Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2007 o 13:39, Madoc napisał:

a kto był w drugim rozdziale i miał trzeci lvl?? :)

To jest prawie niemożlliwe,nawet za same wykonywanie głównym misji będziemy mieli trochę wyższy poziom:) Więc trochę przesadziłeś 7 to może jeszcze ale 3? Niezabardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:41, Marqss napisał:

co za cienias na 12 levelu dopiero do górniczej doliny?? ja miałem ledwo 6 i przeszedłem bez
problemów (bez kodów)


Weź pod uwagę to, że mógł grać z Nocą Kruka a tam sytuacja wygląda całkiem inaczej. Ja np. gdy zaliczam wcześniej Jarkendar to do GD idę na jakimś 20 lvl. 12 lvl to jest normalny poziom po pierwszym rozdziale jeżeli wykona się większość questów dodatkowych i powybija się znaczną część potworków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:45, boduczek napisał:

To jest prawie niemożlliwe,nawet za same wykonywanie głównym misji będziemy mieli trochę wyższy
poziom:) Więc trochę przesadziłeś 7 to może jeszcze ale 3? Niezabardzo:)


Skąd wiesz? Nie jest specjalnie trudne omijanie większości potworków, więc doświadczenia nie będziesz miał zbyt wiele. Strażnikiem zostać bardzo łatwo, więc może poszedł po najmniejszej linii oporu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 13:52, rob006 napisał:

Skąd wiesz? Nie jest specjalnie trudne omijanie większości potworków, więc doświadczenia nie
będziesz miał zbyt wiele. Strażnikiem zostać bardzo łatwo, więc może poszedł po najmniejszej
linii oporu. :)

Skąd wiem? Tak ino strzelam:P No tak,ale z niektórymi trzeba walczyć a za same główne misje otrzymamy pare poziomów.Chyba że tak jak mówisz poszedł po najmniejszej lini oporu i robił tylko to co musiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra może czwarty ale da się serio. musisz tylko zostać czeladnikiem u Bospera, potem iść do Andre przyłączyć się do straży i do Hagena i masz drugi rozdział. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 13:57, Madoc napisał:

no dobra może czwarty ale da się serio. musisz tylko zostać czeladnikiem u Bospera, potem iść
do Andre przyłączyć się do straży i do Hagena i masz drugi rozdział. serio

Wiem że się da,ale nie wiem po co to robić?Czym masz wyższy level tym jest później łatwiej.Więc ta gra nie jest warta świeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 14:00, boduczek napisał:

> no dobra może czwarty ale da się serio. musisz tylko zostać czeladnikiem u Bospera, potem
iść
> do Andre przyłączyć się do straży i do Hagena i masz drugi rozdział. serio
Wiem że się da,ale nie wiem po co to robić?Czym masz wyższy level tym jest później łatwiej.Więc
ta gra nie jest warta świeczki:)

bo najpierw przeszedłem łowcą smoków (wszystkie umiejętności łowieckie, wiem że to niepotrzebne, ale fajnie mi się grało :) ) a potem sobie eksperymentowałem i tak jakoś samo wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 14:02, Madoc napisał:

bo najpierw przeszedłem łowcą smoków (wszystkie umiejętności łowieckie, wiem że to niepotrzebne,
ale fajnie mi się grało :) ) a potem sobie eksperymentowałem i tak jakoś samo wyszło :)

Acha,ja najszybciej to mogłem iść mając 7 poziom:P Ale wszystko po drodze wykonywałem ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 14:04, boduczek napisał:

Acha,ja najszybciej to mogłem iść mając 7 poziom:P Ale wszystko po drodze wykonywałem ^_^

Ja też grając za drugim razem postanowiłem dobić sobie do conajmniej 7 lub 8 poziomu. Jest to przydatne bo później przemykać między orkami jest ciężko , a zwłazcza jak Cię zauważą. Grę jednak zawsze kończyłem coś koło 28 lvl więc za dużo świata nie zwiedzałem. Może to wina tego , że różnorodność przeciwników jest dosyć mała? Sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 14:13, deih napisał:

Ja też grając za drugim razem postanowiłem dobić sobie do conajmniej 7 lub 8 poziomu. Jest
to przydatne bo później przemykać między orkami jest ciężko , a zwłazcza jak Cię zauważą. Grę
jednak zawsze kończyłem coś koło 28 lvl więc za dużo świata nie zwiedzałem. Może to wina tego
, że różnorodność przeciwników jest dosyć mała? Sam nie wiem...

Tylko 28? w wersji podstawowej czy z NK ? No po części masz rację szczególnie denerwowało mnie to: krwiopijca , mały krwiopijca.Przeceiż zamiast tego można było zrobić jeszcze jednego potworka:) Ale w G3 jest to zmienione na lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 14:26, boduczek napisał:

w wersji podstawowej czy z NK ?

W wersji podstawowej. W Noc Kruka zacząłem grać ale właśnie wtedy były już problemy z kompem. I do teraz w nic nie gram, ;/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2007 o 14:51, deih napisał:

W wersji podstawowej. W Noc Kruka zacząłem grać ale właśnie wtedy były już problemy z kompem.
I do teraz w nic nie gram, ;/ .

Acha,to podobnie jak ja ,ja około 30 kończyłem. Bo NK to ponad 45 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto w NK może mnie nauczyć mikstury siły? Zaczołem G2 w sobote i mam dopiero 2 rozdział na 11/12 lvl .Jestem psem i mam 11546złota. Kto nie wierzy ten niech zatrudni sie u harada i wykuwa nawet i dd miecz.Stal biere od beneta ,wystarczy co 3s brać opcje ''pokaż co tam masz''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy wg. mnie sposób na zarabianie to oprócz Harada to kradzież kieszonkowa(i jeszcze lvl leci za expa), a do GD wybierałem się z 13 lvl. Tak zauważyłem dlaczego Gothic 3 nie jest aż tak klimatyczny jak 1 i 2. Ponieważ najbardziej klimtycznym miejscem w Gothicach jest GD. I moim zdaniem tak już pozostanie. W NK polecam najemnikom kupić sobie topór berserkera. Wymiata lepiej niż Szpon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować