Zaloguj się, aby obserwować  
Radziula

POLSKI MMORPG Czy kiedys bedzie?

12 postów w tym temacie

Niewiecie przypadkiem czy jakas firma polska nie planuje produkcji nad jakims pozadnym MORPG.Przydaloby sie bo wszystkie fajne gry po ang.Czasem sie znajdzie jakegos polaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 21:18, Radziula napisał:

Niewiecie przypadkiem czy jakas firma polska nie planuje produkcji nad jakims pozadnym MORPG.Przydaloby
sie bo wszystkie fajne gry po ang.Czasem sie znajdzie jakegos polaka....


Nie jestem w temacie ale pamiętam że polska firma z Wrocka (to na pewno) miała zrobić i były w jakiejś gazecie nawet screeny itd ale musze Cię zmartwić - ta produkcja też bła po angielsku:]
Ludzie którzy są w temacie pewnie sprostują odpowiednio mojego posta;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie, ale graficznie będzie przypominał tibię a możliwościami tetrisa. To moje zdanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że była kiedyś taka gra Mimesis Online, stworzona właśnie przez firmę z Wrocławia - Tannhauser Gate. Grałem nawet w trial ale nie za bardzo mi przypadła do gustu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mysle, ze bedzie, ale napewno po angielsku... przynajmniej miedzy innymi. Nie oszukujmy sie Polski rynek komputerowy nie jest na tyle rozwiniety, by robic MMORPG dla jednego kraju. I jesli mialby byc to MMORPG z prawdziwego zdazenia musialby miec niezla kampanie marketingowa przedewszystkim na swiecie. Moze CDPR po wydaniu wiedzmina wezmie sie za jakas gre tego typu. Choc pewnie zanim powstanie MMORPG z ich stajni wyjdzie kilka innych gier. Jaby z 5 milionow polakow mialo w grac w MMORPG to wtedy mozna byloby uznac, ze rynek jest wystarczajacy by stworzyc zregionalizowanego MMORPG... a tyle ma WoW na swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 22:40, bruli napisał:

Jak napisałem wczesniej. Ta gra ujrzała swiatło dzienne =] -> http://www.thgate.com/mimesis.php


Pamietam ta gre z Hypera, jak jeszcze ja tam pokazywali. Nie wiedziałem ze jest polska.

Ja wolałbym, zeby np. CDP zrobił spolszczenie jakiegos MMORPG''a, np. Lineage II, ale chciałbym zeby spolszczenie nie obejmowalo nazw mobow, itemow, skilli ... no dobra jezeli chodzi o spolszczenie Lineage II, to nie jest taki dobry pomysł. Chociaz np. objasnienia questow mogłyby być po Polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu...

Osoba, ktora gra w MMORPG zagraniczne powinna znac na jakims poziomie angielski. Bo te gry polegaja na grze z innymi graczami, a nie na wypelnianiu najczesciej dennych Questow.

Pozatym L2 suxa :P...

Choc nie przecze, ze np. Polonizacja by sie przydala, zawsze lepiej czytac cos w swoim jezyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie polskiego MMO (przynajmniej w najbliższym czasie), bo mamy za mało funduszy, żeby się rozpszestrzenić za granicę. Zaś co to za MMO, gdzie można spotkać graczy tylko z jednego kraju? Poza tym większości Polaków niestety nie stać na abonament do żadnych gier tego typu (albo inaczej - stać ich, ale szkoda im kasy). Niech sobie powstają polskie gry we wszystkich innych gatunkach, ale szkoda upadku dobrych firm przez MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować