Zaloguj się, aby obserwować  
sathorn1

"Złoty Joy" Cenegi.

57 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2006 o 21:13, Marcuz napisał:

hmm, chyba jednak losowanie :)


Cytat z Regulaminu:
" Zwycięzcami konkursu zostaną osoby, które wyślą jak najwięcej sms’ów/.../"
"Pierwsze trzy osoby, które prześlą najwięcej smsów wygrywają monitor EIZO Flexscan M1900 (2000 PLN),
Następne osoby z kolejną największą ilością smsów wygrywają aż do wyczerpania się poszczególnych nagród: /.../"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy nagrodach liczy sie ilośc wysyłanych sms-ów, to jak można mówic o jakimkolwik obiektywiźmie takiego konkursu. Sto osób zagłosuje na grę A, bo uważały, że jest tego warta, z kolei inna osoba wyśle sto sms-ów polując na nagrodę i ich głosy sie zrównoważą. Jak w tej sytuacji można mówic o plebiscycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, aż wierzyć się nie chcę. Przecież konkurs/plebiscyt na takich zasadach to samobój. Tylko ludzi do siebie zrażają. Cenega powinna wywalić na zbity pysk faceta(albo nawet cały dział), który odpowiedzialny jest u nich za marketing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2006 o 23:30, boogie85 napisał:

Skoro przy nagrodach liczy sie ilośc wysyłanych sms-ów, to jak można mówic o jakimkolwik obiektywiźmie
takiego konkursu. Sto osób zagłosuje na grę A, bo uważały, że jest tego warta, z kolei inna
osoba wyśle sto sms-ów polując na nagrodę i ich głosy sie zrównoważą. Jak w tej sytuacji można
mówic o plebiscycie?


Identycznie wybiera się miss i na wybory też mówią plebiscyt;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rzeczywiście jest niescisłość w regulaminie, dziękuję za jej wskazanie. Zaraz zostanie to poprawione.

Żeby wyjaśnić sprawę w 100% powiem, że KAŻDY ma szansę wygrać nagrody, a warunkiem minimalnym jest wysłanie JEDNEGO sms''a. Oczywiście, osoby które wyślą większą ilość smsów mają proporcjonalnie większe szanse na zwycięstwo.

Takie założenie przyświecało nam od samego początku, także zapraszam do głosowania i zapewniam, że każdy sms zostanie uwzględniony przy losowaniu nagród.

Serdecznie pozdrawiam,
ElCermitto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 10:35, Błażej M. napisał:

ja uwazam ze jest to debilny pomysl z tym wysylaniem smsow ja glosowalem w konkursie gra na
medal


Nie każdy chce wysłać, nie każdy ma komórę (nie interesuje mnie tłumaczenie, że to wymóg czasu, inni mają ble ble ble).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 09:55, El Cermitto napisał:

Witam,

Rzeczywiście jest niescisłość w regulaminie, dziękuję za jej wskazanie. Zaraz zostanie to poprawione.


http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=5075&pid=41

Tu chyba nie ma żadnej "nieścisłości". Dokładnie widać jaki mieliście pomysł, ale Wam nie wyszło. Dobrze, że niektórzy czytają regulaminy.

I jeszcze to:

4. Kryterium decydującym o wygranej jest wysłanie przynajmniej jednej wiadomości sms. Do wybranych osób zadzwoni organizator konkursu i zada im pytanie wiedzowe. Organizator - Cenega Poland Sp. z o.o gwarantuje, że pytania wiedzowe zostaną opracowane w sposób rzetelny, będą odznaczały się istotnym stopniem trudności, a odpowiedź na nie zależna będzie wyłącznie od wiedzy uczestnika konkursu. W przypadku nie udzielenia prawidłowej odpowiedzi organizator skontaktuje się z kolejną osobą z największą ilością wysłanych SMSów, która stanie przed szansą wygrania nagrody. W przypadku gdy kilku uczestników ma jednakową ilość wysłanych wiadomości SMS - organizator będzie kontaktował się z osobami, które wcześniej przystąpiły do głosowania. Prawidłowa odpowiedź jest warunkiem otrzymania nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 11:43, El Cermitto napisał:

Zgodny - to równiez zostało poprawione:)


Proponuję przeczytać cały regulamin, bo zostało jeszcze to:

c. Spośród osób, które wzięły udział w plebiscycie zostaną wyłonieni zwycięzcy nagród. Szansę na wygraną mają osoby, które wyślą najwięcej głosów na poszczególne gry w kategoriach Złotego Joy’a.

d. Nagrody podlegają kategoryzacji:

Pierwsze trzy osoby, które prześlą najwięcej smsów wygrywają monitor EIZO Flexscan M1900 (2000 PLN),

Następne osoby z kolejną największą ilością smsów wygrywają aż do wyczerpania się poszczególnych nagród:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


hmm... aż nie chce się wierzyć że to tylko "nieścisłości"....jak dla mnie to było wyciskanie kasy od młodocianych graczy...Cenedze aż tak się źle powodzi, że musi stosować takie metody "dorabiania" na boku? Taka forma konkursu to straszna skaza dla wizerunku waszej firmy...

No i tak po małym plusiku za Rewolucję Cenową, Cenega dorobiła się u mni kolejnego minusa...no ale myślę że NWR moze to naprawić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muahahahaha wysmiac ich, serio powiem wam z dupy ten plebiscyt. Powinni napisac, ze chodzi o plebiscyt wewnatrz cenegi. Poza tym te przekrety widac polegaja na tym by jak najwiecej kasy od graczy wyciagnac. Eh szkoda slow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 19:53, kamalin napisał:

Ciekawe czym Cenega jeszcze może zaskoczyć?

Moze ja Ci pomoge. W jednym z watkow na forum GOLa bylo info, ze sie poklocili jakos z Empikiem (kto dokladnie z kim i o co nie wiem ;P. Na pewno w Krakowie ;)) i teraz Cenega nie bedzie dostarczala Empikowi nowych pozycji ;P. No coz - chyba chca sie przerzucic calkowicie na sprzedaz online ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 20:00, Piotrek K. napisał:

> Ciekawe czym Cenega jeszcze może zaskoczyć?
Moze ja Ci pomoge. W jednym z watkow na forum GOLa bylo info, ze sie poklocili jakos z Empikiem
(kto dokladnie z kim i o co nie wiem ;P. Na pewno w Krakowie ;)) i teraz Cenega nie bedzie
dostarczala Empikowi nowych pozycji ;P. No coz - chyba chca sie przerzucic calkowicie na sprzedaz
online ^^...


To dopiero Empik ukarali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować