Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

No tak ale ja juź psp wziołem od ziomka z dwoma grami Fifa street 2 i F1 05.szczerze to mnie nie zachwyciło a kompa kupuje z promocji.
procek.intel core 2 duo 2,8Ghz
Ram.2,5gb
kart.graf GeForce 9200 gt 1gb
płyta gł.Asus
dysk.500gą co wy na to,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Aha macie może jakieś namiary na allegro na kompy.
2. Jestem zagorzałym fanem COMMAND & CONQER GENERALS Z DODATKIEM ZERO:HOUR po polsku jeśli ktoś z was ma na sprzedaż prosze pisać bo patrzyłem w sklepie na gram.pl i nie ma :/ lub na allegro jeśli macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie gierki na psp możecie polecić z pss store (mogą być też z psx, choć mam już Crash Bandicooty i Medievil).Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 18:19, BluesBoy napisał:

Jakie gierki na psp możecie polecić z pss store (mogą być też z psx, choć mam już Crash
Bandicooty i Medievil).Z góry dziękuje.

Nie mam pojęcia co jest na PSStore alę mogę ci polecić któraś z części GTA. Świetną gierką jest Loco Roco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 18:19, BluesBoy napisał:

Jakie gierki na psp możecie polecić z pss store (mogą być też z psx, choć mam już Crash
Bandicooty i Medievil).Z góry dziękuje.


ehh wszystkie 3 części Crasha są super. Jeśli lubisz platformówki a jeszcze nie grałeś to polecam Little Big Planet, LocoRoco i Daxter...no i Spyro też jest jak dobrze sobie przypominam na ps store ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbę: Mógłby ktoś zeskanować mi instrukcję z gry Spider-Man 2 i wysłać mi na maila: bartek180590@wp.pl? Oczywiście tylko wtedy, jeśli to legalne ;) Bo kupuję za 10 zł sam UMD z grą, a chcialbym mieć też instrukcję :) I drugie pytanie: Można gdzies kupić takie opakowania (te duże, prostokątne) na UMD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2010 o 19:18, Harrolfo napisał:

Dzięki. A mają one jakąś specjalną nazwę?

Nie mam pojęcia, ale raczej pudełka na nośniki UMD. Ew. coś związanego z PSP. Na pewno nie etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 17:10, NdysH napisał:

Małe pytanie jakie gry minis są warte uwagi ?

Szczerze? Żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP - Temat ogólny - Przeczytaj zanim zapytasz


PlayStation Portable - co to jest ?: http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Wersje PSP: PSP-100x ( Fat ), PSP-200x ( Slim & Lite ) i PSP-300x ( Slim & Bright ), PSP GO ( N100x )

Cena: Około 669 złotych za starsze modele oraz 1033 zł za PSP GO ( EMPIK )

Najnowszy soft: 6.20 (17.11.09)

Połączenie PSP z internetem :

http://psp-team.pl/forumpsp/index.php?showtop...st=0&start=0

Gry w które warto zagrać: http://www.metacritics.com/games/psp/scores/

FAQ: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=2858

Co dodalibyście do tych punktów ?

Aktualizacja: 1096

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam PsP 2004, chce sobie podlaczyc w nim internet wiec mam kilka pytan :P. Mianowicie, czy do psp musze kupywac ruter wifi ?? Czy moge samo wifi pod usb do komputera i tez bedzie chodzic ? Aha, nie wiem czy dobry dzial, ale sprobuje tutaj :P. Za pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2010 o 19:34, Pawlikj napisał:

Witam. Posiadam PsP 2004, chce sobie podlaczyc w nim internet wiec mam kilka pytan :P.
Mianowicie, czy do psp musze kupywac ruter wifi ?? Czy moge samo wifi pod usb do komputera
i tez bedzie chodzic ? Aha, nie wiem czy dobry dzial, ale sprobuje tutaj :P. Za pomoc
z gory dziekuje i pozdrawiam :).

Możesz samo wi-fi, ale musi mieć ono funkcję AP. Chyba lepiej i bardziej przyszłościowo po prostu kupić ruoterek (spokojnie poniżej 100 znajdą się fajne konstrukcje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale narazie na router mnie nie stać xd. Czyli jak kupie samo wifi- takie cos jak niby pendrive pod usb z funkcja AP to bedzie dzialac ?? Bo ja mam Modem do internetu nie ruter :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować