Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2008 o 20:27, Damian14BO napisał:

Przeciez Karharot napisal, ze zbroja z pancerza pelzacza jest trzecia pod wzgledem
obrony
zbroja w grze, gorsza tylko od pancerza z rudy i szaty nekromanty.

Aha, faktycznie mój błąd.
Karharot - Sory, nie przeczytałem ze zrozumieniem, zmęczony jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2008 o 20:24, Varo napisał:

Buahahaha xD Najlepszym ? Mam zaraz wejść do gry i pokazać, że to słabszy pancerz nawet
od Magicznego pancerza z rudy.


Słabszy nawet od pancerza z magicznej rudy? Słowo nawet jest tu wyjątkowo nie na miejscu bo ta zbroja jest najlepsza pod względem ochrony przed fizycznymi obrażeniami, natomiast Szata Mrocznych Sztuk jest druga jeśli chodzi o ochronę fizyczną zaś pierwsza jeśli chodzi o ochronę przed magią i ogniem. Jakby na to nie patrzeć zbroja z pancerzy pełzaczy jest trzecim co do jakości pancerzem.
Jak nie wierzysz to sam sprawdź.

EDIT:
OK. No to wszystko jasne:)

Dnia 07.09.2008 o 20:24, Varo napisał:

Ecko09 - Co ma G I do tego ? To, że moim zdaniem tamten pancerz to była strata
czasu, bo zanim wilk zrobił nam go, to zdążyliśmy już nauczyć się 6 kręgu magii, a z
tym dostać szatę mrocznej magii (przynajmniej ja tak robiłem).


Jedynie osoba wybierająca ścieżkę Maga Wody mogła nauczyć się 6 kręgu. Strażnik Świątynny dla przykładu nie miał szans na nauczenie się tego poziomu magii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:02, wicekppp napisał:

Ja nigdy nie robiłem pancerza z pełzaczy gdyż u mnie w poradniku pisało że jest za słaby
by opylało się go robić:(
Czy naprawde jest taki dobry?

Pomyliło mi się z g I :(
A w G II ten pacerz jest słaby, to strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:06, Varo napisał:

> Ja nigdy nie robiłem pancerza z pełzaczy gdyż u mnie w poradniku pisało że jest
za słaby
> by opylało się go robić:(
> Czy naprawde jest taki dobry?
Nie wiem po co używasz poradnika, ale dobra, powiem. To trzeci pancerz w grze, jeśli
chodzi o obronę, lepszy jest tylko pancerz z magicznej rudy oraz szata mrocznej magii.


Pancerz z magicznej rudy w G2, szata mrocznej magii w G2 ? Czy my na pewno rozmawiamy o tej samej grze ? O ile dobrze mi się wydaje to jest temat o drugiej części Gothic''a a nie pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W G2 ten pancerz można wykonać pod warunkiem że zrobisz to w 2 Rozdziale (odnajdziesz Gestatha w GD, zapytasz się go o pancerz a następnie wrócisz do Wilka). W późniejszych rozdziałach tą zbroję można wykonać właściwie jedynie do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 14:02, wicekppp napisał:

Ja nigdy nie robiłem pancerza z pełzaczy gdyż u mnie w poradniku pisało że jest za słaby
by opylało się go robić:(
Czy naprawde jest taki dobry?


A tak prawdę mówiąc to najlepiej zapisz grę następnie stwórz se go na kody i sam zobacz czy ci pasuje. Kod na niego to "insert djg_crawler". (Oczywiście najpierw musisz wpisać w ekranie statystyk MARVIN)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kradzież kieszonkowa w G2 jest też zależna od zręczności - im wyższa tym większe szanse powodzenia. Jeśli Twoja zręczność jest za niska w porównaniem z poziomem czujności celu to opcja kradzieży w ogóle się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:18, Karharot napisał:

Kradzież kieszonkowa w G2 jest też zależna od zręczności - im wyższa tym większe szanse
powodzenia. Jeśli Twoja zręczność jest za niska w porównaniem z poziomem czujności celu
to opcja kradzieży w ogóle się nie pojawi.


Dzięki, podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem. Muszę zabić przywódców orków. Zabiłem ich (nie wiem, czy wszystkich) i zaniosłem pierścienie Hagenowi. On je przyjął i powiedział, że orkowie dostali już nauczkę, ale jak chcę to mogę nadal przynosić mu pierścienie. W poradniku przeczytałem, że muszę powiedzieć Ingmarowi, że zabiłem przywódcę, ale jak? Nie mam takiej opcji w oknie rozmowy? O czymś zapomniałem? Nie zabiłem wszystkich dowódców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:44, Kuboo PL napisał:

Nie zabiłem wszystkich dowódców?

http://www.worldofgothic.com/images/g2karten/newworld_dragoneggs.jpg
W jaskini na wschod od statku (w niej jest tez smocze jajo*). Dojsc tam mozesz przez doline, w ktorej polowales z Bartokiem na wilki.

* chyba tylko gdy grasz lowca - nie pamietam... nvm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:00, Damian14BO napisał:

> Nie zabiłem wszystkich dowódców?
http://www.worldofgothic.com/images/g2karten/newworld_dragoneggs.jpg
W jaskini na wschod od statku (w niej jest tez smocze jajo*). Dojsc tam mozesz przez
doline, w ktorej polowales z Bartokiem na wilki.

* chyba tylko gdy grasz lowca - nie pamietam... nvm

Byłem tam i nic po sobie nie zostawiłem. Nikt nie przeżył. Na razie udało mi się coś zrobić: wcześniej nie zauważyłem mapy wyspy na której jest dwór Irdorath, teraz zaczęło mi się układać i może wszystko będzie ok. Jak sobie nie będę radził to poproszę jeszcze o pomoc. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:44, Kuboo PL napisał:

Znów mam problem. Muszę zabić przywódców orków. Zabiłem ich (nie wiem, czy wszystkich)
i zaniosłem pierścienie Hagenowi. On je przyjął i powiedział, że orkowie dostali już
nauczkę, ale jak chcę to mogę nadal przynosić mu pierścienie. W poradniku przeczytałem,
że muszę powiedzieć Ingmarowi, że zabiłem przywódcę, ale jak? Nie mam takiej opcji w
oknie rozmowy? O czymś zapomniałem? Nie zabiłem wszystkich dowódców?

Ostanim dowódcą orków jest ich pułkownik, który znajduje się dokładnie za górami odzielającymi miasto - port - statek palladynów a dziczą. Jednak aby sie tam dostać musisz iść wejściem, którym się wchodzi do miasta po raz pierwszy w grze a potem w prawo przez las(jak misja z Bartokiem w sprawie łowcy skór dla Bospera)potem znajdziesz przesmyk między górami a za nim ścieżkę prowadzącą do jaskini w której znajduje się dowódca orków(jednak to misja tylko dla palladynów). Po za tym z tego co pamietam oni zawsze będą gadać o tym, że może jeszcze jacyś orkowie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem tak praktycznie na początku misji. Nikt tam nie przeżył. Zrobiłem co do mnie należało. A myślę, że to rozwiązanie mojego problemu: nie zauważyłem w moim ekwipunku mapy wyspy, na której znajduje się ten dwór i przez to nie mogłem ruszyć do przodu z fabułą. Jutro będę zapewne grał i wszystkiego się dowiem. Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować