Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Ostatnio jak chce kogos losowego zaatakowac, to wyszukiwarka znajduje mi raptem 3-5 postaci, z ktorymi i tak nie jestem w stanie walczyc, bo "...ofiata z trudem przezyla ostatni atak...". Czy tez sie z tym spotkaliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:07, Klimos napisał:

Ostatnio jak chce kogos losowego zaatakowac, to wyszukiwarka znajduje mi raptem 3-5 postaci,
z ktorymi i tak nie jestem w stanie walczyc, bo "...ofiata z trudem przezyla ostatni atak...".
Czy tez sie z tym spotkaliscie ?

Ja osobiście wybieram sobie rywala z rankingu. Patrzę na poziom, umiejętności i atakuję. Ci co mają sporo złota są moimi bliższymi "kumplami" ;) Zawsze paru futrzaków się znajdzie po obicia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 17:15, paweusz napisał:

Ja osobiście wybieram sobie rywala z rankingu. Patrzę na poziom, umiejętności i atakuję. Ci
co mają sporo złota są moimi bliższymi "kumplami" ;) Zawsze paru futrzaków się znajdzie po
obicia :p


Tez tak zazwyczaj robie, ale zastanawiam sie dlaczego jak biore kogos z rankingu to wybiera tylko kilka postaci do zaatakowania, przeciez jest ich przynajmniej kilkanascie tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:28, Klimos napisał:

> Ja osobiście wybieram sobie rywala z rankingu. Patrzę na poziom, umiejętności i atakuję.
Ci
> co mają sporo złota są moimi bliższymi "kumplami" ;) Zawsze paru futrzaków się znajdzie
po
> obicia :p

Tez tak zazwyczaj robie, ale zastanawiam sie dlaczego jak biore kogos z rankingu to wybiera
tylko kilka postaci do zaatakowania, przeciez jest ich przynajmniej kilkanascie tysiecy.


na jednym serwerze? hmm chyba do kilku (9 ? ) tysięcy z przeciwnej rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 20:46, Martimat napisał:

na jednym serwerze? hmm chyba do kilku (9 ? ) tysięcy z przeciwnej rasy


Serwer 1: 51.026 Wampiry; 36.255 Wilkołaki
Serwer 2: 41.210 Wampiry; 28.568 Wilkołaki
Serwer 3: 41.142 Wampiry; 27.881 Wilkołaki
Serwer 4: 42.390 Wampiry; 27.870 Wilkołaki
Serwer 5: 40.202 Wampiry; 26.678 Wilkołaki
etc.
Chyba, ze statystyki klamia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie raczej nie- mam nieaktualne dane :P

ale czasem wyskakuje komunikat: brak potencjalnej ofiary w poblizu

wniosek - że jest jakaś segregacja "wirtualno-gograficzna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 16:07, Klimos napisał:

Ostatnio jak chce kogos losowego zaatakowac, to wyszukiwarka znajduje mi raptem 3-5 postaci,
z ktorymi i tak nie jestem w stanie walczyc, bo "...ofiata z trudem przezyla ostatni atak...".
Czy tez sie z tym spotkaliscie ?


Też mnie to wkurza. Nawet jak dana postac ma żywotności 1998/2000 to i tak żekomo przeżyła z trudem atak.
Nie wiem na czym niby polegał ten update, ale naprawijąc stare robale to odrazu co innego schrzanili.
Ceny rozbudowy budowli ustalał chyba jakiś niepełna rozumu programista. 6500 za droge na 4 poziomie. Na 11kosztuje chyba 65000.

A myslełem że coś się poprawi a tu jeszcze więcej namieszali. Myślałem o porzuceniu tej gry już wcześniej ale teraz chyba się zdecyduje i dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje - że to po to, aby jedna postac nie była atakowana za często 9przez wszystkich po kolei); co do rozbudowy kryjówki - zgadzam się, ale za to zarabiasz więcej na cmentarzu!

ja nie nażekam - choc na początku psy wieszałem na wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 23:20, Isar napisał:

jak najlepiej polować na ludzi po 10 minut czy może 30 albo 120 min co się bardziej opłaca?

Ja poluję po 10 minut. Zawsze coś się upoluje. Ja radzę polowa po 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tej wielkiej zmianie (czyt.aktualizacji) Codziennie przynajmiej jedna osoba mnie atakuje.
Ale najgorsze że im dalej to coraz to drożej jest a kasy mało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:01, barteg napisał:

To jest gra pisana czy taki RPG czy jaka ? Pójdzie na modem ?


spokojnie - grasz na stronie internetowej - pierwsze kilka ładowań może byc męczacych :/ to tak jak przeglądanie poczty na np. onecie (bez wysyłania plików i ich ściagania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować