Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 08:26, Gracz 23 napisał:

Ja nie mam pirata możesz zobaczyć na kolekcja gier zdjęcia tam dzisiaj wrzuciłem swoją kolekcję


Do Ciebie nic nie mam, więc nie musisz się tłumaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 akt,
chcę pożądną zbroje łowcy smoków ale nikt nie chce mnie nauczyć zdejmowania łusek. Gdzie jest jakiś nauczyciel ?? I kto może zwiększyć moją siłę do 80 bo moja "Smocza Zguba" czy jakoś tak się niecierpliwi. Pooomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 11:55, Nazca napisał:

4 akt,
chcę pożądną zbroje łowcy smoków ale nikt nie chce mnie nauczyć zdejmowania łusek. Gdzie jest
jakiś nauczyciel ?? I kto może zwiększyć moją siłę do 80 bo moja "Smocza Zguba" czy jakoś tak
się niecierpliwi. Pooomocy!

W pobliżu kamiennego smoka. Idziesz do niego, po drodze jest taka półka. Siedzi tam Gorn i koleś który Cię tego nauczy.
A siły niezbyt pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:49, Nazca napisał:

Znaleźć nie mogę :-( całą okolicę kamiennej fortecy przeszukałem - znaleźć nie mogę :-(


Jak idziesz w stronę tej kamiennej fortecy od miasta i jesteś obok tego klifu, na którym miałeś zabić tego szamana to nie idziesz tą droga tylko na lewo tym mostkiem idziesz dalej aż teren będzie sie piął do góry to znaczy będziesz musiał skręcić w prawo jak się skończy przepaść i zacznie teren iść do góry to jak dojdziesz kawałek wyżej powinna być półka skalna a tam Gorn ze swoim kolegą obserwują Palisadę orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:48, Nazca napisał:

Ok znalazłem, a co do siły w Górniczej Dolnie?


O ile pamiętam to siły uczy taki koleś, który jest na zamku nie pamiętam jak się nazywa ale jest on w miejscu następującym: Jak jest więzień, w którym był przetrzymywany Gorn to stojąc przodem do tego więzienia skręć w lewo i idź aż dojdziesz do muru po prawej stronie będzie budynek w tym budynku będzie bodajże ten człowiek lub przed tym budynkiem. Jeśli to nie on to nie pamiętam już kto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:48, Nazca napisał:

Ok znalazłem, a co do siły w Górniczej Dolnie?

i Brutusowi trzeba zapłacic za nauke.
Tylko uważaj z chrząszczami bo jest tam takie zadanie i jak
mu powiedziałem że chrząszcz jest za nim to zwiał
i ie mialem się od kogo uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje zwiewa ale tylko do pewnego momentu (do budynku w którym znajduje się milten)chyba że zaczniesz za nim biec -wtedy to orkowie lub inne zwierzęta dokończą sprawę.Ale i tak ten tekst jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:41, boduczek napisał:

Masz racje zwiewa ale tylko do pewnego momentu (do budynku w którym znajduje się milten)chyba
że zaczniesz za nim biec -wtedy to orkowie lub inne zwierzęta dokończą sprawę.Ale i tak ten
tekst jest spoko ;)


Prawdę mówiąc nie próbowałem tego więc przy najbliższej okazji wypróbuję bo właśnie gram w Gothic 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 14:44, wdowiakm napisał:

Prawdę mówiąc nie próbowałem tego więc przy najbliższej okazji wypróbuję bo właśnie gram w
Gothic 2 ;)

Hehe,u mnie tak było zawsze jak za nim biegłem,ale chwile poczekałem żeby dac mu szanse :D I zawsze spada :P Mówie Ci fajny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj odkryłem nowy quest tzn. jeszcze go nie wykonywałem a mianowicie chodzi mi o talerz złoty, który należy do Marii i Onara znalazłem go i odniosłem właścicielce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:49, wdowiakm napisał:

Ja wczoraj odkryłem nowy quest tzn. jeszcze go nie wykonywałem a mianowicie chodzi mi o talerz
złoty, który należy do Marii i Onara znalazłem go i odniosłem właścicielce ;)

Spoko,a takim czymś jeszcze nie słyszałem,a gdzie znalazłeś ten talerz?
PS.A zrobiłeś te zadanie żeby odprowadzić kogoś z rodziny Sekobów do miasta?Też odkryłem ją przez przypadak polując na zwierzęta w świecie Gothica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:53, boduczek napisał:

Spoko,a takim czymś jeszcze nie słyszałem,a gdzie znalazłeś ten talerz?
PS.A zrobiłeś te zadanie żeby odprowadzić kogoś z rodziny Sekobów do miasta?Też odkryłem ją
przez przypadak polując na zwierzęta w świecie Gothica :)


Ten talerz jest w skrzyni w koszarach straży miejskiej w tym pomieszczeniu obok sypialni strażników jest skrzynia w niej jest ten talerz ;)

A tamto zadanie wykonałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2007 o 14:56, wdowiakm napisał:

Ten talerz jest w skrzyni w koszarach straży miejskiej w tym pomieszczeniu obok sypialni strażników
jest skrzynia w niej jest ten talerz ;)

Aha,a to ciekawe.Dobrze wiedziec dizeki :)

Dnia 04.04.2007 o 14:56, wdowiakm napisał:

A tamto zadanie wykonałem ;)

Tak myslałem ;) Bo czy jest jakieś zadanie któego by ktoś z wypowiadających się w tym temacie nie przeszedł ;) Jak już to pominął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze wam coś powiedzieć. Pewnie i tak większość z was przeszła już Gothica II ale nie mogłem się powztrzymać żeby o tym napisać. A więc dziś o 20.00 zakończyłem grę Gothic II magiem (dziś), paladynem (przedwczoraj) i łowcą smoków (cztery dni temu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 14:01, Gorn7 napisał:

i Brutusowi trzeba zapłacic za nauke.


Zdaje mi się że w czwartym rozdziale ( polowanie na smoki ) Brutus już nie szkoli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:20, Mroczny 2 napisał:

Gothic II magiem (dziś), paladynem (przedwczoraj) i łowcą smoków (cztery dni temu ).

Powiedz, grałeś nimi równolegle, czy aby jak najszybciej wykonac wątek główny? Jeżeli to drugie to nie masz się z czego cieszyc: 80% przyjemności cię ominęło - radzę zagrac jeszcze przynajmniej 3 razy. Pozdro Wybrańcu Innosa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:20, Mroczny 2 napisał:

Musze wam coś powiedzieć. Pewnie i tak większość z was przeszła już Gothica II ale nie mogłem
się powztrzymać żeby o tym napisać. A więc dziś o 20.00 zakończyłem grę
Gothic II magiem (dziś), paladynem (przedwczoraj) i łowcą smoków (cztery dni temu ).

Coś szybko to przeszedłeś ;) Powtórzę pytanie kolegi czy grałeś równocześnie?
Chyba, żeś nie spełnił wszystkich zadań pobocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować