• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Chlorofil

Pare pytań !

Pytanie

Witam mam zamiar kupić grę Diablo 2 + Lord of Destruction za 60zł ale mam pare pytań po pierwsze nie wiem czy mi pójdzie oto mój sprzęt:
Windows XP Proffesional
AMD Athlon 1.2 GHz
384 MB RAMu
Geforce 2 MX 400 - 64MB nie obsługuje pixel shaderów
Teraz drugie pytanie jak kupie i zainstaluje to żeby grać będę coś musiał zmieniać na karcie graficznej żeby odczytywało 2D albo coś innego ??
Teraz trzecie czy w tym zbiorze za 60zł jest orginalny CD - key żebym mógł grać przez internet ?
I czwarte jak wygląda gra przez internet w Diablo 2 czy co się robi itp. !!
Dziękuję i liczę na zybkie odpowiedzi !!

Edit:
Dodaje jeszcze jedno pytanie:
Otóż pare gierek np. Fifa 2006 albo Harry Potter i Czara Ognia nie wchodzi mi a słyszałem że to przez to że mam Service Pack 2 czy ktos wie czy przez to nie będę mógł grać ?? Dzięki za odp !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Diablo spokojnie ci pójdzie, klucz ofc jest, o ile kupujesz oryginał :]

Gra na BN od gry na singlu różni się paroma rzeczami - gramy z innymi, możemy trade''ować, gra się troche inaczej niż na singlu (załatwiasz sobie od kumpla taxi, albo robi ci to ktoś obcy, za zapłatę [najczęściej kuźnię]

To tak na szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2006 o 12:51, Chlorofil napisał:

Witam mam zamiar kupić grę Diablo 2 + Lord of Destruction za 60zł ale mam pare pytań po pierwsze
nie wiem czy mi pójdzie oto mój sprzęt:
Windows XP Proffesional
AMD Athlon 1.2 GHz
384 MB RAMu
Geforce 2 MX 400 - 64MB nie obsługuje pixel shaderów

Musi pójść - gra jest już dość stara i chodziła nieźle na o WIELE słabszym sprzęcie. Nie masz się czym martwić.

Dnia 25.02.2006 o 12:51, Chlorofil napisał:

Teraz drugie pytanie jak kupie i zainstaluje to żeby grać będę coś musiał zmieniać na karcie
graficznej żeby odczytywało 2D albo coś innego ??

Nie. Instalujesz i grasz.

Dnia 25.02.2006 o 12:51, Chlorofil napisał:

Teraz trzecie czy w tym zbiorze za 60zł jest orginalny CD - key żebym mógł grać przez internet
?

Oczywiście, musi być, bo to oryginalna gra.

Dnia 25.02.2006 o 12:51, Chlorofil napisał:

I czwarte jak wygląda gra przez internet w Diablo 2 czy co się robi itp. !!

Sam nie grałem w Diablo na necie (bo tej gry wogóle nie mam), więc ktoś inny może odpowie lepiej. Ale w skrócie - tworzysz postać, dołączasz się do BattleNet (nie musisz znać żadnych adresów, gra sama się połączy) i grasz w zwykłą fabułę, tylko że spotykasz innych graczy.

Dnia 25.02.2006 o 12:51, Chlorofil napisał:

Edit:
Dodaje jeszcze jedno pytanie:
Otóż pare gierek np. Fifa 2006 albo Harry Potter i Czara Ognia nie wchodzi mi a słyszałem że
to przez to że mam Service Pack 2 czy ktos wie czy przez to nie będę mógł grać ?? Dzięki za
odp !!

Wątpię, podejrzewam, że raczej chodzi o k. grafiki. SP 2 mi w żadnej grze nie przeszkodził. Diablo musi CI pójść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Istnieje wiele tematów o Gothicu. Wystarczy wpisac słowo kluczowe w wyszukiwarce, nacisnac szukaj i wybrac interesujęcy nas temat.

--> Chlorofil
co to za teksty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować