Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 23:09, Nazca napisał:

Mam do Was pytanie:
Co zrobiliście z zamkiem w Górniczej dolinie? Ja otworzyłem brame i wszystkich zabiłem :D !!
Wszystkich w górniczej dolinie!(ludzi) :D 4 rozdział zabiłem wszyściutkich w zamku, wszystkich
łowców smoków wszystkich z kopalń!! Gorna, Ciphera Roda xD w trans wtedy wpadłem, a tego z
kuszą przy taranie w zamku najlepiej:D pięścią wichru zepchnąłem go i się biedak zepsuł!

Chyba troszkę przesadziłeś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć znowu mam problem.Włączam gre Gothic II Noc Kruka płyta jet w środku w napędzie i wyskakuje napis "Proszę włożyć płytę z dodatkiem, kliknąć OK i ponownie uruchomić program" i co robić...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:27, gendi-88 napisał:

Cześć znowu mam problem.Włączam gre Gothic II Noc Kruka płyta jet w środku w napędzie i wyskakuje
napis "Proszę włożyć płytę z dodatkiem, kliknąć OK i ponownie uruchomić program" i co robić...???

A masz originała? przecież jak masz to możesz korzystać z gwarancji jeśli coś jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:27, gendi-88 napisał:

Cześć znowu mam problem.Włączam gre Gothic II Noc Kruka płyta jet w środku w napędzie i wyskakuje
napis "Proszę włożyć płytę z dodatkiem, kliknąć OK i ponownie uruchomić program" i co robić...???


A jaka masz wersję Premierową czy z Sagi Gothic''a czy z klasyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:38, jajajupi napisał:

kTO Z WAS PRZESZEDł GOTHIC 2 NOC KRUKA??


Ja przeszedłem, nawet kilka razy, i napewno przeszło go większość ludzi którzy udzielają się w tym temacie:
Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny) -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58
W tej chwili piszesz w temacie który dotyczy tylko podstawki, więc jak chcesz pogadać o Nocy Kruka to napisz coś w odanym przeze mnie temacie.
PS. Nie pisz capslockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:45, cinus` napisał:

> kTO Z WAS PRZESZEDł GOTHIC 2 NOC KRUKA??

Ja przeszedłem, nawet kilka razy, i napewno przeszło go większość ludzi którzy udzielają się
w tym temacie:
Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny) -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58
W tej chwili piszesz w temacie który dotyczy tylko podstawki, więc jak chcesz pogadać o Nocy
Kruka to napisz coś w odanym przeze mnie temacie.
PS. Nie pisz capslockiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:55, napster6 napisał:

> > kTO Z WAS PRZESZEDł GOTHIC 2 NOC KRUKA??
>
> Ja przeszedłem, nawet kilka razy, i napewno przeszło go większość ludzi którzy udzielają
się
> w tym temacie:
> Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny) -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58

> W tej chwili piszesz w temacie który dotyczy tylko podstawki, więc jak chcesz pogadać
o Nocy
> Kruka to napisz coś w odanym przeze mnie temacie.
> PS. Nie pisz capslockiem.

>np. JA. To fajna gra! Najfajniejszy był KRUK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:56, napster6 napisał:

>np. JA. To fajna gra! Najfajniejszy był KRUK

cinus pisze właśnie o tym ,że o Nocy Kruka piszemy w wątku poświęconym Nocy Kruka a nie Gothic2.W poście został umieszczony odpowiedni link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 18:45, Krystian104 napisał:

Mam pytanko gdzie można spotkać Mario???

Siemka. Mario spotkasz w V rozdziale. Przesiaduje w karczmie Kardifa w dzielnicy portowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 20:55, napster6 napisał:

> > kTO Z WAS PRZESZEDł GOTHIC 2 NOC KRUKA??
>
> Ja przeszedłem, nawet kilka razy, i napewno przeszło go większość ludzi którzy udzielają
się
> w tym temacie:
> Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny) -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58

> W tej chwili piszesz w temacie który dotyczy tylko podstawki, więc jak chcesz pogadać
o Nocy
> Kruka to napisz coś w odanym przeze mnie temacie.
> PS. Nie pisz capslockiem.

20070410205919

20070410210004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować