Zaloguj się, aby obserwować  
wojtek92

Morrowind

15 postów w tym temacie

wiecie co..... jest taka wyszukiwarka... na gram.pl i zanim zaczniecie nowy temat to zajrzyjcie czy takiego nie ma.... (jest ich kilka)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej dostałem misje od babki w Vivek strefie Hlaalu żeby znaleść jej daedryczne wakizaki na wschód od Bal Fell.
ale gdzie jest to Bal Fell prosze o dokładne miejsce tego czegość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Di3go jesli twój kolega paweusz który jest o kilka stopni wyżej od ciebie poradził ci co maja zrobić wszyscy wchodzący na ten temat i żę już takowy istnieje to po co piszesz dalej i dalej i dalej...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę być chamski. Ale jeśli i tak nie widzisz to po co szukasz?? Skoro nie umiesz czytać to co ci po odpowiedzi?? paweusz napisał że istnieje wyszukiwarka, z której drogie dzieci albo się nauczycie korzystać, albo nic nie znajdziecie. Tu jest temat ogólny http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&u=3722 w którym, jeśli chcecie coś wiedzieć, to zapytajcie i nie zkaładajcie nowych tematów! jeśli takowy już istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty musisz im to powtarzać?
Czy sam nie zauważyłes co wyzej pisze?
Poczekamy na kogoś aż zamknie temat, bo my nie mamy takiej władzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zabicie Therany ma jakiś wpływ na uznanie mnie za hotatora Telvani?Zabiłem oczywiście też Gothrena w związku z tym zastanawiam się czy reszta członków tworzy forum wystarczające by obwołać mnie hortatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2006 o 18:59, heyu napisał:

Czy zabicie Therany ma jakiś wpływ na uznanie mnie za hotatora Telvani?Zabiłem oczywiście też
Gothrena w związku z tym zastanawiam się czy reszta członków tworzy forum wystarczające by
obwołać mnie hortatorem?

Masz wzrok, a nie patrzysz. 2 razy na tej stronie został podany link do tematu o TES Morrowind...
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=57&u=3723 masz tu go.
Proszę juz tu niczego nie pisać, nieoficjalnie można uznać ten temat za zamknięty EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind dobra gra ale czegoś jej brakuje. Sam w to grałem i przyznam że nie podoba mi sie ze względu na garfike i ruchy postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 12:38, Artvr 4 napisał:

Morrowind dobra gra ale czegoś jej brakuje. Sam w to grałem i przyznam że nie podoba
mi sie ze względu na garfike i ruchy postaci


Zbliżasz się do degrada. Odkopywanie starch tematów sprzed roku, albo dwóch to kiepski pomysł. Jak chcesz się wypowiedzieć na temat jakiejś gry to użyj szukajki i napisz w wątku ogólnym, największym temacie o danej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować