Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowy F.E.A.R.

41 postów w tym temacie

Szczerze? to ja nigdy jeszcze w FEAR nie gralem, ale z przeczytanych recenzji, filmow i zdjec, tez mysle ze jest SUPER. Tak wiec musze w niego zagrac przed wyjsciem kontynuacji ;]. Oczekuje z niecierpliwoscia i tego i tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze! Ja w kilka dni po premierze grę skończyłem ale jakieś dwa tygodnie temu "odkryłem" ją na nowo i tłukę niemal dzień w dzień w multi. Multi krwawe, efektowne i dające stysfakcję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam do wszystkich takie pytanko :D Jestem wielkim fanem serii Splinter Cell i tak sie zastanawiam czy czasem Splinter Cell Chaos Theory nie ma ładniejszej grafiki od FEAR. Te cienie TE TEXTURY O_o BOMBA postacie. PIĘKNOŚC. Prosze nie bluzgajcie mnie ludzie którzy lubią FEAR-a. Ja mam orygianł FEAR, przeszedlem ale grafika....sami wiecie o co chodzi :D A o to czy mi ruszy kontynuacja to nie musze sie obawiac z kompem: AMD Athlon 2800 + 64, 1536 DDR RAM i Radek X800 GT 256 bit, 256mb/ 256 bit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 03:07, SmokeY napisał:

Wielka szkoda myślałem ze sie za aliens vs predator 3 wezma:(


ja otym samym myślałem nawet na tej liscie sie podpisałem co niby fani maja ja wysłac poto zeby firma zaczeła prace nad AvsP 3 moze po F.E.A.R bedzie AvsP 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno jeszcze o niej uslyszymy. ale tworcy musieliby wejsc z fear 2 z jakons rewolucja a ja sobie juz nie wyobrarzam jeszcze fajniejszego bullet time co i tworcom moze sprawic problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym co FEARa jeszcze nie przeszli zabawy nie popsuję pisząc, że zakończenie wręcz wymusza kontynuację (swoją drogą szczęka opada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. jest jedną z najlepszych ( jeżeli nie najlepszą ) strzelaniną w jakią grałem... Jeżeli wyjdzie kontynuacja to nie ma szans uciec przed moją półeczką :D Wymagań się nie boje, najwyżej nie pójdzie mi na maxa, ale nie mam nic przeciwko żeby grafa była taka sama. Teraz tylko czekać aż wyjdzie, miejmy nadzieję że nie zepsują sobie opinii i ucieszą graczy kolejną świetną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie bomba bo FEAR wymiata, ciekawe co tez bedzie w kolejnej czesci, napewno nas zaskocza czyms co przyciagnie wielu graczy, a napewno bede jednym z nich !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 12 lat i dobrze ze ta gra niepopadła mi w rece bo u takich ludzi w wieku moim moze sie popsuc psychika :P boje sie samedo trainera z FEAR a co dopiero by było gdybym zaczol grac.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować