Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (20.07)

10 postów w tym temacie

Ja też sobie odpuszczam MW2 za 450zł... ;] Tyle kasy za zwykły bajer który mam postawić na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co wrzucać do Shifta taką IMO motoryzacyjną porażkę jak BMW serii 1. Jest wiele dużo bardziej zasłużonych dla sportu samochodowego modeli. Czyżby promocja produktu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co ja ta ostatnia wersje MW 2 kupuje :D
Noktowizor sie przyda bo kurcze w takim duzym domu mozna sie pogubic w nocy i mozna straszyc ludzi :D
Zabawic sie mozna w Sama Fishera ;]
No ale na demo NFS : SHIFT trza czekac! Bo widac ze to gra w wiekszosci jest wzorowana na swietntym Grid''zie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ci Brytyjczycy to debile i nie tylko oni, a Infinity Ward zwija kasiore za takie badziewie, eh
wydymają graczy z kasy na czysto,a na dodatek można powiedzieć, że na listopad zdobędą sobie wszystkich graczy, którzy kupią to wersję za 150$, bo pewnie nie będą już mieli kasę na inne produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ci Brytyjczycy to debile i nie tylko oni, a Infinity Ward zwija kasiore za takie badziewie, eh
wydymają graczy z kasy na czysto,a na dodatek można powiedzieć, że na listopad zdobędą sobie wszystkich graczy, którzy kupią to wersję za 150$, bo pewnie nie będą już mieli kasę na inne produkcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógł się rozejść pre-order, a nie gra, bo jeszcze nie wyszła, ale było do przewidzenia, że gracze się na to rzucą :P
Ciekawe czy u nas w ogóle będzie ta edycja, liczę, że będzie Hardened

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować