• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bezi_113

Bluscrean i inne problemy, POMOCY !

Pytanie

Witam.
Dostałem ostatnio nowego kompa i nie jest wcale taki zły, poza problemami które się z nim dzieją :/
No więc podczas instalowania WSZELKICH gier .
Problem polega na tym, że chcę coś zainstalować to mi się wyświetla błąd, że coś tam nie może odczytać danych i, że coś tam z płytą jest, tyle, że z płytą jest wszystko OK bo nie ma żadnej rysy.
Tak samo podczas instalacji jeszcze się wyświetla bluescreen, chyba wiecie o co chodzi.
Że tam jakiś błąd z systemem i komp zostanie wyłączony dla bezpieczeństwa systemu.
Albo udało mi się zainstalować GOTHICA 3 i gram 5 min. i jakiś błąd jest i tak.
Zwiecha i gra się wyłącza i albo znowu bluescreen albo wystąpił błąd z aplikacją gothic 3 exe. i zostanie ona zamknięta i przepraszamy za kłopoty, albo po prostu system się wyłącza.
Czasem też system się nie chce włączyć i kilkukrotnie się włącza i się czasem w końcu udaje.
Sprzęt mam 2.5 GB pamięci ram-u, ATI Radeon X1600 PRO, i orocek nie wiem jakiej marki ale 1.7 GHz.
Proszę pomóżcie mi dwa miesiące czekałem na nowego kompa i dostałem to nie działa wszystko jak należy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Sorry, że nowy post ale nie dało się EDIT''a.
Otóż pojawił się nowy problem, mianowicie gdy włączam system w momencie po sprawdzeniu czy na dyskach wszystko jest git w momencie gdy pojawić się powinien aplet użytkowników, pojawia się problem następujący:
okno błędu, tytuł:
lsass.exe-błąd systemu.
treść:
Format punktu końcowego jest nieprawidłowy.
I od tego błędu nie mogę teraz wogóle systemu włączyć bo to się cały czas wyświetla.
Co to jest ?
pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2009 o 14:35, Karanthir666 napisał:

Ja już pierwszego dnia bym oddał go do serwisu. Wszak jest na gwarancji. A te kilka dni
bez niego to jakoś przeżyjesz.

A w serwisie pewnie walną formata (co w dodatku może nie rozwiązać problemu), albo wymienią dysk :P

I jeszcze jedno - sprawdzałeś, czy uruchamia się w trybie awaryjnym? (pewnie nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.07.2009 o 14:37, orzel286 napisał:

A w serwisie pewnie walną formata (co w dodatku może nie rozwiązać problemu), albo wymienią
dysk :P

To zależy. W moim mieście jest super sklep komputerowy. Nie dość, że najtańszy, to jak coś się zepsuje, to sprawdzą wszystko po kolei. Dlatego tak chętnie proponuję serwis. Ale co sklep to obyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobra, problem już się rozwiązał, przynajmniej wiem jak go rozwiązać.
Chodzi o dysk, którego typ był za stary dla mojego kompa, gdy zamówię nowy i go włożę, wszystko będzie git.

Dlatego poproszę moderatora o kłódeczkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować