Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki sprzedaży konsol w Japonii

17 postów w tym temacie

DSi wzrost o 152,27 %, Nintendo otwiera szampana. Niestety mnie gry pokroju Dragon Quest, ale za to chętnie pograłbym w Chinatown Wars, i tu psikus. Wychodzi również na PSP, i teraz co by może w niedalekiej przyszłości kupić ? Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 15:23, Sarturias napisał:

Cholera...ludzie jeszcze kupują PS2 i to w całkiem sporych ilościach ;) Ogromna biblioteka
gier robi swoje.


Prawda jest taka, że PS2 teraz to najlepszy ekonomiczny wybór. Za 350 zł mamy super konsolę z gigantyczną biblioteką genialnych tytułów do tego odtwarzacz DVD. Należy też pamiętać o małych gabarytach konsolki, dlatego idealnie nadaje się na zjazdy, sieci czy wakacje.

@MisioKGB
PSP, tak jak wyżej cena/jakość jest najlepsza z handheldów do tego nadchodzące tytuły:
Tekken 6
Soul Calibur
MGS: Peace Walker
Final Fantasy XIII: Agito
Gran Turismo
Assasin Creed
Little Big Planet
Jak & Daxter
Dante''s Inferno
Invizimals
SOCOM: Fireteam Bravo 3
Motorstorm: Arctic Edge
Resident Evil Portable
Fat Princess: Fistful of Cake
Army of Two: the 40th Day
Colin McRally: Dirt 2
Need For Speed: Shift
Silent Hill: Shattered Memories
Ghostbusters: The Video Game
GTA: Chinatown Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekken 6 i Dante''s inferno będą na PSP?! Łał :D.

Co do samych konsol i wyników sprzedaży, to mnie DS nie przypadł do gustu. Wolę PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:04, Baluk25 napisał:

Tekken 6 i Dante''s inferno będą na PSP?! Łał :D.

Tak. Najbliższe lata dla PSP są wyjątkowo obfite. Przebija to chyba plan wydawniczy wszystkich z konsol. :)

Dnia 20.07.2009 o 16:04, Baluk25 napisał:

Co do samych konsol i wyników sprzedaży, to mnie DS nie przypadł do gustu. Wolę PSP.

Mnie również, głownie odstrasza mnie ta zaporowa cena DSa za konsolkę zbliżoną osiągami do GBA niżeli do PSP to zdecydowanie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do lat obfitych...To głupio się przyznać, ale wiedziałem tylko o AC nowym. Dzięki, teraz na pewno kupie tą konsole ^^.

Co do ceny DS, to nie ona mnie odstrasza, a raczej gry i specyfika grania w nie. Osobiście wolę pograć w GTA: Liberty lub Vice City, grając w to jak normalne GTA, niż katować się z GTA: CW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:45, Baluk25 napisał:

Co do lat obfitych...To głupio się przyznać, ale wiedziałem tylko o AC nowym. Dzięki,
teraz na pewno kupie tą konsole ^^.


Jest warto. Jestem strasznie oszczędnym człowiekiem, ale kupna PSP nie żałuję i żałować nie będę. Nie dość, że zapowiedziane tytuły są dobre (chociaż to mało powiedziane), to i aktualne gry są super, np:
LocoRoco 1&2
Patapon 1&2
Final Fantasy Crisis Core & Tatcics (I i II też niczemu sobie)
Harvest Moon
Burnouty Legends & Dominator
Joanna D''arc
Colin McRae 2005
Fight Night Round 3
God of War
GTA Liberty i Vice City Stories
Killzone
Monster Hunter Freedom (wszystkie części)
Prince of Persia (wszystkie)
Puzzle Quest
Echochrome
Fifa 09 i Fifa Street 2
Star Ocean 1 & 2
Tekken 5 (DR)
Swat: Target Liberty
Test Drive Unlimited
Rock Band Unplugged
Sid Meier''s Pirates
Silent Hills
Sega Rally
...więc jest w co grać :)

NDsa chciałem kupić jako taką ciekawostkę, jednak cena trochę mnie zszokowała. 800zł za nową wersję? To zdecydowanie za dużo za konsolkę która po za dotykowym ekranem nie oferuje specjalnie nic ciekawego (i tak na drugim ekranie często jest wyświetlana tylko mapa, plecak lub coś innego drobnego)

PS. Nie polecam PSP Go! Ta cena jest też zbyt duża. :) Polecam kupić używaną od kogoś, to samo z grami. Jakimś dziwnym zjawiskiem jest to, że właściciele PSP strasznie dbają o swój sprzęt i czasami 2-3 letni sprzęt nawet nie ma ryski na ekraniku, a jest za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w mordę. Nie spodziewałem się tego. Myślałem że w Japonii już każdy ma nintendo DS. Jeśli dragon quest jest tak dobrą grą to może sobie ją kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ,aby jakiś dobry (nie mówiąc już o genialnych) jRPG wyszedł na któraś z konsol ,a od razu jej liczba sprzedaży w Japonii wzrasta. :]

kiczka116

Japończycy to bardzo bogaci ludzie i kochają gry to co mają sobie żałować ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz ja niestety zadnej konsoli nie posiadam, i jakos nie zamierzam, ale jak juz to ewentualnie PSP - ale do tego zakupu jeszcze troche daleko ;p A to ze Japonczycy w znacznych ilosciach kupuja DSi, swiadczyc moze o kilku sprawach, z pewnoscia wiekszosci z nich nie dosiegnal "swiatowy kryzys" tak w koncu DSi troche kosztuje (bynajmniej w Polsce, troszke mniej niz najtansza wersja Xboxa 360), a po drugie chyba juz od dawna wiadomo ze Japonczycy lubia kiedy jest duzo w malym - czyil duzo nikomu nie potrzebnych bajerow - choc jednak nie do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Światowy kryzys to fikcja ;)

A wzrost NDS jest spowodowane wyjściem Dragon Questa i paru innych mniejszych tytułów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować