Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

BiteFight- internetowa gra o wampirach i wilkołakach

891 postów w tym temacie

Ostatnio zauważyłem że jest nowa gra twórców ogame. Tym razem walczy się w niej wilkołakami i wampirami. Ma się kryjówkę i rozbudowuje się ją żeby chronić się przed wrogami. Poluje się też na różnych przeciwników. Uważam, że jest ciekawa jak na grę którą można uruchomić w przeglądarce. Adres: http://www.bitefight.pl/
Wejdźcie na [...] a zostaniecie ugryzieni przeze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rasa nie ma znaczenia... jedyna roznica to taka ze wampiry atakuja wilkolaki a wilkolaki ludzi... obie rasy sa sobie rowne... wampiry "kolekcjonuja" krew a wilkolaki mieso... przy wyborze rasy polecam kierowac sie tym kim bardziej chcielibysmy byc w prawdziwym zyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tia giera fajna mozna atakowac graczy przeciwnych ras lub ludzi, złoto (lub mięcho:P) mozna zdobywac polując na jedną z wyzej wymienionych ras. chodząc do pracy lub wysylając komus link gdy na niego wejdzie zostaje "ugryziony przez nas" i moze grac jako "nasz syn" mi sie bardzo podoba ale jeszcze jest troche prymitywna i mało rozbudowana ale tak jak w OGame to sie niedlugo zmieni mimo to polecam !!

www.bitefight.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna, zostralem wczoraj "ugryziony" przez kumpla, sam sie zarejestrowalem i teraz aby rosne w sile :P

[...] ------ ci co chca byc ukaszenie przeze mnie :P

Szkoda tylko, ze nie ma wiecej opcji... a prace powinny byc bardziej roznorodne- a mnie tylko praca na cmenatrzu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się, pograłem i dochodze do wniosku, że gra jest dobra. Należe do "futrzastych".

[...] Wejdź, a nie pożałujesz :)


I jeszcze takie pytanko: czy wilkołaki regenerują zdrowie? Czy zdrowie można jakoś odnawiać (oprócz napoi)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 09:57, Arar napisał:

no fajnie dałeś adres na którym moża sie zarejestrowac, ale tam nie ma nic o grze! sposób rozgrywki,
awansu, walki itp itd a chciałbym się dowiedziec o co w tym chodzi!


Wejdź na link w moim powyższym poście, zostaniesz przeze mnie ugryziony i staniesz sie wilkołakiem. Gdy się tam zarejestrujesz, wejdź w zakładkę "forum" i poczytaj. Jak zacząłem w to grać, też nic nie wiedziałem, poczytałem na tamtym forum i teraz cos wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się pochwalił, że jest wampirem to dał bym mu zarobić, no ale chwaliły się tylko wilkołaki.

Gdyby ktoś zechciał byc wampirem, to zapraszam
[...]
Ja jestem dobry wampir i nie atakuję znienacka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... całkiem ciekawe być to może... :)
W OGame trochę pograłem, ale ostatnio jakiś palant mnie napadł i straciłem 1200 pktów (z ponad 2000 uciułanych) i mi ssię odechciało... :P

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 09:57, Arar napisał:


> Adres: http://www.bitefight.pl/

no fajnie dałeś adres na którym moża sie zarejestrowac, ale tam nie ma nic o grze! sposób rozgrywki,
awansu, walki itp itd a chciałbym się dowiedziec o co w tym chodzi!


to wejdź na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna twórców ogame i kolejne kosmiczne kłopoty. Pomijam, że istnieją kosmiczne dysproporcje pomiędzy kontem premium płatnym a darmowym.
Bo w przypadku premium dostajemy (pominełem nie wpływające na rozgrywke rozwiązania):
"- Wraz z aktywacją konta otrzymujesz 500 sztuk złota
- Możesz atakować członków przeciwnego klanu co 5 minut zamiast 15
- Dostępny czas polowań na Ludzi wydłuża się do czterech godzin dziennie
Gra chodzi jak krew z nosa. Uboga ilość opcji. Nie polecam tej gry (szkoda czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza tylko, że sami twórcy mówią, że to narazie beta. Opcji będzie cały czas przybywać, stawiają nowe serwery i naprawiają znalezione bugi. Mam wrażenie, iż za miesiąc do dwóch to może być całkiem przyzwoita gierka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram to od wczoraj... linka nie dam do swojego, bo mnie kNOT ugryzie. :) A to może boleć... Ja zarejestrowałem się z ciekawości, zobacze czy mi się to spodoba... póki co nie mam mocno wyrobionego zdania na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr, chciałem wykupić konto premium, wysłałem sms ylogowałe się i nie moge z powotem zalgowac się! Niemieccy złodzieje, grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 14:51, Ninja Seba napisał:

Wszystko się zgadza tylko, że sami twórcy mówią, że to narazie beta.

Wiesz skoro to beta to nie powinni pobierać za to pieniędzy.

>Opcji będzie cały czas przybywać, stawiają nowe serwery i naprawiają znalezione bugi.
Biorąc pod uwage mechanike i ogólne założenie to i tak niewiele zmieni.(sam pomysł jest ciekawy, ale jego wykonanie nie)
Z tym naprawianiem bugów to dość słabo im idzie.
A różnica pomiędzy kontem premium a zwykłym jest bardzo dużo. Albo robi się gre płatno, a nie quasibezpłatno.

>Mam wrażenie, iż za miesiąc do dwóch to może być całkiem przyzwoita gierka :)
Wątpie.

Aby wykorzystać opcje, które płyną z konta premium trzeba siedzieć przy tej grze ponad 4h (oczywiście, nie trzeba siedzieć non-stop) A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować