• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Clear

Karta Dzwiękowa Realtek HD Audio - problem!

Pytanie

Otóż mam problem z kartą dzwiękową Realtek HD Audio. Gdy podłączam mikrofon dynamiczny pod karte:
- nagrywa dosyć cicho
- nagrywa tylko na prawy kanał
- nagrywa z dośc głosnymi szumami.

W regulacji głośnośi są zablokowane suwaki Głosnosci mikrofonu, Głosnosci CD, Miks stereo i Regulacji wejścia liniowego... ; (

Można jakos na to zaradzić ? czytałem w internecie wiele takich problemów ale nie zostało to dokońca wyjaśnione. Nie znalazłem na to recepty. Licze na pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A. Ważne są sterowniki.
B. Dla sporej ilości płyt głównych z pewnymi chipami HD Audio pojawiły się swego czasu aktualizacje BIOSów rozwiązujące problemy z nagrywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.06.2009 o 14:58, Nevrac napisał:

Sterowniki aktualizowałeś?


Sterowniki aktualizuje bardzo często i to nie pomaga...

A dokladnie to o co chodzi z tymi aktualizacjami biosoów RobeN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z aplikacją Menedżer Realtek HD Audio. Podczas rozmowy głosowej głośność nagrywania stopniowo spada aż do zera, co sprowadza się do tego, że aby komfortowo rozmawiać muszę cały czas klikać na odpowiednim przycisku. O ile mnie pamięć nie myli, to kiedyś nie miałem z tym problemów, tzn. głośność też spadała, ale albo zatrzymywała się w 3/4 suwaka, albo spadała na tyle wolno, że nie musiałem przez cały czas rozmowy grzebać w programie. Ma ktoś jakieś rady jak się tego pozbyć? Nie próbowałem jeszcze rozmawiać z wyłączonym Menedżerem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować