Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 13:48, Quardo444 napisał:

Byłem przed chwilą i go nie widziałem???? Mógłbyś zamieścić to na mapie please albo powiedzieć
dokładnie.


Hmm, nie wiem za bardzo, jak zaznaczyć to miejsce na mapie. Powinieneś go zauważyć, obok niego stoi Gorn. Jest tuż przed pierwszymi jaszczuroludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 13:47, cinus` napisał:

Dla Łowcy Smoków najsliniejszy miecz to "Duże Magiczne Ostrze na Smoki" (zadaje 110 Obrażeń)
zresztą ten mieczy to najlepszy miecz w grze (w podstawce), Św. Kat (zadaje chyba 100 obrażeń)
to najlepszy miecz Paladyna który i tak jest słabszy od tego miecza Łowcy Smoków.

Mnie ie wydaje że Sw Kat zadaje tyle samo co "Duże Magiczne Ostrze na Smoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 17:51, maciek.mucha napisał:

Mnie ie wydaje że Sw Kat zadaje tyle samo co "Duże Magiczne Ostrze na Smoki


Źle ci się wydaje. DMOnS zadaje o 10 punktów więcej obrażeń, niż Święty kat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 14:03, Darth Master napisał:

A jaka jest waszym zdaniem najzabawniejsza postac w g2


Hmmm ciężko powiedzieć. Ale wg mnie dość zabawni są : Dar, jeden z nowicjuszy(nie pamiętam imienia, chodzi o tego któremu zabrano rysunek gołej baby), facet budujący łódź w porcie(też nie pamiętam imienia), Constantino (nie wiem czy dobrze napisałem, chodzi mi o tego alchemika), jeden z członków ekspedycji w Górniczej Dolinie(ten bojący się chrząszczów) no i ten bogacz z karczmy(nie pamiętam jak się nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:08, lukmistrz napisał:

Hmmm ciężko powiedzieć. Ale wg mnie dość zabawni są : Dar, jeden z nowicjuszy(nie pamiętam
imienia, chodzi o tego któremu zabrano rysunek gołej baby), facet budujący łódź w porcie(też
nie pamiętam imienia), Constantino (nie wiem czy dobrze napisałem, chodzi mi o tego alchemika),
jeden z członków ekspedycji w Górniczej Dolinie(ten bojący się chrząszczów) no i ten bogacz
z karczmy(nie pamiętam jak się nazywa).

Nie obraż sie ale jak na fana Gothica to malo wiesz i pamientasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:11, maciek.mucha napisał:

Nie obraż sie ale jak na fana Gothica to malo wiesz i pamientasz

>

A po co mi wiedzieć wszystko na temat Gothica, możesz mi powiedziec? Chyba nie. Są ważniejsze rzeczy do uczenia się. A w ogóle ostatni raz w Gothica 2 grałem półtora roku temu, więc chyba normalne jest że nie pamiętam wszystkiego, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:16, lukmistrz napisał:

A po co mi wiedzieć wszystko na temat Gothica, możesz mi powiedziec? Chyba nie. Są ważniejsze
rzeczy do uczenia się. A w ogóle ostatni raz w Gothica 2 grałem półtora roku temu, więc chyba
normalne jest że nie pamiętam wszystkiego, nie?

Kurde czlowieku nie zucaj sie jakby ci ktos cos zrobil o boze wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:32, maciek.mucha napisał:

> A po co mi wiedzieć wszystko na temat Gothica, możesz mi powiedziec? Chyba nie. Są ważniejsze

> rzeczy do uczenia się. A w ogóle ostatni raz w Gothica 2 grałem półtora roku temu, więc
chyba
> normalne jest że nie pamiętam wszystkiego, nie?
Kurde czlowieku nie zucaj sie jakby ci ktos cos zrobil o boze wyluzuj


Kłutnia bez sensu... Moim zdaniem Fan Gothic to raczej zna kazdy zakamarek, luke, postc, zadanie. Choć jednak jesteś człowiekiem. Ty też możesz czegoś nie pamiętać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:32, maciek.mucha napisał:

Kurde czlowieku nie zucaj sie jakby ci ktos cos zrobil o boze wyluzuj


Ty się powinieneś wyluzować. Co zrobię że jestem po prostu złośliwy i mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:47, Zigoz napisał:

Kłutnia bez sensu... Moim zdaniem Fan Gothic to raczej zna kazdy zakamarek, luke, postc, zadanie.
Choć jednak jesteś człowiekiem. Ty też możesz czegoś nie pamiętać!

W sumie to masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:49, lukmistrz napisał:

> Kurde czlowieku nie zucaj sie jakby ci ktos cos zrobil o boze wyluzuj

Ty się powinieneś wyluzować. Co zrobię że jestem po prostu złośliwy i mam rację ?

Hahahaha ty masz racje a jak jese zlosliwy to ty wogole z ludzmi nie powinienes gadac ani przebywac psycholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:53, maciek.mucha napisał:

Hahahaha ty masz racje a jak jese zlosliwy to ty wogole z ludzmi nie powinienes gadac ani przebywac
psycholu


Mogę teraz powiadomić któregoś z Moderatorów że mnie obrażasz. I zrobię to. Reaguj spokojnie na posty innych, to możesz osiągnąć wyższy status niż Obywatel przyjacielu. Kończe dyskuksję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 18:53, maciek.mucha napisał:

Hahahaha ty masz racje a jak jese zlosliwy to ty wogole z ludzmi nie powinienes gadac ani przebywac psycholu


Troche kultury powinienes zachowac w swoich wypowiedziach, obrażanie innych to nie jest dobry pomysł, narazie dostajesz ostrzeżenie.

Do wszystkich: radzę skończyć offtopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:11, Gracz 23 napisał:

Ja pamiętam g1 i g2 na pamięć a g3 nie całkiem,jak macie jakieś pytania to piszcie do mnie

dobra to jak ejś do klasztoru bez owcy i złota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:01, cinus` napisał:

Troche kultury powinienes zachowac w swoich wypowiedziach, obrażanie innych to nie jest dobry
pomysł, narazie dostajesz ostrzeżenie.

Do wszystkich: radzę skończyć offtopa...

Ej gościu wez na wstrzymanie zobacz jaki ten gosc jest cyniczny on zaczal ta klutnie co popatrz na jego zachowanie okej?! zobacz na poprzednie posty z jego wypowiedzi dobra a nie osadzaj odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:35, Matiz666 napisał:

Zostań paladynem, dostań list od Hagena lub W dodatku zanieś im posążek ukradziony przez gobliny...

koleś...ja się nie pytam tylko sprawdzam tego gościa.i mi chodziło o to ja na początku gry można dostać się do klasztoru a ten sposób znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować