Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gearbox zrobi konkurencję Modern Warfare`owi?

22 postów w tym temacie

Nie wydaje mi sie by seria Brothers in Arms byla kiedykolwiek bezposrednim konkurentem COD. Rozgrywka w tych dwoch grach odbywa sie w zupelnie odmienny sposob i wymaga czego innego od gracza, BiA (a przynajmniej dotychczasowe czesci serii) jest gra taktyczna w przeciwienstwie do nastawionego na czysta akcje CoD''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwy dziwaczne i niezbyt przyciągające uwagę, ale jeśli tytuł będzie naprawdę dobry to oczywiście stanie na półce razem z nadchodzącym MW2. Mojej półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 17:16, Revan91 napisał:

Ee tam, akurat gry tego studia nie przypadły mi do gustu, IW może się czuć niezagrożone.


Kto by się tam chciał bić o czwarte miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja... smaczna sprawa dla IW o ile Gearbox chociaż posmyra ogonek Modern Warfare.

Tak swoją drogą jakieś te tytuły dziwne takie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak. Gearbox nie ma szans w szrankach z MW2. A już hipokryzją jest mówienie, by Infinity Ward wzięło się za inne serie miast eksploatować jedną - kiedy Gearbox od kilku lat sam eksploatuje jedną serię. I co więcej, praktycznie zżyna tytuł z CoD4 (Modern War Hero). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:23, Reffanov napisał:

Taak. Gearbox nie ma szans w szrankach z MW2. A już hipokryzją jest mówienie, by Infinity
Ward wzięło się za inne serie miast eksploatować jedną - kiedy Gearbox od kilku lat sam
eksploatuje jedną serię. I co więcej, praktycznie zżyna tytuł z CoD4 (Modern War Hero).
:P



Bzdura. Oprócz Brothersów robią jeszcze Borderlands i Aliens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować