Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 15:57, mtobi napisał:

Koszulke Cartera mam i jest super :P Chociaz jest to ostry materiał i niemiło się gra
na gołe cialo, wiec zakładam koszulkę zwyklą bez rękawów i na to tego Cartera. A znajomy
wraca z USA bodajże 26 października i wtedy będzie paczka :P

Heh ;P

Tak z innej beczki :P.
NBA-> Lakers przegrali z Jazz w meczu przedsezonowym :(.
Kobe trochę cienko ;/... 24 minuty 2-6 trafionych? ;/ ale za to 4-5 rzuty osobiste ^^. Łącznie 8 pktów.
Fisher zagrał dobrze, jak zwykle :P. Na 22 minuty zdobył 8 pktów. Odom 20 minut i tylko 3 pkty ;P.
Gasol 6 pktów perfekcyjnie 3-3 rzuty za 2 ;P. Zszedł gdyż ktoś mu tam na twarzy przeciął coś (brew? czy coś takiego w sumie nic wielkiego, ale nie ma co ryzykować to nie są mecze o jakąś większą stawkę ;P)
Świetna gra Jordana i Bynuma ;). Nasi młodzi zagrali jak na poziom ich przystało... (kontuzja nie zniszczyła Bynuma... wzmocniła go... chłopak wygląda teraz posturą jak Shaq tyle, że zamiast tłuszczu ma potężnie zbudowane mięśnie, a zauważcie ile on ma dopiero lat!)... Co do dwójki Bynum-Gasol podobno mają problem ze zgraniem się, ale mają jeszcze na to czas ;P.
Co do Odoma... jeszcze :P. Kurcze jeden z moich ulubionych graczy! gra jak ciota?! xP Co jest? Jak to możliwe, że przyjechał na obóz bez formy... WTF? Mr Odom, bo się pogniewamy (zresztą jest zgrzyt na lini Jax-Odom więc może być ciężko)... Ehh dobra to dopiero pierwszy mecz ;P i tak jestem dobrej myśli ^^. Go Lakers beat następnych preseasonowcow :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoho! Stołeczna Polonia wygrała z Anwilem 2 pktami... póki co nie wiem czy trafił się jakiś buzzer-beater czy może Poloniści po prostu nie oddali wyniku w ostatnich minutach? Nie wiem jak jest, ale wiem dobrze, że Polonia nie jest najgorszą drużyną w PLK i mają szansę na PO... ^^ Czekam na jakąś lepszą relację z neta i przeanalizuję ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na ESPN2 był bardzo fajny mecz Miami- Nets... Pełen dramaturgi ;P. Wygrana NJN 2 pktami ;). Co do Żarów (to im kibicowałem, szkoda, że przegrali) całkiem fajnie się ich skład prezentuje... Co do Banksa... wiele ludzi narzeka na niego jako rozgrywającego..., ale pragnę przypomnieć, że to niezły obrońca, a pktów przecież nie musi zdobywać ;P. Przy okazji wydawało mi się, że samo rozgrywanie nie wychodzi mu najgorzej ;P. Wade solidne 18 pktów... lider Miami potwierdza formę z Pekinu ;). Marion co prawda 6 pktów, ale na boisku wyglądał znacznie bardziej efektywnie niż w statystykach ;). Mark Blount... moim zdaniem nie najgorszy center... sądzę, że na prawdę mogłoby być gorzej, a i tak swoje 4 pkty zdobył na boisku ;). I teraz moim zdaniem jeden z lepszych rezerwowych Heat ;). Daequan Cook... popisał się pod koniec meczu pseudo trójką buzzer beaterującą (jak się potem okazało były to 2 pkty, gdyż stał trochę na lini 3 pktów ;P). Moim zdaniem warto na niego liczyć w ważnych momentach... dzięki tamtemu sezonowi (kiepskiemu, ale dawano przecież grać słabszym graczom) chłopak zdobył doświadczenia dużo i powinien być solidnym zmiennikiem Flasha ;).

Co do mojego grania? :D
Dzisiaj na treningu graliśmy sobie na hali 5na5... ja zagrałem nie na miarę swoich możliwości co prawda wrzuciłem 10 pktów, ale miałem notoryczne problemy ze złapaniem piłki ... (bałem się jej?) po treningu zostałem jeszcze godzinę porzucać i chyba odkryłem dla siebie najlepszy możliwy dla siebie rzut z póldystansu :P. Ha jutro SKSy do reprezentacji szkoły... chciałbym już na pierwszych wykazać wolę walki w imieniu mojego gimnazjum i postaram się jutro pokazać wuefiście/wuefistce (nie wiem kto prowadzi drużynę aktualnie -.-), że jednak rok trenowania z klubem dał jakieś efekty ;P, przykładem jest moja gra na wuefie gdzie przechodziłem każdego i wszystko mi wpadało ;P. Dobra koniec przechwałek, bo to denerwuje ludzi :P tylko tak się zwierzyłem wam ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam to za sobą,dokładnie wczoraj na SKS zostałem wybrany za zawody jako prawe skrzydło,nie jest żle,to będą moje pierwsze zawody szkolne,nie licząc Amatorskiej Ligi

Ma ktos z was jakąś rozpiskę na jakim kanal lecą mecze Koszykówki w Polsce np TVP Sport,Polsat Sport,Polsat Sport extra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Piątek, 10.10.2008r.
Canal+ Sport - San Antonio Silver Stars / Detroit Shock (mecz nr 5) - 01:30 (na żywo)
TVP Sport - Magazyn koszykarski / Za trzy - 07:05 (powt.)
TVP Sport - Magazyn koszykarski / Za trzy - 15:45 (powt.)
Canal+ Sport - NBA Europe Tour: New Jersey Nets / Miami Heat - 17:15 (powt.)
Canal+ Sport - WNBA Action - 20:00 (na żywo)
Sobota, 11.10.2008r.
Canal+ Sport - NBA Europe Tour: New Jersey Nets / Miami Heat - 13:10 (powt.)
TVP Sport - PGE Turów Zgorzelec / Asseco Trefl Sopot - 13:15 (na żywo)
Canal+ Sport - WNBA Action - 15:55 (powt.)
Niedziela, 12.10.2008r.
Eurosport 2 - Panathinaikos Ateny / Maroussi - 10:00 (powt.)
Poniedziałek, 13.10.2008r.
TVP Sport - PGE Turów Zgorzelec / Asseco Trefl Sopot - 08:05 (powt.)


Rozpiska do końca tego tygodnia co tygodniowa aktualizacja ;P na probasket.pl ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:40, garrick napisał:

Ha dzisiaj mecz Turowa z Prokomem ;). Trzeba obejrzeć ^^.


Właśnie go oglądam prowadzi oczywiście PGE,tak z ciekawości,podobają ci sie ich stroje??


TVP SPORT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:42, Vanmati napisał:

> Ha dzisiaj mecz Turowa z Prokomem ;). Trzeba obejrzeć ^^.

Właśnie go oglądam prowadzi oczywiście PGE,tak z ciekawości,podobają ci sie ich stroje??


TVP SPORT



W sumie też bym obejrzał, ale nie mogę znaleźć TVP sport. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 14:42, Vanmati napisał:

> Ha dzisiaj mecz Turowa z Prokomem ;). Trzeba obejrzeć ^^.

Właśnie go oglądam prowadzi oczywiście PGE,tak z ciekawości,podobają ci sie ich stroje??


TVP SPORT


Łoho ;P. Obejrzałem jak to ja tylko ostatnie 5 min i nie powiem, Turów gra świetnie ;). Trudno się przyczepić do ich gry ;P. Tylko ich trener jakiś znerwicowany ^^. Odpycha kamerę podczas timeoutu? omg-.-
Ich stroje? Tj Turowa? Bardzo fajne ^^. Spalding ^^. Tylko wkurza mnie, że znaczek turowa ma jaśniejszą obwódkę niż reszta stroju ;/... Ale co tam ^^. Stroje Prokomu też niczego sobie ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee co znów tak cicho?! :P 5 kolejka dobiega końca ;). Turów zdeklasował Mistrza, a Polonia 1 pktem wygrała z Górnikiem... BASCO Śląsk Wrocław oficjalnie wycofany z ligi... w sumie dobrze... jak mieli tylko kilku graczy, bo nie było ich stać na roster do 15 osób to cóż lepiej, by nie męczyli się na siłę... trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny... wierzę, że ta drużyna wróci za rok z nowym sponsorem i będzie znów odnosić sukcesy... See ya BASCO ;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha! Poloniści znowu zaczynają wygrywać ^^''
Najpierw Anwil, teraz Victoria... a 25 już będę miał karnet na mecze xD
A w NBA... jak co roku za Dallas... może w tym sezonie coś pokażą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2008 o 21:24, Szubens napisał:

Ha! Poloniści znowu zaczynają wygrywać ^^''
Najpierw Anwil, teraz Victoria... a 25 już będę miał karnet na mecze xD
A w NBA... jak co roku za Dallas... może w tym sezonie coś pokażą...


Heh :). Ja czekam na mecz Polonii z Turowem jeśli jakiś będzie w Wawie ;). Na pewno wtedy się wybiorę ^^. Ha dzisiaj widziałem drugi mecz Miami z NJN :P. Znów Ci drudzy wygrali xD, ale mecz wyrównany. Banks! Zagrał świetnie w ataku i obronie... ktoś się jeszcze do niego przyczepi to przyłożę ;P. 19 pktów Asyst 4, 7-10 za 2 i 2-4 za 3. Aby w sezonie równie dobrze rozgrywał ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża ;P! Co tak cicho:P? Aby nie offtopować ;P. Polonia liderem tabeli ^^ PLK, Turów przegrał z Czarnymi Słupsk ;(. Ale Ci drudzy to jakiegoś kopa dostali... najpierw z Uniksem Kazań (faworyt tego meczu), a dzisiaj z Turowem... WTH? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i startuje EYBL w Szczecinie. Byliśmy na Litwie, Łotwie, to teraz się chłopaki do nas wybrali. Piątek 13 i 18.30 mecze, tak samo sobota. Trzymajcie kciuki za STK panowie, zdam raport w weekend co się działo...

Chociaż i tak na 90% dostaniemy w dupę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:25, Kryhuu napisał:

No i startuje EYBL w Szczecinie. Byliśmy na Litwie, Łotwie, to teraz się chłopaki do
nas wybrali. Piątek 13 i 18.30 mecze, tak samo sobota. Trzymajcie kciuki za STK panowie,
zdam raport w weekend co się działo...

Chociaż i tak na 90% dostaniemy w dupę. :D


Zrób jakieś foty ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 20:30, garrick napisał:

Zrób jakieś foty ^^.


Tak, uwaga bo będę miał okazję. Poproszę staruszka, może się ruszy na mecz to coś by pewnie zdziałał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować