Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2006 o 19:02, slaww2005 napisał:

witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu wyskakuje
komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie automatycznie
ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie dzieki
za info


Ja mam monitor LCD i nie mam problemów z G2. Zadzwoń do pomocy technicznej, ale przedtem sprawdz czy rozwiązania twojego problemu nie ma tej stronie w dziale pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:02, slaww2005 napisał:

witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu wyskakuje
komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie automatycznie
ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie dzieki
za info


coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem Z INNĄ GRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:19, Kael'thas napisał:

> witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu wyskakuje

> komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie
automatycznie
> ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie
dzieki
> za info

coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem Z
INNĄ GRĄ



W opcjach mojej grafy czyli nvidia 6800gs jest zakladka z czestotliwosciami odswierzania i tam tez jest zaznaczone czestotliwoscv max jak moze monitor lcd wyswietlic czyli 75 Hz i nie moge zmienic na inna .Moze powiedz dokladnie jco zmieniales .Moze w pliktu textowym z konfigiem gry mozna zmeinic inna wartosc odswierzania.Bo juz sama nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:19, Kael'thas napisał:

> witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu wyskakuje

> komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie
automatycznie
> ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie
dzieki
> za info

coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem Z
INNĄ GRĄ



W opcjach mojej grafy czyli nvidia 6800gs jest zakladka z czestotliwosciami odswierzania i tam tez jest zaznaczone czestotliwoscv max jak moze monitor lcd wyswietlic czyli 75 Hz i nie moge zmienic na inna .Moze powiedz dokladnie jco zmieniales .Moze w pliktu textowym z konfigiem gry mozna zmeinic inna wartosc odswierzania.Bo juz sama nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 16:20, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

>
> > >
> > jak idziesz do fortecy na NE przy podejsciu jest gorn i gesthash czy jak mu tam

>
>
> co to jest te NE ??
North East połnocny wschod bo jk idziesz to jest taka droga i idziesz na NE kapujesz


Tak juz ka[uje ;)
Dzieki bardzo :*

Ty jestes tu najlepszy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:30, slaww2005 napisał:

> > witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu
wyskakuje
>
> > komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie

> automatycznie
> > ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie

> dzieki
> > za info
>
> coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem
Z
> INNĄ GRĄ
>


W opcjach mojej grafy czyli nvidia 6800gs jest zakladka z czestotliwosciami odswierzania
i tam tez jest zaznaczone czestotliwoscv max jak moze monitor lcd wyswietlic czyli 75 Hz i
nie moge zmienic na inna .Moze powiedz dokladnie jco zmieniales .Moze w pliktu textowym z
konfigiem gry mozna zmeinic inna wartosc odswierzania.Bo juz sama nie wiem co robic!



wejdż w opcje karty graficznej ustaw na 60 hz mi tak chodzi G2 MOŻE POMOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:30, slaww2005 napisał:

> > witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu
wyskakuje
>
> > komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie

> automatycznie
> > ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie

> dzieki
> > za info
>
> coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem
Z
> INNĄ GRĄ
>


W opcjach mojej grafy czyli nvidia 6800gs jest zakladka z czestotliwosciami odswierzania
i tam tez jest zaznaczone czestotliwoscv max jak moze monitor lcd wyswietlic czyli 75 Hz i
nie moge zmienic na inna .Moze powiedz dokladnie jco zmieniales .Moze w pliktu textowym z
konfigiem gry mozna zmeinic inna wartosc odswierzania.Bo juz sama nie wiem co robic!



LUB SPRUBUJ TAK JAK PISAŁEŚ WEJŚĆ W GOTHIC 2\SYSTEM\ I ODWUŻ PLIK O NAZWIE GOTHIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:30, slaww2005 napisał:

> > witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu
wyskakuje
>
> > komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie

> automatycznie
> > ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie

> dzieki
> > za info
>
> coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem
Z
> INNĄ GRĄ
>


W opcjach mojej grafy czyli nvidia 6800gs jest zakladka z czestotliwosciami odswierzania
i tam tez jest zaznaczone czestotliwoscv max jak moze monitor lcd wyswietlic czyli 75 Hz i
nie moge zmienic na inna .Moze powiedz dokladnie jco zmieniales .Moze w pliktu textowym z
konfigiem gry mozna zmeinic inna wartosc odswierzania.Bo juz sama nie wiem co robic!



LUB SPRUBUJ TAK JAK PISAŁEŚ WEJŚĆ W GOTHIC 2\SYSTEM\ I ODWUŻ PLIK O NAZWIE GOTHIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 19:30, slaww2005 napisał:

> > witam mam maly problem jesli chodzi o gre gothic 2 po zainstalowaniu i uruchomieniu
wyskakuje
>
> > komunikat ze moj monitor nie moze bujnac gry bo tam jest chyba odswiezanie na starcie

> automatycznie
> > ustawione na 90 Hz a wiadomo LCD moze max 75 Hz idzie cos z tym zrobic. Z gory wielkie

> dzieki
> > za info
>
> coś ci powiem sprubuj sprawdzić ustawienia karty graficznej bo ja miałem ten sam problem
Z
> INNĄ GRĄ
>


W opcjach mojej grafy czyli nvidia 6800gs jest zakladka z czestotliwosciami odswierzania
i tam tez jest zaznaczone czestotliwoscv max jak moze monitor lcd wyswietlic czyli 75 Hz i
nie moge zmienic na inna .Moze powiedz dokladnie jco zmieniales .Moze w pliktu textowym z
konfigiem gry mozna zmeinic inna wartosc odswierzania.Bo juz sama nie wiem co robic!



I SPRUBUJ GO SOBIE ZMODYFIKOWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ty naucz sie ciąć cytaty - bo niepotrzebnie forum zaśmiecasz...
i nie pisz wszystkiego wielkimi literami - tylko Śmierć ma do tego prawo ;)

pozdrawiam, Azra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:55, Azrathel napisał:

a ty naucz sie ciąć cytaty - bo niepotrzebnie forum zaśmiecasz...
i nie pisz wszystkiego wielkimi literami - tylko Śmierć ma do tego prawo ;)



Ja tu jestem dopiero od 3 dni ale dziękuje za słuszną uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 14:55, Azrathel napisał:

i nie pisz wszystkiego wielkimi literami - tylko Śmierć ma do tego prawo ;)


JEŚLI ŚMIERĆ MA PRAWO TO I JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2006 o 14:59, Kael'thas napisał:

Ja tu jestem dopiero od 3 dni ale dziękuje za słuszną uwagę


nie czuj sie obrażony - jeżeli mój post zabrzmiał za ostro, to przepraszam.
ale rada wciąż aktualna - nikogo bowiem nie ucieszy, jeżeli jednym zdaniem odpowiesz na 50 linijek tekstu...

i nie musisz odpowiadać na ten post - bo możemy zostać posądzeni o offtopowanie (pisanie nie na temat)

kończę więc i pozdrawiam, Azra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Gothica. Gdy próbuję go włączać, przez chwilę coś się dzieje (tzn. cos się tam ładuje) ale nagle przestaje. Gdy włączam Ctrl+Alt+Delete, w procesach Gothic2 jest włączony! Oznajmiam od razu, że nie posiadam żadnych programów typu Daemon Tools itp. Dodatkowo Gothica 2 miałem wcześniej, a teraz, po Wielkim Formacie HDD (;]), zainstalowałem go jeszcze raz. Próbowałem przeinstalowywać go 3 razy, ale nie pomogło. Pomoże mi ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:33, Assasin93 napisał:

Mam problem z uruchomieniem Gothica. Gdy próbuję go włączać, przez chwilę coś się dzieje (tzn.
cos się tam ładuje) ale nagle przestaje. Gdy włączam Ctrl+Alt+Delete, w procesach Gothic2 jest
włączony! Oznajmiam od razu, że nie posiadam żadnych programów typu Daemon Tools itp. Dodatkowo
Gothica 2 miałem wcześniej, a teraz, po Wielkim Formacie HDD (;]), zainstalowałem go jeszcze
raz. Próbowałem przeinstalowywać go 3 razy, ale nie pomogło. Pomoże mi ktoś?


Jak przeinstalowywałeś gre trzy razy to przykromi ale bedziesz jusial zamarnowac troche kasy i zadzwonic do Warszawy do pomocy tgechnicznej : 022-519-69-66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Wrócilem z górniczej doliny jestem paladyne,ale jestem słaby broń dwóręczna 16 i ine też!Niemam punktów nauki pomużnie co mam robić?Jest kod na punkty nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:53, pro evo napisał:

Witam.
Wrócilem z górniczej doliny jestem paladyne,ale jestem słaby broń dwóręczna 16 i ine też!Niemam
punktów nauki pomużnie co mam robić?Jest kod na punkty nauki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:56, pro evo napisał:

> Witam.
> Wrócilem z górniczej doliny jestem paladyne,ale jestem słaby broń dwóręczna 16 i ine też!Niemam

> punktów nauki pomużnie co mam robić?Jest kod na punkty nauki?


po pierwsze który masz poziom i na jakie umiejętności inwestowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować