Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2007 o 21:14, kolabor26 napisał:

czesc. Jak dojść do drugiego smoka? wchodzę na górę, chce sie wdrapać, ale zanim to zrobię
to mnie łoja?


Kto harpie? Jeśli jesteś wojownikiem to zwab je do siebie i wtedy pokonaj, jeśli masz kuszę lub łuk to z dystansu to samo się tyczy maga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to, ze wiem gdzie jest smok. Zamieniam sie w warga, ide sciezka w gore, dochodze na szczyt no i tam trzeba sie wdrapac, wiec zamieniam sie spowrotwem i mnie lupia. tych cholernych jaszczurów i golemów jest za duzo. Ma ktos jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:29, kolabor26 napisał:

chodzi o to, ze wiem gdzie jest smok. Zamieniam sie w warga, ide sciezka w gore, dochodze na
szczyt no i tam trzeba sie wdrapac, wiec zamieniam sie spowrotwem i mnie lupia. tych cholernych
jaszczurów i golemów jest za duzo. Ma ktos jakis pomysl?


Wyciągaj je pojedynczo i likwiduj dalej od towarzyszy. Czasem gdy ich grupy są w większych odległościach możesz spróbować przebiec, bowiem zniechęcą się zanim dobiegniesz do drugiej. Weź sobie dużo eliksirów leczniczych i po każdej walce zapisuj rozgrywkę. Wrogów raź również z łuku i używaj przeciw nim silnych czarów. Możesz spróbować również wziąć Biffa ze sobą, jest całkiem niezły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:29, kolabor26 napisał:

chodzi o to, ze wiem gdzie jest smok. Zamieniam sie w warga, ide sciezka w gore, dochodze na
szczyt no i tam trzeba sie wdrapac, wiec zamieniam sie spowrotwem i mnie lupia. tych cholernych
jaszczurów i golemów jest za duzo. Ma ktos jakis pomysl?


Aaa...Pomyliło mi się z kamiennym smokiem ;)
Cóż...jeśli nie dajesz sobie rady to poczekaj...nabij parę levelów i spróbuj ponownie...Bo skoro jaszczurów nie pokonasz to smoka tym bardziej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:29, kolabor26 napisał:

chodzi o to, ze wiem gdzie jest smok. Zamieniam sie w warga, ide sciezka w gore, dochodze na
szczyt no i tam trzeba sie wdrapac, wiec zamieniam sie spowrotwem i mnie lupia. tych cholernych
jaszczurów i golemów jest za duzo. Ma ktos jakis pomysl?


Ej a w ogóle to który masz level i jaką postacią grasz? Napisz jak masz rozwinięte umiejętności lub zrób tu zrzut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 21:29, kolabor26 napisał:

Ma ktos jakis pomysl?

Zależy jaką postacią grasz ale najlepiej nabij większy level i przywołaj jakiegoś stwora do pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 09:12, Mik Nik napisał:

> Ma ktos jakis pomysl?
Zależy jaką postacią grasz ale najlepiej nabij większy level i przywołaj jakiegoś stwora do
pomocy...


Taa, racja. Najlepiej demony albo golemy. Albo Armię Ciemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem.
Chcialem pograc w dawno juz zapomnianego gothica 2 bo caly czas gram w g3. Wiec wkladam plytke wszystko w porzadku aż tu po chwili po nacisnieciu instaluj wyskakuje takie okienko co mam z tym zrobic żeby znowu zaczelo chodzic, nie zmienialem parametrow kompa a przeciez kiedys dzialal.

20070625162208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:23, dzezmen napisał:

Witam, mam pewien problem.
Chcialem pograc w dawno juz zapomnianego gothica 2 bo caly czas gram w g3. Wiec wkladam plytke
wszystko w porzadku aż tu po chwili po nacisnieciu instaluj wyskakuje takie okienko co mam
z tym zrobic żeby znowu zaczelo chodzic, nie zmienialem parametrow kompa a przeciez kiedys
dzialal.


A to nie przypadkiem piracka płytka?? Sorry, ale prawie nic nie widać na tym screenie, poza tym nie napotkałem nigdy błędu podczas instalacji GII :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:23, dzezmen napisał:

Witam, mam pewien problem. /.../


Najlepiej skontaktuj sie z Pomocą Techniczną CDP bo my raczej Tobie nie pomożemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:31, TracerX napisał:

ej powiedzcie w co lepiej dodawac czy w broń jedno ręczna czy dwu?


Zalkeży:

Bronie jednoręczne zadają mniej obrażeń od broni dwuręcznych ale są od nich o wiele szybsze, natomiast bronie dwuręczne zadają więcej obrażeń niż bronie jednoręczne ale są od nich wolniejsze.
Wybór zależy od Ciebie czy wolisz by ciosy były zadawane szybciej wtedy wybierz bronie jednoręczne a gdy wolisz by broń zadawała więcej obrażeń wtedy wybierz bronie dwuręczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Heh, ja osiągnołem poziom mistrza w broni dwóręcznej i tak mach tym mieczykiem że az miło (tzn. bardzo szybko)
Strach pomyśleć co by było jakbym pakował w broń jednoręczną :P
Może kiedyś spróbuję ale jak na razie to po raz 3 idę przez gre z wielkim mieczykiem na plerach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:12, TracerX napisał:

ja jestem mistrzem w broni jednoręczne w Gothic II tak szybo nawalam ze hoho xD


Ciężko nie być :P. To żadna umiejętność, "nawalać" szybko, w końcu to broń jednoręczna, a gracz nie ma wpływu na szybkość machania mieczem :P, a specjalnych technik walki też nie da się, w Gothic''u, opracować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:14, milten6 napisał:

> ja jestem mistrzem w broni jednoręczne w Gothic II tak szybo nawalam ze hoho xD

Ciężko nie być :P. To żadna umiejętność, "nawalać" szybko, w końcu to broń jednoręczna, a gracz
nie ma wpływu na szybkość machania mieczem :P, a specjalnych technik walki też nie da się,
w Gothic''u, opracować :P.

jak grales w Gothic II noto który lvl miales bo ja 45 wszystkich wykosilem w grze nawet tych gosci Obywateli fajnie bylo hehehe xD :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...Czyli tak sopie levele nabijałeś? Quesetów nie wykonywałeś tylko z włączonym kodem se chodziłeś i mieczykiem w lewo i prawo machałeś xD
Swoją droga takie bezmyślne zabijanie to żadna radość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:26, Obi-wan Kenobii napisał:

Heh...Czyli tak sopie levele nabijałeś? Quesetów nie wykonywałeś tylko z włączonym kodem se
chodziłeś i mieczykiem w lewo i prawo machałeś xD
Swoją droga takie bezmyślne zabijanie to żadna radość...

Wyjąłeś mi to z ust. On tą grę przeszedł z kodem na nieśmiertelność. (wiem bo go znam osobiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować