Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

W jednej chacie przy jednej swiatyni jest magiczna kusza a przy jeszcze innej po drugiej stronie zawalonego mostu magiczny luk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

magiczny luk jest w jarkender jak masz taka przepasc na gorze jest klif i taki zawalony most trza tam przeskoczyc i jest czarna ruda i magiczny luk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:43, lancuch napisał:

magiczny luk jest w jarkender jak masz taka przepasc na gorze jest klif i taki zawalony most
trza tam przeskoczyc i jest czarna ruda i magiczny luk

... i kilku kamiennych strażników ;) No i miejsce na wykopki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gobliny najprzyjemniej eliminuje się Burzą Ognistą, nie ma to jak oglądać całe stadko które w jednym momencie zamieniło się w pochodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:49, pelo94 napisał:

No nie mo jestem w trzeci rozdziale i mam 13 poziom. Nie mogę dobić dalej. Pomóżcie.

Jak na trzeci rozdział to trochę za niski poziom... Ja na koniec 1 rozdziału mam 12 ... W pierwszej kolejności nabij poziomów trochę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:49, pelo94 napisał:

No nie mo jestem w trzeci rozdziale i mam 13 poziom. Nie mogę dobić dalej. Pomóżcie.

Zabijaj co tylko możesz żeby nabija lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:49, pelo94 napisał:

Jak przejść lokaj sędziego??

Najperw ukradnij dla niego młot innosa a potem da ci zadanie żeby znaleźć bandyte im. Morgahard i rób to zadanie ze wskazówkami sędziego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 16:51, pelo94 napisał:

Co się bardziej opłaca wypełnianie questów czy zabijanie potworów?? Pod względem PD oczywiście.

Mógłbyś nie nabijać sobie postów ??? Co trochę walisz podwójne, w dwóch tematach o to samo się pytasz ... Uważaj żeby Cię w końcu Moderatorzy nie przyuważyli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijanie potworów. Zwłaszcza oczyszczanie Górniczej Doliny z orków i jaszczuroludzi, jak wykosisz wszystko co się tam pęta to wystarczy na kilka/kilkanaście level-upów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 17:11, pelo94 napisał:

Gdzie można dostać topór wojenny??

I znowu piszesz 2 posty pod rząd bo ciągle masz jakieś pytania.To sie robi NUDNE ale jeśli chodzi o twoje pytanie do zajrzyj do Gospody Orlana on będzie go miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować