• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Strzelko

Rozdzielszośc w Baldurs Gate

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.07.2009 o 22:17, Strzelko napisał:

Mam takie pytanie jak ustawić rozdzielczość w Baldursie 1? Nie chce grac na tej najmniejszej!!!


Nie da się. BG1 obsługuję tylko 640x480. Jeśli masz złotą edycję z Ekstra Klasyki Gold, to sprawdź na płycie czy przypadkiem nie ma tego moda do podbicia rozdziałki. Inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.07.2009 o 22:36, rybisiu napisał:

> Mam takie pytanie jak ustawić rozdzielczość w Baldursie 1? Nie chce grac na tej
najmniejszej!!!

Nie da się. BG1 obsługuję tylko 640x480. Jeśli masz złotą edycję z Ekstra Klasyki Gold,
to sprawdź na płycie czy przypadkiem nie ma tego moda do podbicia rozdziałki. Inaczej
się nie da.

a zcy nadal on dziala tak, ze oddala widok? I jak jest z icewind dale, tez to tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.07.2009 o 22:39, KaRkAsZo napisał:

> >
a zcy nadal on dziala tak, ze oddala widok? I jak jest z icewind dale, tez to tak robi?


Z tego co widziałem po screenach to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Do Baldur''s Gate są mody takie jak Baldur''s Gate Trilogy czy BGTuTu - umożliwiają one uruchomienie BG1 na silniku BG2 dzięki czemu np. można uruchomić grę w rozdzielczości wyższej niż 640x480. Poza tym w sieci można poszukać programu o nazwie WideScreenMod, który umożliwia zmianę rozdzielczości w sumie na dowolną, wybraną przez użytkownika. Jedyną jego wadą jest to, że sekwencje filmowe nadal wyświetlane są w rozdzielczości 640x480.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2009 o 14:29, Karanthir666 napisał:

Tyle tylko, że widescreenmod nie działa z polską wersją. Szukałem kiedyś na necie odpowiedzi
na ten problem i okazało się, że prawdopodobną przyczyną jest

Spoiler

crack

!


W temacie o BG1 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=188&tpage=204 jest też akurat problem z tym modem i proponowane rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować