Zaloguj się, aby obserwować  
Danio_X

Koszykówka

1846 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2009 o 00:40, Jakli napisał:

Prawda zwłaszcza, że w Dallas na centrze stoi sobie Eric Dampier, który do elit nie należy,
a Gortat w pierwszej piątce na pewno znalazł by za niego miejsce ;].

Ja tam nawet Dampa lubię, z tym, że on jest chyba najbardziej klasycznym centrem w całej nba teraz. Wielka, post upowa, kupa mięcha... Przyda im się odświeżenie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gordon i Villlanueva w Detroit...
Jeszcze pomyślą jak przehandlować RiPa i jeszcze coś pod kosz i na prawdę będzie to znów drużyna PO ;].
Ps. Szkoda mi Chicago... ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisanie tych zawodników już chyba definitywnie otwierana nowy rozdział w historii Detroit. Pozostaje do załatwienia jeszcze jedna sprawa - gdzie trafi Rip? Nie wyobrażam sobie, żeby Gordon i Hamilton grali w jednym zespole, więc Rip pewnie poleci.

Mi również szkoda Chicago. Gordon był tam ważnym ogniwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 18:29, Maciek_89 napisał:

Podpisanie tych zawodników już chyba definitywnie otwierana nowy rozdział w historii
Detroit. Pozostaje do załatwienia jeszcze jedna sprawa - gdzie trafi Rip? Nie wyobrażam
sobie, żeby Gordon i Hamilton grali w jednym zespole, więc Rip pewnie poleci.

Mi również szkoda Chicago. Gordon był tam ważnym ogniwem.


Może RiP właśnie do Chicago za Hinricha chociażby ;D (ehh nie ma głupich nie wypali ;P). Ktoś coś słyszał o trejdach związanych z Bullsami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O "trejdach" Chicago na razie cisza. Podobno są zainteresowani Boshem, ale nim jest chyba połowa ligi zainteresowana :P.

Co do Ripa w Chicago to nie miałbym nic przeciwko ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam :) .. trenujecie coś w kosza gracie? Bo zawsze byłem ciekaw ilu gości takich jak ja znalazłoby się na gram.pl .. mam nadzieję, że jacyś są ... aczkolwiek ja dopiero zaczynam (14 lat mam), no ale miło by było pogadać z kimś kto jest otrzaskany a może i by się spotkało kogoś na spartakiadzie województw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 11:11, Krzychu1995 napisał:

Pytanie mam :) .. trenujecie coś w kosza gracie? Bo zawsze byłem ciekaw ilu gości takich
jak ja znalazłoby się na gram.pl .. mam nadzieję, że jacyś są ... aczkolwiek ja dopiero
zaczynam (14 lat mam), no ale miło by było pogadać z kimś kto jest otrzaskany a może
i by się spotkało kogoś na spartakiadzie województw :)

Masz tu prawie 1000 postów od ludzi grających w basket :D BTW skąd jesteś, gdzie trenujesz i ile już grasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 11:15, zyje_z_zasilku napisał:

> Pytanie mam :) .. trenujecie coś w kosza gracie? Bo zawsze byłem ciekaw ilu gości
takich
> jak ja znalazłoby się na gram.pl .. mam nadzieję, że jacyś są ... aczkolwiek ja
dopiero
> zaczynam (14 lat mam), no ale miło by było pogadać z kimś kto jest otrzaskany a
może
> i by się spotkało kogoś na spartakiadzie województw :)
Masz tu prawie 1000 postów od ludzi grających w basket :D BTW skąd jesteś, gdzie trenujesz
i ile już grasz? :P

Tzn. stąd moje głupie pytanie, bo nie popatrzyłem poza bieżącą stroną a tu gadają o zmianach w NBA no a w dzisiejszych czasach pełno "znawców" więc pomyślałem, ze to jedni z tych ... sory chłopaki i dziewczyny (jeśli takie się wypowiadały) .. co do mnie to mam 14 lat .. gram trenuję w klasie sportowej profil koszykówka pod patronatem PZ Kosz, gram w : Stali Stalowa Wola, OSSM Stalowa Wola i w tzw. kadrze podkarpacia :) .. może coś o sobie teraz powiesz zyje_z_zasiłku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie gram od 4 klasy, ale to jest bullshit, bo 4-6 klasa trenowałem, ale każdy wie co na takich ''treningach'' się robi. Aczkolwiek swoje dały, mam tam jakieś fundamentals, na tym mi zależy najbardziej. 1 gimnazjum przerwa, prawie nic nie grałem, od 2 zacząłem męczyć te boiska i tak mi zostało, w sensie nie trenuję. W międzyczasie wpadły mi gdzieś mixtape''y and1, na nich głownie się inspiruję. Najbardziej imponują mi prof i ao, po prostu nie sposób ich przykryć :D Szanuję też sizzla za to co zrobił dla całego streeta, koleś jest legendą. Miałem jeszcze w tym sezonie iść do wkk, ale koleżanka, która trenuje uświadomiła mi, że w trakcie mp(po) raczej mnie nie przyjmą, więc czekam do końca wakacji. Tyle z mojego życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w dzisiejszych czasach pełno "znawców" więc pomyślałem, ze to jedni z tych
Nie potrafiłbym czymś się interesować i nie poznać tego od części praktycznej. W kosza gram z większą lub mniejszą częstotliwością od prawie 12 lat (tak samo długo się interesuje). Nie reprezentowałem barw żadnego klubu (czego dzisiaj chyba żałuje...), grałem zawsze jedynie na osiedlu, ale mogę zapewnić, że wiem czym jest koszykówka w praktyce ;).

Gorącego lata w NBA ciąg dalszy. Ron Artest trafił do L.A. Lakers. Niezwykle ciekawy transfer. Ron-Ron to solidny zawodnik i specjalista od defensywy. Jest jednak również trochę specyficzną osobą, więc zastanawiam się jak to wszystko będzie wyglądało.

Szkoda mi Arizy. Jestem fanem jego talentu i liczyłem, że zostanie w Los Angeles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 22:25, Maciek_89 napisał:

O "trejdach" Chicago na razie cisza. Podobno są zainteresowani Boshem, ale nim jest chyba
połowa ligi zainteresowana :P.

Co do Ripa w Chicago to nie miałbym nic przeciwko ;].


Buehehe ;P. Zamiast Ripa może tam trafić Iverson. Ponoć mocno zainteresowani nim są Bulls i Miami chociaż w tej drugiej drużynie zastanawiam się jakby miał się wkomponować w zespół:
1 Wade 2 Iverson 3 Beasley 4 Haslem 5 JO?

A i teraz bardzo ważny news dla LAowców... Ron Artest w LA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>
Dopiero co zaczynasz grać i już jesteś w kadrze Podkarpacia? No ładnie o.O. Chłopak mojej siostry grał kiedyś w Stalówce, ale to było bardzo dawno temu... jak jeszcze makroregiony były ;P. Powiedz lepiej kolego jak tam w Stalowej się cieszą po dostaniu do PLK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się strasznie no ale co chwila nowe problemy wyskakują. A co prezydent miasta dowalił to cała Polska się z nas śmieje, bo powiedział że da 1 mln zł do budżetu o ile będą grać tylko i wyłącznie Polacy :) .. no ale jakoś damy radę ... fajnie by było jakbyśmy się utrzymali no ale pewien nie jestem ... mogę tylko powiedzieć, że kibice wysoką klasę pokazują, zawodnikom się chce, więc szkopuł w tej biznesowej stronie, no ale i to pewnie da się pokonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 16:19, Krzychu1995 napisał:

Cieszymy się strasznie no ale co chwila nowe problemy wyskakują. A co prezydent miasta
dowalił to cała Polska się z nas śmieje, bo powiedział że da 1 mln zł do budżetu o ile
będą grać tylko i wyłącznie Polacy :) .. no ale jakoś damy radę ... fajnie by było jakbyśmy
się utrzymali no ale pewien nie jestem ... mogę tylko powiedzieć, że kibice wysoką klasę
pokazują, zawodnikom się chce, więc szkopuł w tej biznesowej stronie, no ale i to pewnie
da się pokonać :)


No i o to chodzi. Kibicuję wam z całego serca i życzę sukcesów (nawet z samymi Polakami ;]).

Co do trenowania. Ja z W-wy, trenuję w klubie Uks Gim 92 Ursynów. W przyszłym sezonie łączymy się z "Czardziejami z Bielan" i pod ich sztandarem jedziemy podbijać ligę juniorów... Czy znajdzie się dla mnie miejsce...? Coraz bardziej wątpię, ale zawsze zostaje reprezentowanie szkoły (liceum już w tym roku) ew. zmiana klubu jeśli nie będę widział dla siebie perspektyw... W sumie głównie myślę nad tym by ostro popracować na obozie przygotowawczym w sierpniu i ogólnie jestem dobrej myśli... ;P Jeszcze o mnie usłyszycie na naszych polskich parkietach ;DDDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie o tym czytam :O
dobrze, że dałeś takie info, teraz wiem jakim kawałkiem skurczybyka jest LeBron ;/
Od początku mi się taki wydał, jego twarz wygląda jakby był zadumany w sobie i myślał że jest najlepszy...
Fakt jest Faktem, nawet jeżeli ten filmik nie wyszedł na światło dzienne, to i tak wiemy co się tam wydarzyło i widzimy to zdjęcie...

Przykro mi to mówić... LeBron ssie ;x
Nie jestem haterem, ale po tym co zrobił...stracił w moich oczach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2009 o 22:36, WhiteMamba napisał:

Przykro mi to mówić... LeBron ssie ;x
Nie jestem haterem, ale po tym co zrobił...stracił w moich oczach..


Tak to jest NIE WOLNO ROBIĆ DUNK''ÓW NAD KRRRRÓLEEEEM! -_-'' Trochę żałośnie mu to wyszło. Można się pogodzić z czymś tak banalnym. Ja bym na jego miejscu nawet publicznie pogratulował chłopakowi i wyszedł z twarzą z całości, a nie zrobił taki przypał.
Ciekawe swoją drogą jak ten film wyjdzie...
A co myślicie nad przejściem Gortata do Dallas? Jeszcze chyba nie zatwierdzony, ale ja się cieszę. Będzie miał szanse grać, a i Dallas jakoś bliżej memu sercu niż Orlando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Ja teżbym mu pogratulował i dał jakiś specjlany dyplom XD

Gortat w Dallas. Zaczynają bdować mocny skład: Nowitzki, Kidd,Gortat oczywiście, zoabczymy co z tego będzie- ale to i tak jescze nieoficjalne -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 08:58, WhiteMamba napisał:

Gortat w Dallas. Zaczynają bdować mocny skład: Nowitzki, Kidd,Gortat oczywiście

Zapomniałeś jeszcze o Marionie, a to przecież też świetny gracz. W Dallas zebrała się ciekawa ekipka, ale coś czuje, że sukcesu z tego raczej nie będzie.

Cieszę się, że Gortat będzie dostawał piłki od takiego rozgrywającego jak Kidd. Kiedyś to była dla mnie żywa legenda. No chyba, że Orland jednak przebije ofertę za Polaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować