Zaloguj się, aby obserwować  
tymus1

HALO CDP! CZEMU WYCOFUJECIE ZE SPRZEDAZY DOBRE GRY??

72 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2006 o 15:31, Maxtreme napisał:

MOWIE ŻĘ TAK BYŁO I ZE MNĄ!!!!!


Dla mnie to jest wypowiedź zdenerwowanej osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2006 o 15:36, Quatre napisał:


Dla mnie to jest wypowiedź <zdenerwowane>j osoby :D



albo zdenerwowanej osoby albo:D maniaka RPG<moja wersja>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:39, Maxtreme napisał:


> > > Dla mnie to jest wypowiedź <zdenerwowane>j osoby :D


albo zdenerwowanej osoby albo:D maniaka RPG<moja wersja>


no to zgódźmy sie na : zdenerwowanego maniaka RPG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:44, Maxtreme napisał:

dobra mi to pasuje

Ooo - gratuluje awansu na przodownika :DDD Widzisz - ugodowość popłaca, zostales wynagrodzony za Twoją chec wspolpracy =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:50, Maxtreme napisał:

dzięki,a wracając do tematu to wolisz 2d czy 3d?niektorzy ludzie uważają że i to dobre i to<ja>


Zalezy w jakiej grze. Bo np. #d w Nevewinter Nights wcale a wclae mi sie nie podoba - wole Infinity stary :) Albo Wormsy - rowniez przesiadka na 3D nie wyszla grze na dobre. Ale wydaje mi sie, ze obecnie, w czasach coraz to mocniejszych maszyn, 3D ma coraz większą rację bytu - grafika 3D jest juz tak ladna (vide Oblivion), ze wyparla calkowicie 2D z gier typu action (FPP, TPP), RTS, RPG itd. Jednak nie do wszystkich gatunkow 3D sie nadaje - nie wyobrazam sobie geir z cyklu Europa Universalis w 3D :D Tak wiec podsumowujac: lubie 2D i 3D, zaleznie od gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 15:55, Quatre napisał:

> dzięki,a wracając do tematu to wolisz 2d czy 3d?niektorzy ludzie uważają że i to dobre
i to<ja>

Zalezy w jakiej grze. Bo np. #d w Nevewinter Nights wcale a wclae mi sie nie podoba - wole
Infinity stary :) Albo Wormsy - rowniez przesiadka na 3D nie wyszla grze na dobre. Ale wydaje
mi sie, ze obecnie, w czasach coraz to mocniejszych maszyn, 3D ma coraz większą rację bytu
- grafika 3D jest juz tak ladna (vide Oblivion), ze wyparla calkowicie 2D z gier typu action
(FPP, TPP), RTS, RPG itd. Jednak nie do wszystkich gatunkow 3D sie nadaje - nie wyobrazam sobie
geir z cyklu Europa Universalis w 3D :D Tak wiec podsumowujac: lubie 2D i 3D, zaleznie od gry
:)

Niech tylko spróbują dodać do Diablo III 3D :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie nei zwróciłem uwagi ze CDP wycofuje dobre gry.Ale dla większości osób kupowanie starych dobrych gier jest bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 16:04, D.O.X. napisał:

Szczególnie nei zwróciłem uwagi ze CDP wycofuje dobre gry.Ale dla większości osób kupowanie
starych dobrych gier jest bezsensowne.


Jakby kupowali stare niedobre gry - to bylby bezsens. Ale stare dobre gry zawsze beda dobrą inwestycją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie! ale zobaczcie sobie wątek pt najlepsza lokalizacja. tam zdecydowanie króluje seria bg i torment! te gry są najlepszą wizytówką firmy!!! a torment to jak dla mnie najlepsza lokalizacja w historii komputerowej rozrywki. tak dziwacznyu język przetłumaczono genialnie trafnie i finezyjnie. żadna gtra nie zostala tak dobrze zlokalizowqana jak torment. wypada on nawet lepiej niz wersja eng. daltego dziwi mnie usuwanie takich gier. poza tym w ofercie cdp są gry o wiele starsze i brzydsze graficznie , vide pierwsze diablo. no niech ktos powie ze diablo ma ladniejsza grafe od icewinda albo tormenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pytanie zawarte w temacie, to podejrzewam, że chodzi o opłacalność. Jedna gra nie będzie się ciągle sprzedawała, bo wszyscy ją w końcu będą mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 19:53, Maxtreme napisał:

chyba nie chcesz powiedzieć że tamte gry mają lepszą grafę od diablo2?


chcialem powiedziec ze maja grafe lepsza od diablo 1. (tak nawiasem to trzeba przyznac ze od diablo 2 rowniez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dziwne jest to ze zow ruszyl serwis tormenta (tak, takiej starej gry!!) a sam gre wczesniej wycofali. ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować