Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 23:29, driv4r napisał:

> Czytnik czasem trochę pochrząka, ale to nie przeszkadza.

Ktoś wyżej pisał że czytnik może się popsuć łatwo kiedy UMD jest w środku czy to prawda?


Mam PSP krótko, więc niezbyt mogę odpowiedzieć na to pytanie , nie miałem do tej pory żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ''''sejwy'''' z gier także zapisuje się na kartę pamięci?

Kiedy kupie PSP a nie będę miał karty pamięci to sobie pogram ale nie zapisze save''ów nie zgram filmów i muzyki? A łączenie z kompem w celu ''''zlania'''' czegoś odbywa się przez kabel USB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:36, driv4r napisał:

A ''''sejwy'''' z gier także zapisuje się na kartę pamięci?

Kiedy kupie PSP a nie będę miał karty pamięci to sobie pogram ale nie zapisze save''ów
nie zgram filmów i muzyki? A łączenie z kompem w celu ''''zlania'''' czegoś odbywa się
przez kabel USB?


Bez karty nie możesz nic wgrywać

Tak łączy się przez kabel USB (nie jest w zestawie z PSP 3004, nie wiem jak z innymi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:40, Sir Hatton napisał:

Bez karty nie możesz nic wgrywać

Tak łączy się przez kabel USB (nie jest w zestawie z PSP 3004, nie wiem jak z innymi)


3004 to najnowszy model? Ciekawe kupuje się PSP wydatek rzędu 600zł ale to nie wszystko bo to kabel usb, słuchawki, kartę pamięci dokupić trzeba xD iI dochodzi 200-300 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:42, driv4r napisał:

> Bez karty nie możesz nic wgrywać
>
> Tak łączy się przez kabel USB (nie jest w zestawie z PSP 3004, nie wiem jak z innymi)


3004 to najnowszy model? Ciekawe kupuje się PSP wydatek rzędu 600zł ale to nie wszystko
bo to kabel usb, słuchawki, kartę pamięci dokupić trzeba xD iI dochodzi 200-300 zł :(


Tak najnowsze jest 3000 a i zapomniałeś jeszcze o grach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:42, driv4r napisał:

> Bez karty nie możesz nic wgrywać
>
> Tak łączy się przez kabel USB (nie jest w zestawie z PSP 3004, nie wiem jak z innymi)


3004 to najnowszy model? Ciekawe kupuje się PSP wydatek rzędu 600zł ale to nie wszystko
bo to kabel usb, słuchawki, kartę pamięci dokupić trzeba xD iI dochodzi 200-300 zł :(


Słuchawki miałem w zestawie (a działają każde z wtyczką jack 3.5mm), karta 1GB też jest tania, a kabelek to wydatek rzędu 10zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:44, Sir Hatton napisał:

Tak najnowsze jest 3000 a i zapomniałeś jeszcze o grach


No właśnie jeszcze gry które schodzą po 200zł xD A jak ktoś lubi bajerki to sobie kamerkę kupi i stojak ehhh życie jakoś uzbieram te pieniążki ;]

Teraz czas spać żegnam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:29, driv4r napisał:

Ktoś wyżej pisał że czytnik może się popsuć łatwo kiedy UMD jest w środku czy to prawda?


No prawda, czytnik umd w PSP 2k jest trochę badziewny i lubi się psuć. Szczególnie w 2004, często siada.
A co do kabla to do PSP potrzebujesz zwykłego kabla mini usb, który raczej w domu masz... A jak nie masz, to pewnie masz jakiś czytnik kart pamięci w urządzeniu wielofunkcyjnym albo czymś więc kabla nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do psp nadaje się najzwyklejszy mini usb który kosztuje rapem może 8 zł. karta pamięci jakieś 50 zł zależnie od pojemności ale 2-4 gb to chyba starczy (memory stick pro duo) , a słuchawki wedle upodobań ... więc łącznie dodatki wniosą Cię około 100 zł//zależnie od ceny słuchawek oczywiście...ja uwzględniłem takie za ok 50 zł.//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki od zwykłej mp3 pasują, więc to najmniejszy problem... Podobnie jak kabel. Te dwie rzeczy to pikuś. Do PSP dobrze jest dokupić poliwęglanowe etui. Takie zabezpieczenie na wypadek upadku. I zapomniałeś gier doliczyć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:19, kurczak-AFC napisał:

Słuchawki od zwykłej mp3 pasują, więc to najmniejszy problem... Podobnie jak kabel. Te
dwie rzeczy to pikuś. Do PSP dobrze jest dokupić poliwęglanowe etui. Takie zabezpieczenie
na wypadek upadku. I zapomniałeś gier doliczyć :D.


hehe no to co najważniejsze to gry ,ale napisałem tylko o sprzęcie raczej nie zbędnym..a co do pokrowca jak najbardziej się zgadzam... bardzo przydatna rzecz np jak się gdzieś wyjeżdża i nie tylko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:29, driv4r napisał:

> Czytnik czasem trochę pochrząka, ale to nie przeszkadza.

Ktoś wyżej pisał że czytnik może się popsuć łatwo kiedy UMD jest w środku czy to prawda?


czytnik może i popsuć się od samego patrzenia na niego. Bzdury, są czytniki mniej lub bardziej wadliwe, sam mam od ponad 2óch lat FAT''a i czytnik działa sprawnie pomimo tego, że PSP kilka razy zaliczyło glebe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:47, driv4r napisał:

No właśnie jeszcze gry które schodzą po 200zł xD (ciach)

nie wiem skąd 200zł wytrzasnąłeś, ludzie kupują na allegro gry po 50-70zł, góra 100.

Sam kupuję w Wielkiej Brytanii i przeliczeniu po dzisiejszym (duży kursie 1funt = 4.80zł) gry nówki w sklepie są po 100-120 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W slim''ach czytniki są słabsze. Częściej się psują, istnieje ryzyko zepsucia. W fatach ten problem nie występuje. Poza tym sam na swoim GS napisałeś, że jest możliwość usterki czytnika umd... :D.
A są gry na PSP po 200zł. Np. Bleach 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:34, driv4r napisał:

Zrodziło się nowe pytanie xD Gra w wersji PAL jest pełną wersją?


PAL to oznacza rodzaj nadawania sygnału (wyświetlania obrazu ?) tzn , W USA jest np NTSC i taka gra , która ma takie oznaczenie działa tylko na sprzęcie , które ma ntsc i to samo działa z pal , która jest popularna w europie..np Polska... więc chyba oto chodzi... nie zależnie od języku tylko kodowania gry i nadawania jej w różnych formatach.a i są jeszcze gry region free czyli że działa i na pal i ntsc ...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:41, golona11 napisał:

> Zrodziło się nowe pytanie xD Gra w wersji PAL jest pełną wersją?

PAL to oznacza rodzaj nadawania sygnału (wyświetlania obrazu ?) tzn , W USA jest np NTSC
i taka gra , która ma takie oznaczenie działa tylko na sprzęcie , które ma ntsc i to
samo działa z pal , która jest popularna w europie..np Polska... więc chyba oto chodzi...
nie zależnie od języku tylko kodowania gry i nadawania jej w różnych formatach.a i są
jeszcze gry region free czyli że działa i na pal i ntsc ...pzdr


EEEEEE to co jak kupie PSP i grę w wersji PAL to sobie pogram a NTSC to już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować