Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2009 o 16:49, kurczak-AFC napisał:

Nigdzie nie musisz się rejestrować. Musisz mieć CFW i PSPtube na PSP. I dostęp do neta.





A jak to zrobić? Bo ja troszkę "zielony" w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 21:35, driv4r napisał:

Kiedyś czytałem ze ktoś po zainstalowaniu najnowszego softu zepsuł sobie konsole czy
to możliwe?


Możliwe, Podcza instalacji pisze, że nie można odłącząc PSP od baterii, gdyż może to spowodować bricka - czyli pół śmierć konsoli.

Po prostu gdy się instaluje softa najlepiej naładować baterię na 100 % , położyć PSP w bezpiecznym miejscu i nic z nim nie robić aż do zainstalowania softa. Zakończenie instalacji będzie pisało na ekranie. Naciskamy ,,x" konsola się restartuej ( normalka) i mamy nowego softa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie instalowania można złapać brick''a. Jednak jest to proces odwracalny, a szanse na złapanie brick''a są nie wielkie acz realne. Jednak jeśli przerabiasz konsolę za pomocą pandory, to nie masz się o co obawiać, ponieważ za jej pomocą, możesz również cofnąć brick''a ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 21:48, kurczak-AFC napisał:

W trakcie instalowania można złapać brick''a. Jednak jest to proces odwracalny, a szanse
na złapanie brick''a są nie wielkie acz realne. Jednak jeśli przerabiasz konsolę za pomocą
pandory, to nie masz się o co obawiać, ponieważ za jej pomocą, możesz również cofnąć
brick''a ;).

odwracalny w pełni jedynie jeśli masz backup pamięci NAND (lub na FATach, na SLIMach nie jest to pełni odwracalny gdyż klucze idstorage są szyfrowane (i unikatowe dla konsoli))

zawsze istnieje ryzyko uszkodzenia konsoli podczas instalacji nowego firmware''a, nieważnego czy przerobionego czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 22:25, kurczak-AFC napisał:

Brick nie odwracalny jest, z tego co wiem, nie do złapania przy zgrywaniu softa.


A gdybym złapał takiego bricka to mogę konsolę na gwarancję oddać czy ona tego nie obejmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 16:25, SHADOW-XIII napisał:

> Możesz mi to wyjaśnić jakoś bardziej ''''Po Polsku" (że tak się wyrażę)...
no po Polsku ciężko, na angielskiej wikipedi masz opisane: http://en.wikipedia.org/wiki/LocationFree_Player
w skrócie: "potrzebujesz taiego urządzenia, aby móc odebrać sygnał na PSP":


SHADOW-XIII dzięki za pomoc... x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konsola jest przerobiona gwarancja jest nie ważna, chyba że zrobiłeś bricka instalując oryginalny soft od sony. Kiedyś odbrickowanie konsoli było nie możliwe, jakieś 2 lata temu jeśli się nie mylę Teraz na allegro masz pełno aukcji, gdzie przeprowadzane są takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować