Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 21:36, Remember_The_Name napisał:

Taran to dla laików ;]

Zaraz, zaraz, gdze ja położyłem moją metalową rękawicę...
I muszę jeszcze iść ubić ziemię :P
A później rach-ciach i toporem między oczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:04, windows00 napisał:

Zaraz, zaraz, gdze ja położyłem moją metalową rękawicę...

Musi być ciekawa zima tam, gdzie mieszkasz ;]

Dnia 20.12.2006 o 22:04, windows00 napisał:

I muszę jeszcze iść ubić ziemię :P

Tylko pamiętaj, że dobrze ubita ziemia nie wypada z miski po odwróceniu jej do góry nogami ;P

Dnia 20.12.2006 o 22:04, windows00 napisał:

A później rach-ciach i toporem między oczy ^^

Jeśli toporem, to... tylko Berserkera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że w gothic-u nie można walnąć mieczem dwóch wrogów naraz. Gdy atakuje nas większa grupa to podświetlona jest tylko jedna postać i gdy ona blokuje nasz atak to obrywamy serią w plecy... Podobnie jest z czarami... gdy osoba w którą puszczamy kulę ognia zrobi unik w bok to pocisk ją ominie... To podświetlanie postaci jest dobre tylko w nocy gdy mamy 5lvl. i przekradamy się obok orków... Szkoda również że nie można celować w wybrana część ciała i np. skracać orków o głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe to tylko gothic :D Czego wymagac gra powstała dawno i zawsze będzie ciekawa :D w tym roku juz z 3 razy gram. Aktualnie ostatni smok mi został. Zawsze na 1 miejscu Gothic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem. nie wiem czy pisać tu czy w pomocy technicznej, ale na razie tu napisze. Mam problem z uruchomieniem tej gry. Gdy próbuje uruchomić pisze Gothic 2 wczytywanie. No to czekam. I ani nie słychać by komputer pracował, ani nic się nie dzieje. wie ktoś może co robic??(mam oryginała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 14:42, sirdoom napisał:

Ma ktoś (POLSKIEGO!!!!) fonta (czcionkę) z G2, G2NK? Przeszukałem całe google i ni ma <_< ...

Ja nie mam ale wiem, kto pewnie ma - CD Projekt ;] Jednak coś wątpię, by Ci ją tak po prostu odstąpili, dlatego jeśli Ci na niej bardzo zależy, to pobaw się plikiem zagranicznej czcionki w jakimś kreatorze czcionek i dorób do niej samodzielnie polskie dzyndzelki. Jedna z popularniejszych tego typu aplikacji to chyba Font Creator, którego triala możesz ściągnąć stąd http://www.high-logic.com/fontcreator.html myślę jednak, że jeśli poszukasz w google, to znajdziesz kilka podobnych w wersji freeware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:01, Cezar14 napisał:

...od kiedy mogę nauczyć się magii 2 kręgu?


Możesz się nauczyć dopiero w drugim rozdziale.

PS. zalecałbym pisanie takich tekstów w jednym poście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę kowala Bennet''a. Jestem w 3 rozdziale i uwolniłem go z lochów koszar. Byłem na jego farmie ,ale tam go nie ma. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:34, Bartek Dudek napisał:

Gdzie znajdę kowala Bennet''a. Jestem w 3 rozdziale i uwolniłem go z lochów koszar. Byłem na
jego farmie ,ale tam go nie ma. POMOCY!


powinien być na farmie ale możliwe że jeszcze na nią nie dotarł więc powinieneś przespać się do rana i powinno być po kłopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:34, Bartek Dudek napisał:

Gdzie znajdę kowala Bennet''a. Jestem w 3 rozdziale i uwolniłem go z lochów koszar. Byłem na
jego farmie ,ale tam go nie ma. POMOCY!

Powinien być na farmie Onara. Tam gdzie najemnicy. Musisz się chyba przespać, bo ja miałem to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadł ktoś kiedyś w Korinis w szł wojenny i zabił obywatela??? Ja tak zrobiłem dzisiaj... Jestem paladynem i gdy zaatakowałem obywatela to strażnicy miejscy też go atakowali... Nieżle to wygląda... Zaatakowałem również Lorda Andre który wybiera się do kolonii i wszyscy paladyni zaczeli go atakować:)...Niezła frajda... Niestety go nie zabili bo wpisał sobie w elekronicznej zbroi ,,GOD''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 19:50, Cezar14 napisał:

Wpadł ktoś kiedyś w Korinis w szł wojenny i zabił obywatela??? Ja tak zrobiłem dzisiaj... Jestem
paladynem i gdy zaatakowałem obywatela to strażnicy miejscy też go atakowali... Nieżle to wygląda...
Zaatakowałem również Lorda Andre który wybiera się do kolonii i wszyscy paladyni zaczeli go
atakować:)...Niezła frajda... Niestety go nie zabili bo wpisał sobie w elekronicznej zbroi
,,GOD''''

Cóż jak jesteś paladynem i zaatakujesz kogoś to oni ci mówią Chwała Królowi! Czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj, nieładnie, nieładnie tak obywateli miasta wyżynać.. lepiej byś kilku Orków zarżnął... ;]

Chwała Innosowi!


..
gratuluję awansu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować