Zaloguj się, aby obserwować  
Marecki_2006

Wirtualna kasa

15 postów w tym temacie

Jeżeli wydaje ci się że możesz wirtualną kasą pokryć całe koszty gry to muszę cie rozczarować bo do
każdej gry jest wyznaczony próg pieniędzy wirtualnych jaką można przeznaczyć na kupno gry pożądanego programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:55, Marecki 2006 napisał:

Ej za tą kase kupuje się gry , czy dostaje zniżki?(bo mam już 45pln i chce coś kupić)
Czekam na odpowiedz

pytanie: co widzisz jak wejdziesz do internetowego sklepu cdp? pod obrazkami gier?
odpowiedź: cenę. a pod ceną ilość wPLN, którymi można zastąpić prawdziwą forsę.
czyli tak - za określoną maksymalną kwotę wPLN + dopłatę reszty w postaci PLN kupuje się gry.

a poza tym temat o tym samym znajduje się tuż obok: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=122&u=124

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:55, Marecki 2006 napisał:

Ej za tą kase kupuje się gry , czy dostaje zniżki?(bo mam już 45pln i chce coś kupić)
Czekam na odpowiedz

Ja też na początku myślałem, że można kupować gry, jednak okazało się, że wPLN możesz zapłacić część ceny gry, a resztę tymi prawdziwymi pieniędzmi. Niestety, chociaż dobre i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 18:55, Marecki 2006 napisał:

Ej za tą kase kupuje się gry , czy dostaje zniżki?(bo mam już 45pln i chce coś kupić)
Czekam na odpowiedz

zależy ile zapłacisz w pln,i wiecej zapłacisz tym masz taniej,możesz tylko zapłacić tyle ile pisze maksymalnie pieniedzy PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Ja tu co prawda świerzak jestem ale jeśli dobrze rozumuję czyli 10wpln (na starcie) + 20wpln (colin 2005) + 15wpln (tribes zemsta) powinno dać mi 45wpln. a jest 25.
Czyli zaledwie zsumowało mi forse za startowe i tribes a gdzie cmr2005.???
No chyba że 20 +10+15 =25.
A to oznacza że mając za sobą mature z maty na pięć no z polaka tylko 3-y.
Dodawać nie umiem......a może cdp wymyśliło nową matematyke.

Sprostować mi to.

Ponadto mam zarejestrowane cmr3/cmr4/trd2 i tu rozumiem jak zero to zero. Ale powyrzszego nierozumiem.

Wyjaśnić mi lub poprawić.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 23:38, R350 napisał:

Witam.
Ja tu co prawda świerzak jestem ale jeśli dobrze rozumuję czyli 10wpln (na starcie) + 20wpln
(colin 2005) + 15wpln (tribes zemsta) powinno dać mi 45wpln. a jest 25.


o ile nie kupowałeś niczego w ich sklepie to najwyraźniej naliczyło ci wplny tylko za tribes. na starcie każdy dostaje 10 + 15 za tribes i masz 25. za posotale gry tez powinienes miec kase, sugeruje skontaktowac sie z cdp bo sprawa jest indywidualna.
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirtualną kasę zarabiasz kupując gry których dystrybutorem jest CD Projekt i rejestrując je na swoim koncie. Za każdą zakupioną i zarejestrowaną grę otrzymujesz określoną ilość wirtualnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 18:16, KapiJ napisał:

Jak można zarabiąć tą kase

By zdobywac wPLNy nalezy kupowac oryginalne gry CDP. W kazdej z nich znajduje sie odpowiednia liczba wirtualnych pieniedzy. W zaleznosci od tytulu oraz serii wydawniczej (edycja premierowa, jakas seria tanszych tytulow), czyli ceny bedzie to rozna liczba wPLN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować