Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Trainz Railroad Simulator 2006 przesunięta na 9 marca 2006

122 postów w tym temacie

sorry ze post pod postem ale znalazlem cos takiego:

TRS2006 charakteryzują również takie ulepszone opcje rozgrywki w sieci, jak: iTrainz (pozwala na przesyłanie wiadomości pomiędzy użytkownikami gry), iPortal (umożliwia wysyłanie pociągów z mapy jednego gracza do mapy drugiego gracza, nawet kiedy ten drugi użytkownik jest offline).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:15, Arclight napisał:

Nie pamiętam, żeby beta TRS 2006 oferowała grę on-line. Na gry-online uważaj, często mijają
się z prawdą.


to jest tekst ze strony AURAN:

iTRAINZ (IN-GAME MESSAGING) iTrainz allows for messaging between players while playing routes with the iTrainz Chat Rule enabled. Simply add users to your Friends list and you’ll be informed when they are online. Once the ONLINE CHAT Rule has been added to a session, a player can open the Contact List window and add as many contacts as they wish.

iPORTAL (PLAYER TO PLAYER GAMEPLAY) An iPortal is a variation on the existing portal, except instead of sending a train within a single map, the iPortal allows players to send trains from one iPortal enabled map to another player’s map, even if the receiving player is offline! An iPortal is placed into a map in surveyor and it’s settings entered through a dialog box.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 18:18, Arclight napisał:

Owszem, były ze dwie mapy oferujące iPORTAL i iTRAINZ, ale ich nie sprawdzałem :O, więc nie
wiem na czym to polega.


a odnosnie portow to nie wiesz z jakich korzysta? bo bede musial sobie zalatwic przekierowanie u admina a chcialbym to zalatwic jeszcze przed premiera TRS 2006.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie do zespołu CD- projektu: Kiedy będzie konkretny termin wydania? Czekam już ze 6 miesięcy i nie moge się doczekać... Podajcie ostateczny termin wydania, a nie zbywajcie nas (fanów trainza) co miesiąc inną datą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2006 o 12:33, Roberttt napisał:

Owszem. Forum jest od tego aby głos zabierać, ale formun nie jest od tego by obrażać innych,
bo to już nie jest zabieranie głosu a zwykłe, najzwyklejsze chamstwo! I takim jest też stawanie
w obronie takich wypowiedzi i nie wiem czemu to robisz.


Chamstwem jest ciągłym przesuwanie premiery tydzień przed terminem i uzasadnianiem tym samym powodem. Nie robiłbym tego jak by te dziady z CDP traktowali kliętów jak ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 20:50, vasilkofobia napisał:


Chamstwem jest ciągłym przesuwanie premiery tydzień przed terminem i uzasadnianiem tym samym
powodem. Nie robiłbym tego jak by te dziady z CDP traktowali kliętów jak ludzi


Widzę, że nie ma co z Tobą polemizować. Ja osobiście nie czuję się potraktowany źle przez CDP. Nie powiem, że nie jestem zawiedziony, ale bez przesady.

A przepraszam, CDP traktuje klientów jak ... ?
Wstaw w miejsce kropek odpowiednie słowo. Może jak zwierzę? Hmmm chyba nie.
Może już nie odpowiadaj na mój komentarz bo szkoda zaśmiecać forum niepotrzebnymi dyskusjami bez końca. Jesteś niereformowalny i nie mogę dłużej prowadzić z Tobą tej dyskusji. Pozdrawiam Cię gorąco i uśmiechnij się trochę. Stres szkodzi na urodę i na zdrowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ignoruje swoich klientów.

Hehe masz racje ta dyskusja jest zbędna bo gadaniem nie zmienimy postanowiem CDP i tak premiera będzie przesuwana jeszcze ze 3 razy o ile nie mniej (wg mnie CDP poda jeszcze takie terminy 26 Marca, 9 Kwietnia, 26 Kwietnia :-p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory ze spokojem przyjmowalem informacje o przesunieciu premiery, teraz tez bym tak zrobil ale oni juz poprosili o zaplate i przesylke mialem otrzymac w ostatnim tygodniu moich ferii zimowych i myslalem ze sobie pogram a tu klops... teraz to juz wole zeby znowu przesuneli premiere tak na tydzien przed swietami wielkanocnymi bo jak wyjdzie 9 marca to zawale szkole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie dlaczego w sklep.gram.pl podawana jest data wysylki trainza jako marzec 2006 a w planie wydawniczym 9 marca. zazwyczaj szybko po przesunieciu daty premiery byla ona zmieniana takze w sklepie i w "moich zamowieniach"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz CDP zobowiązał się wydać 9 marca (niecałe 10 dni) i będę trzymał ich za słowo!
Osobiście jako klient oraz fan TRS 2006 nie przyjmę do wiadomości przesunięcia premiery na 24 marca ani inną datę

P.S. Jeśli robotnicy się nie wyrabiają to trzeba ich zwolnić i zatrudnić szybszych i tańszych co za robotę dali by wszystko, a takich w naszej pięknej Polsce jest pełno. (taka złota myśl)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 16:05, vasilkofobia napisał:

No to teraz CDP zobowiązał się wydać 9 marca (niecałe 10 dni) i będę trzymał ich za słowo!
Osobiście jako klient oraz fan TRS 2006 nie przyjmę do wiadomości przesunięcia premiery na
24 marca ani inną datę

P.S. Jeśli robotnicy się nie wyrabiają to trzeba ich zwolnić i zatrudnić szybszych i tańszych
co za robotę dali by wszystko, a takich w naszej pięknej Polsce jest pełno. (taka złota myśl)!



... i zrobić z nich niewolników ...
Ładna perspektywa ;) tylko czy jakość będzie ta sama?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 22:53, vasilkofobia napisał:

W Polsce jest pełno młodych i ambitnych informatyków, którzy nie mają pracy.


Tak, tak... i uważasz, że zamiast obecnych pracowników (zapewne kompetentnych i solidnie za to wynagradzanych) można zastąpić ambitnymi, młodymi informatykami, którzy są tańsi, więc będą za psie pieniądze pracować od świtu do nocy. Może i na początku, ale potem skończą się ambicje, skończy się satysfakcja. A wtedy TRS 2006 wyszedłby w 2016 roku ;)

Ale tak naprawdę, to w CDP na pewno też pracują młodzi i ambitni informatycy, ale pamiętaj, że nie wszystko może iść tak gładko jak Ci się wydaje...

Pozdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok tańsi być nie muszą (Polska to nie Chiny, chociaż w hipermarketach to, może, może :-p) ale pomyśl w ten sposób wyjdzie TRS 2008 (edycja światowa) i znów ta sama ekipa będzie go tłumaczyć no, więc jak teraz czekamy ok. 6 miechów tak wtedy będziemy czekać nawet 2x dłużej i niewydajne ci się że przed wydaniem jakiejkolwiek wersji TRS-a warto by było zmieniać ekipę na taką, która ma ambicje? Wydaje się, że obecna niema żadnych i tylko se olewa.
Wydaje mi się, że trochu odbiegamy od tematu.

P.S. Ile dni po premierze edycji światowej TRS 2006 zajęło przetłumaczenie: Niemcom, Brytyjczykom, Francuzom, Portugalczykom, Włochom itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 08:01, vasilkofobia napisał:

P.S. Ile dni po premierze edycji światowej TRS 2006 zajęło przetłumaczenie: Niemcom, Brytyjczykom,
Francuzom, Portugalczykom, Włochom itd.?


ale cdprojekt ukonczyl juz dawno tlumaczenie trainza (chociaz podobno bylo az 400 albo 500 stron tekstu) tylko sa jakies problemy techniczne i m.in. dlatego postanowiono przeprowadzic betatesty. gdyby nie bylo tych problemow technicznych to pewnie gra wyszlaby juz w grudniu. moze przy wprowadzaniu polskiego tlumaczenia gdzies przez przypadek usuneli jakis skrypt albo cos takiego i teraz nie moga znalezc w czym jest blad albo jest tak powazny, ze usuniecie go zajmuje az tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję Twojego przedmówcę:

"Ile dni po premierze edycji światowej TRS 2006 betatesty zajęły: Niemcom, Brytyjczykom, Francuzom, Portugalczykom, Włochom itd.?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować