Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2009 o 16:04, niunkaaaa napisał:

mozna surfowac normalnie po stronach internetowych po polaczeniu z bezprzewodową siecią lokalną?

Tak :)

Dnia 08.02.2009 o 16:04, niunkaaaa napisał:

Czy mozna korzystać np. z gg?

Nie, ale jest skype

Dnia 08.02.2009 o 16:04, niunkaaaa napisał:

Ile wytrzymuje konsolka godzin grania na załadowanej baterii?

Jakieś 3-5 godzin myślę, w zależności od produkcji

Dnia 08.02.2009 o 16:04, niunkaaaa napisał:

Ile kosztuje jakas przyzwoita karta pamięci do tego?

Najlepiej brać 4GB stoją po coś koło 100zł pewnie, jeśli nie chcesz bawić się w filmy i jakąś większą liczbę dem starczy 2GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:14, xbit71 napisał:

> Ile kosztuje jakas przyzwoita karta pamięci do tego?
Na Allegro możesz natknąć się na podróbki, więc uważaj. ;) Ok. 150 złotych.


No ale to 8GB oO. A po co komu 8GB skoro nie ma zamiaru przerabiać konsoli oO?
Poza tym, podróbka czy nie i tak w PSP działa i NIC SIĘ NIE DZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:27, kurczak-AFC napisał:

No ale to 8GB oO. A po co komu 8GB skoro nie ma zamiaru przerabiać konsoli oO?
Poza tym, podróbka czy nie i tak w PSP działa i NIC SIĘ NIE DZIEJE.

IMO 8 GB to jest właśnie przyzwoita karta. ^.^
Co do twojej MC - nie bądź taki pewien, niektóre podróbki kasują save''y ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:16, Liqid napisał:

> >>.............


A jaki to rodzaj karty pamięci? Bo jak możesz Memory Stick Pro to mam taką z cyfrówki:)
Czy po przeróbce traci sie gwarancję i czy moga wystąpic jakies problemy podczas użytkowania konsolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam od września i jakoś śmiga, nic się nie dzieje... Wszystko chodzi jak należy. Nie wiem, może mam farta a może ktoś zdesperowany puścił plotę... Nie pouczaj mnie, bo w tej kwestii wiem więcej od Ciebie, bo sam mam podróbkę. Skąd wiesz, że kasują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Memory Stick Pro Duo wchodzi do PSP.
Po przerobieniu teoretycznie tracisz gwarancję. Teoretycznie. Z konsolą nic się nie dzieje. Zyskujesz tylko masę przydatnych funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podróbkę i save''y faktycznie się kasują albo po prostu znikają.
Czytaj: odpalasz grę, przechodzisz 5%, wyłączasz kolnsolę, znów odpalasz grę i wyskakuje "the file is corrupted".
Poza tym na moją kartę nie da się wrzucić plików powyżej 1.5GB(tzn. wrzuca się je ale się nie wyświetlają)
Mam także drugą kartę - Sandisk i wszystko śmiga jak powinno.
Może i posiadasz jakąś wiedzę na temat kart pamięci, ale nie jesteś ku%^@ wróżką czy jasnowidzem żeby po jednej podróbce stwierdzać ze wszystkie są super i działają ekstra.

Ale zgodzę się z tekstem że 8GB jest zupełenie niepotrzebne do oryginalnego softu,
chyba że właściciel posiada wiele plików muzyki, wideo lub zdjęć.
Jeśli chodzi o savy to 1GB to wystarczające na kilkaset save''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 16:58, Natchan napisał:

Może i posiadasz jakąś wiedzę na temat kart pamięci, ale nie jesteś ku%^@ wróżką czy
jasnowidzem żeby po jednej podróbce stwierdzać ze wszystkie są super i działają ekstra.


Ok, skoro Ty potwierdzasz fakt, że na podróbkach coś się wali to jestem w stanie w to uwierzyć. Ale odkąd kupiłem PSP to tylko czytam, że podróbki to zło i że nic nie działa a jakoś nikt nie napisał, że sam miał podróbkę i nie działało... Jesteś pierwszym człowiekiem, który to potwierdza po własnych doświadczeniach. Dlatego tak napisałem.
U mnie WSZYSTKO śmiga. WSZYSTKO chodzi jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:06, kurczak-AFC napisał:

Ok, skoro Ty potwierdzasz fakt, że na podróbkach coś się wali to jestem w stanie w to
uwierzyć. Ale odkąd kupiłem PSP to tylko czytam, że podróbki to zło i że nic nie działa
a jakoś nikt nie napisał, że sam miał podróbkę i nie działało... Jesteś pierwszym człowiekiem,
który to potwierdza po własnych doświadczeniach. Dlatego tak napisałem.
U mnie WSZYSTKO śmiga. WSZYSTKO chodzi jak trzeba.


Hehe... to napisz po czym wnioskujesz, ze jest to podrobka? Czyzbys (jak ja kiedys) kierowal sie brakiem obslugi Magic Gate''a? ;) Tez mam taka, jak ty karte, ktora niby jest podrobka, ale chodzi jak gdyby nic; zadne pliki nie gina, wszystko OK. :) Zreszta teraz to nie ma znaczenia, tej karty uzywam teraz tylko do obrazkow, ktore i tak sa na kompie, do reszty uzywam 8GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a czym innym mam się kierować? Może jeszcze tym, że to karta SONY 4GB za niecałe 50zł z allegro. Acz dziwne jest to, że na pudełku jest hologram i na kartę mam gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:16, kurczak-AFC napisał:

No a czym innym mam się kierować? Może jeszcze tym, że to karta SONY 4GB za niecałe 50zł
z allegro. Acz dziwne jest to, że na pudełku jest hologram i na kartę mam gwarancję.


Takich kart jest pelno... Ale kierowalbym sie testami predkosci transferu (zapisu/odczytu) danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:06, kurczak-AFC napisał:

> Może i posiadasz jakąś wiedzę na temat kart pamięci, ale nie jesteś ku%^@ wróżką
czy
> jasnowidzem żeby po jednej podróbce stwierdzać ze wszystkie są super i działają
ekstra.

Ok, skoro Ty potwierdzasz fakt, że na podróbkach coś się wali to jestem w stanie w to
uwierzyć. Ale odkąd kupiłem PSP to tylko czytam, że podróbki to zło i że nic nie działa
a jakoś nikt nie napisał, że sam miał podróbkę i nie działało... Jesteś pierwszym człowiekiem,
który to potwierdza po własnych doświadczeniach. Dlatego tak napisałem.
U mnie WSZYSTKO śmiga. WSZYSTKO chodzi jak trzeba.

masz rację, znam conajmniej tuzin osób, które tak samo pisały (na forum PSP), a po X miesiącach pisały "straciłem wszystki save''y, jak je odzyskać", albo "muszę sobie kartę nową kupić bo stara padła", albo "ma ktoś save do gry AAA bo mi karta padła i straciłem save''y" ... żywtność takich kart to jak ruletka
jak dla mnie jedynym i wiarygodnym sposobem na sprawdznie oryginalności (i szybkim sposobem) jest wsadzenie karty do PSP i sprawdzenie MagicGate w Information (po kliknięciu trójkątem na ikonie karty pamięci w XMB), jeśli jest "Supported" to oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 22:12, SHADOW-XIII napisał:

jak dla mnie jedynym i wiarygodnym sposobem na sprawdznie oryginalności (i szybkim sposobem)
jest wsadzenie karty do PSP i sprawdzenie MagicGate w Information (po kliknięciu trójkątem
na ikonie karty pamięci w XMB), jeśli jest "Supported" to oryginał.


No to wiemy, ale kuba9876543210 napisał, że to nie jest do końca wiarygodne. Być moze trafiłem na jakiś niedorobiony egzemplarz, który jest oryginalny ale czegoś tam nie dorobili. Bo na serio, chodzi wszystko super nic jeszcze nie straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu szykuję się do kupna PSP. Jako że dziś spacerowałem po mieście, wstąpiłem do pierwszego lepszego sklepu RTV/PC. Były tam gry na PSP, więc pytam się czy jest też konsola. Sprzedawca na to (jeden był, bo to bardzo mały sklep) że może zamówic, a cena najnowszej wersji 650 zł :/ Dodał jednak, że swoją konsolkę chce sprzedac, bo kupił nie dawno PS3 i PSP mu leży. Slimka, przerobiona (mówił, że tylko soft i gwarancja nie jest stracona, jeszcze pół roku, jest tak?) czytnik UMD nieużywany (skubany się przyznał, że ściąga piraty...) i za to woła 350 zł. Tak się zastanawiam, czy nie kupic. DS już licytuje się na allegro, więc ok. 300 zł będzie, a i swoich mam 300 zł. Kupiłbym już parę gier i kartę (warto kupic oryginalne MSD SanDiska 2 gb za 89 zł?). Tak więc warto za te 350 zeta kupic przerobioną konsolkę (nie wiem po co mi to jak gry oryginalne będę kupował, chyba że do filmików avi). Czy lepiej nówkę w MM za 500 zł (o ile jeszcze ta cena jest). Z góry dziękuję za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co daje jeszcze ta przeróbka cała? Bo szczerze sam nie wiem do końca ;] (nie licząc piratów i możliwośc oglądania avi)

Edit: Jakie gry to absolutny must have na PSP? Warto kupic Burnout Legends? Strasznie się na niego napaliłem ;] I jaki jest najlepszy NfS na PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:17, Mac Cry napisał:

A co daje jeszcze ta przeróbka cała? Bo szczerze sam nie wiem do końca ;] (nie licząc
piratów i możliwośc oglądania avi)

Oglądanie filmów na YouTube na konsoli, korzystanie z GG... Resztę niech dopiszą inni, ja nie pamiętam. :P

Dnia 10.02.2009 o 19:17, Mac Cry napisał:

Edit: Jakie gry to absolutny must have na PSP?

Burnouta must-have''em bym nie nazwał, jednak Ridge Racer (pierwsza lub druga część) z pewnością do takich tytułów trzeba zaliczyć. To KLASYK. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 19:17, Mac Cry napisał:

A co daje jeszcze ta przeróbka cała? Bo szczerze sam nie wiem do końca ;] (nie licząc
piratów i możliwośc oglądania avi)


Po przerobieniu konsoli możesz wgrać różne emulatory(GBA,NES,N64 itp.) oraz odpalać gry z PSX. A co do gier na PSP to polecam Lumines II, God Of War, GTA LCS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować