Zaloguj się, aby obserwować  
KaRkAsZo

Gears of War 2 na PC?!

24 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2009 o 22:53, KaRkAsZo napisał:


Oby,oby to była prawda-Boże jak marzę o tej grze na PC,dla mnie to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała-fakt że tylko widziałem parę filmików,gameplay i recenzji ale wiem to.Licze na komentarz C.Bleszinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś pierwsza część była taka sama, i kiedy wyszła na PC okazała się dużo lepsza niż na konsolach. Tylko dzieciom neo to nie pasuje, bo stracili kolejnego "ekskluziwa"... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 22:34, St1m napisał:

Jakoś pierwsza część była taka sama, i kiedy wyszła na PC okazała się dużo lepsza niż
na konsolach. Tylko dzieciom neo to nie pasuje, bo stracili kolejnego "ekskluziwa"...
-.-

Tak dużo lepsza, że straciła cały swój urok i całą koncepcję... Chowanie się w wersji PC nie było potrzebne... można było grać "na Rambo" bez żadnych konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I zaczynać co chwila grę od nowa. Zresztą, wam dzieci sie nie przetłumaczy, dalej jesteście wpatrzeni w konsole jak cholera wie w co, i dla was gry na nią są zawsze lepsze, więc nie zamierzam sie kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 09:30, St1m napisał:

I zaczynać co chwila grę od nowa. Zresztą, wam dzieci sie nie przetłumaczy, dalej jesteście
wpatrzeni w konsole jak cholera wie w co, i dla was gry na nią są zawsze lepsze, więc
nie zamierzam sie kłócić.

Nie jesteśmy wpatrzeni, sami również gramy na PC... I porównując obie wersje dochodzę do wniosku, że dodano nowe misje, które są fajne, podciągnięto tekstury, ale... gra straciła swój pierwotny urok, gdzie brak miejsca do schowania się przez kilka sekund oznaczał śmierć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co się kłócicie?? To jest tylko plotka, która zresztą była szybko usunięta.
Jeśli rzeczywiście ukaże się na PC to fajnie, jeśli nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam CliffyB całkiem niedawno wspominał jakoby druga część Gearsów miała się nigdy nie pojawić na PC, więc sądze że ten cały "news" onetu to zwykla plotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 09:56, DonSzabla napisał:

PS: Z ECKO byśmy opijali xD

Ecko jeszcze nie pił alkoholu xD

Tereaz zmieniam kompa to dołączę do was w GoW :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie róbcie sobie niepotrzebnie nadziei. :) Samo Epic jest zadowolone z konieczności utrzymania kontynuacji GoW jako exclusive''a X360. Poza tym jest to system seller konsoli Microsoft''u. Wydanie gry na PC byłoby strzałem w stopę... Jeszcze jedna sprawa - sugerujecie się jakąś trzecioligową, amatorską stronką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaję że będzie wydany GoW 2 na PC ale nie chyba 4 Grudnia bo coś cicho nadal o tym jest... :/.
Bo wystukując hasło u wujka Google "Gears of War 2 PC" widziałem na niektórych stronach Torrent co ludzie już publikują GoW 2 na PC..., nie zamierzam go ściągać... ale jak wyjdzie na PC to obowiązkowo go kupuję!!!, nawet edycję kolekcjonerską :D, jak zobaczyłem jaka jest podrasowana grafika i Gameplay''e tej gry... to normalnie pierwsza część wymięka.., a że nie umiem na padzie grać w strzelanki... i że xBox nie daje czegoś takiego jak w konsolach PS 3 że można u nich podpiąc klawiaturę i mysz... więc będę musiał na razie tym się zadowolić marząc aż wyjdzie GoW 2 na PC :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW2 jest faktycznie grą świetną. Spędziłem miłe chwile zabijając szarańcze :). Ciekawy jestem czy ta gra wyjdzie na PC. Byłby to dla mnie szok, bo ponad rok po premierze na konsole, no ale jak to się mówi "lepiej późno niż wcale". Tak czy siak ja jestem szczęśliwym posiadaczem wersji na X360 :}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować