Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Asylum najlepszą grą 2009 roku?

110 postów w tym temacie

Nigdy nie przepadałem za superbohaterami ale po zagraniu w demo najnowszy batman mnie pozytywnie zaskoczył.
Ja nigdy nie typuję gry roku. Najwyżej 5 największych tytułów.
Ja mianuję: Batmana Arkham Asylum, Killzone 2, Uncharted 2. To tyle w tym roku.

Ale pewnie wszystkie te tytuły pójdą w cień przed MW2 który sukces pod względem sprzedaży jest gwarantowany. Ale czy gra to będzie najwyższa półka?? Single nieźle się zapowiada jednak multi to odgrzewany kotlet. Ech chcę powrotu do klimatu CoD 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD 2, mial w sobie cos co przyciagnelo by mnie do siebie nawet teraz:), z reszta wielu tutaj mowi o innych grach, ze sa lepsze, ze sie lepiej sprzedadza blablabla, czy o tym jest news? Czy w MW2, ACII i innych produkcjach spotkamy supermana, batmana czy innych bohaterow? NIE wiec sie ludzie ogarnijcie, gra ma tytul najlepszej gry O SUPERBOHATERACH, a nie roku;/ glupie porownywania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 14:54, Laid_back napisał:

Masz po prostu jakiś bajzel na kompie - tez miałem swojego czasu sporo problemów z realtekiem,
a wszystko kwestia świeżych sterowników :)


Moze tak, moze nie, nie chce mi sie tego sprawdzac, grunt ze wszystko inne dziala jakos, a system ma tylko miesiac. Co do tego relateka to on caly jest do bani na tej plycie glownej, nie zaleznie od sterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W batmanie jest ciekawy moment, jak w zadymie nasz netoper wskakuje na wielkiego osiłka i za jego pomocą roztrąca przeciwników. Przypomina Wam to coś ? A takich "smaczków" w batmanie jest baaardzo dużo. Gra nie jest w ogóle oryginalna, walka batmanem to naciskanie byle czego ( bo i tak fajnie wychodzi). Grą roku ze względu na dużą sprzedaż na pewno nie zostanie, a w mojej opinii z pewnością grą roku nie może zostać gra, która nie prezentuje sobą niczego nowego/zaskakującego/odkrywczego i co więcej, kopiuje inne gry, w tym GOW3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 22:07, palpatine napisał:

W batmanie jest ciekawy moment, jak w zadymie nasz netoper wskakuje na wielkiego osiłka
i za jego pomocą roztrąca przeciwników. Przypomina Wam to coś ?


chyba stare slashery "wladca pierscieni" albo forgoten realms: deamon stone - nie jestem dokoladnie pewien ktora - obie gry leciwe juz i dawno w nie gralem. w PoPie tez ktoryms cos takiego bylo.

Dnia 08.09.2009 o 22:07, palpatine napisał:

A takich "smaczków" w
batmanie jest baaardzo dużo. Gra nie jest w ogóle oryginalna, walka batmanem to naciskanie
byle czego ( bo i tak fajnie wychodzi). Grą roku ze względu na dużą sprzedaż na pewno
nie zostanie, a w mojej opinii z pewnością grą roku nie może zostać gra, która nie prezentuje
sobą niczego nowego/zaskakującego/odkrywczego i co więcej, kopiuje inne gry, w tym GOW3.


smierdzisz fanbojem na kilomter, GoW3 jeszcze nie wyszedl a wszyscy juz go kopiuja w najlepsze :) dawno tak zabawnej rzeczy nie slyszalem :)

mozna przeciez powiedziec ze gow3 zrzyna od batmana, ktory byl robiony wczesniej ;] zaskakujace, nie ?:) GoW3 poki co tez nie prezentuje nic odkrywczego, nawet klamstwa odnosnie full hd i fpsow ciagle te same co w innych grach ;)

co do walki w porzednich GoWach to tez nie byla ona wymagajaca -.- i tak pocwiartujesz...

czy batman moze zostac gra roku? jesli nikt inny nie wprowadzi nowych przelowych standardow to tak - wtedy najlepsze sa stare sprawdzone rozwiazania. a z tego co slyszalem batman jest poprostu bardzo dopracowana i wciagajaca gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniutka gra... chyba tylko dzieci przyznały te oceny... nie ma co mysleć - jeśli w tym roku ukażą się: Bioshock 2, Stalker: Call of Pripyat, Modern warfare 2 (choć tutaj akurat niezasłużenie) to z tego sobie wybierzemy grę roku... Opcjonalnie jeszcze Far cry 2...chociaż tam akurat tylko i wyłącznie za grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 12:17, ChupacabraDK napisał:

Cieniutka gra... chyba tylko dzieci przyznały te oceny... nie ma co mysleć - jeśli w
tym roku ukażą się: Bioshock 2, Stalker: Call of Pripyat, Modern warfare 2 (choć tutaj
akurat niezasłużenie) to z tego sobie wybierzemy grę roku... Opcjonalnie jeszcze Far
cry 2...chociaż tam akurat tylko i wyłącznie za grafę.


No tak,mówi to osba która widziała pare screenów Batman''a AA i nie ma bladego pojęcia o tej grze,oceny nie kłamią a tego twojego Stalkera i żałosnego i nudengo Far Cry''a 2 to Batman zjada na śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 12:17, ChupacabraDK napisał:

Cieniutka gra... chyba tylko dzieci przyznały te oceny... nie ma co mysleć - jeśli w
tym roku ukażą się: Bioshock 2, Stalker: Call of Pripyat, Modern warfare 2 (choć tutaj
akurat niezasłużenie) to z tego sobie wybierzemy grę roku... Opcjonalnie jeszcze Far
cry 2...chociaż tam akurat tylko i wyłącznie za grafę.

Ops, w komputerze włączył mi się alarm na trolle.... dziwne, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Cieniutka gra... chyba tylko dzieci przyznały te oceny... nie ma co mysleć - jeśli w
> tym roku ukażą się: Bioshock 2, Stalker: Call of Pripyat, Modern warfare 2 (choć tutaj
> akurat niezasłużenie) to z tego sobie wybierzemy grę roku... Opcjonalnie jeszcze Far
> cry 2...chociaż tam akurat tylko i wyłącznie za grafę.


No tak,mówi to osba która widziała pare screenów Batman''a AA i nie ma bladego pojęcia o tej grze,oceny nie kłamią a tego twojego Stalkera i żałosnego i nudengo Far Cry''a 2 to Batman zjada na śniadanie


... chłopcze, nie mówi tylko pisze. Tak się składa, że grałem i nic specjalnego... Aha, to rozumiem, że masz przedpremierowy dostep do nowego Stalkera, tak? Hmmm nieźle... a teraz wracaj do mamusi i lekturek szkolnych gimnazjalisto bo zbyt mocno fantazjujesz.
@ skwarek - jak powyżej.
To żałosne, ze średnia wieku użytkowników dramatycznie spada przez takich gimnazjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2009 o 16:41, ChupacabraDK napisał:

... chłopcze, nie mówi tylko pisze. Tak się składa, że grałem i nic specjalnego... Aha,
to rozumiem, że masz przedpremierowy dostep do nowego Stalkera, tak? Hmmm nieźle... a
teraz wracaj do mamusi i lekturek szkolnych gimnazjalisto bo zbyt mocno fantazjujesz.
@ skwarek - jak powyżej.
To żałosne, ze średnia wieku użytkowników dramatycznie spada przez takich gimnazjalistów.

Kolego, bzdury piszesz i jeszcze się denerwujesz jak ci ludzi prawdę piszą...Batman :AA zbiera świetne oceny na całym świecie, ale rządzi głównie w swoim gatunku-a ty go nie wiem po co porównujesz z FPS-ami jak Bioshock 2 czy Stalker. To tak jak by porównywać pralkę z lodówką-bez sensu. I jeszcze nazywasz ludzi gimnazjalistami, podczas gdy pewnie sam gimnazjum jeszcze nie skończyłeś...dam ci radę-jeśli nie masz dobrych argumentów to lepiej siedź cicho a nie udawaj mądrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że to troll? ;D Prosiłbym moderatorów o odpowiednie ukaranie pana, oczywiście zgłaszam również post moderatorom... przez takich ludzi każde forum może stać się nieprzyjemne. Nie karmcie trolla, niech zdechnie z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię używaj opcji odpowiedz,w przeciwnym razie mam spory problem z odczytaniem twojego jakże ważnego przesałnia skierowanego do mnie i kolegi poniżej,ze swojej strony wstrzymam się z komentarzem,ale naprawde szczere wyrazy współczucia z powodu poziomu inteligencji:( A wytykanie literówek[ew.błędów frazeologicznych] zostaw Moderatorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 20:50, NecroVisioneR napisał:

> Czemu wydawać grę musi znowu Cenega :(

A czemu nie??Polska premiera jest tylko 3 dni po światowej,bywało duuuuużo gorzej.


A co rozumiesz przez "światową"? Bo 15 września B:AA wychodzi w Stanach, za to w całej Europie premiera jest 18 września. I na ogół tak bywa, bo w Stanach premiery się odbywają we wtorki, a w Europie w piątki (nie mam pojęcia czemu, ale tak się przyjęło, i zawsze jest różnica paru dni między kontynentami). Skoro Cenega wydaje grę 18 września, to formalnie można przyjąć, że NIE MA żadnego opóźnienia (a to już zaskakujące, jeśli chodzi o polskiego dystrybutora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 14:39, ChupacabraDK napisał:

Nic specjalnego... już lepszy był punisher hahahaa.


He,to znowu ty?Ehhh..widze że i tym razem poparłeś swoją teze szeregiem argumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować