwietne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:42, gothicsheep napisał:

> Do Złotej Edycji Gothic 2 też jest dołączona płytka z soundtrackiem :p
No tak, zapomniałem dodać... Ale przyznasz, że utwory są prześwietne...


Utwory??? Zajedwabiste ;) Świetnie się ich słucha, Gothic 3 też ma niezłą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba będzie kupić, mimo iz mam Gothic 2: Złotą edycję, bo koledzy z klasy jakimś cudem tak mi płyte z dodatkiem popsuli (lekko powiedizane0, że kiedy wkładam ją do napędu to wyskakuje mi ostrzeżenie, że jest na niej wirus... No ale 2 dychy (pewnie dodatki wyjdą w XKN) to nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 14:45, Matiz666 napisał:

No i trzeba będzie kupić, mimo iz mam Gothic 2: Złotą edycję, bo koledzy z klasy jakimś cudem
tak mi płyte z dodatkiem popsuli (lekko powiedizane0, że kiedy wkładam ją do napędu to wyskakuje
mi ostrzeżenie, że jest na niej wirus... No ale 2 dychy (pewnie dodatki wyjdą w XKN) to nie
majątek.


To niech ci oddadzą kase, albo ty ich popsuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 12:38, gothicsheep napisał:

Do wszystkich, którzy mają tylko podstawkę (G2 bez dodatku), patrzcie tu!:

A czy ten post nie dotyczył czasami tylko NWN?
O Gothicu jakoś nic tam nie wyczytałem, a znowu informacja nie była na tyle ogólna żeby można ją odnieść do wszystkich dodatków wszystkich gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: Grałem kiedyś w G2 które było pożyczopne od kumpla. Gre odinstalowałem save zachowałem. TEraz mam swojego G2 i gdy łąduje tego save to gra sie wywala do windowsa. Prawdopodobnie znjaomy mial inna wersję a ja nie chcę wszystkiego od nowa ( OMG ! ) przechodzić więc proszę o save''a:

Przed lodowym smokiem, a jeżeli nie macie to zaraz po smokach. I pytanie: Jak uciekać przed orkami bo przedtem jechalem na kodach jak mialem przed nimi uciekac bo nie umialem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować