Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

23 września pojawi się dodatek do Left 4 Dead

14 postów w tym temacie

Ale żeście teraz gafę popełnili. Paramore to przecież zespół, a nie żaden kryptonim. :P Wytłumaczone jest wszystko na stronie Xboksa. ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obrazą jest 6 rodzajów broni z tego zero do walki wręcz. W dwójce to dodają, ale w jedynce już nie... i pomyślec, że zapłaciłem 130zł za tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 12:29, Arachnos napisał:

Dla mnie obrazą jest 6 rodzajów broni z tego zero do walki wręcz. W dwójce to dodają,
ale w jedynce już nie... i pomyślec, że zapłaciłem 130zł za tą grę.


No tak, ale zauważ, że kiedy kupowałeś L4D "dwójka" ze swoimi bajerami nie została wtedy jeszcze nawet zapowiedziana. Dziwne jest wychodzenie z założenia, że pierwowzór jest zły, bo sequel będzie lepszy...

Dnia 14.09.2009 o 12:29, Arachnos napisał:

"L4D budzi mieszane uczucia..."?


Bullshit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 12:57, Thompson napisał:

No tak, ale zauważ, że kiedy kupowałeś L4D "dwójka" ze swoimi bajerami nie została wtedy jeszcze nawet zapowiedziana.

Zapowiedziana może i nie, ale jaka jest pewność, że to co zawiera nie maiło się znaleźć pierwotnie w DLC''ach do L4D, a kampania "Crash Course" to taki dodatek "pod przymusem" aby udobruchać graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 15:39, Marco_Polo napisał:

> No tak, ale zauważ, że kiedy kupowałeś L4D "dwójka" ze swoimi bajerami nie została
wtedy jeszcze nawet zapowiedziana.
Zapowiedziana może i nie, ale jaka jest pewność, że to co zawiera nie maiło się znaleźć
pierwotnie w DLC''ach do L4D, a kampania "Crash Course" to taki dodatek "pod przymusem"
aby udobruchać graczy?

Chociażby dlatego, że dodatki były zapowiadane już wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 12:57, Thompson napisał:

No tak, ale zauważ, że kiedy kupowałeś L4D "dwójka" ze swoimi bajerami nie została wtedy
jeszcze nawet zapowiedziana. Dziwne jest wychodzenie z założenia, że pierwowzór jest
zły, bo sequel będzie lepszy...

pierwowzór był niedopracowany, ale znając valve liczyło się, na rozbudowę jak w TF2. Niestety dopiero po pewnym czasie człowiek czuje mocny niedosyt uzbrojenia. Jeszcze gorsze jest to, że nie mogę tego nikomu odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, L4D to gra świetna i nie podlega tutaj żadna negatywna dyskusja :D

A tak na serio, gra budzi we mnie nie smak... no może, nie sama gra, a Valve zbijająca kokosy na addonach, oraz campowanie na kasę graczy za pomocą kolejnej części, która niebawem ma wyjść, choć "podstawka" jeszcze nie zdążyła się zestarzeć.

PS. Jaaaaaa!!! Będę mógł sobie zagrać z nimi przez sieć, ale fajnie!!! Jeszcze niedawno, mogłem zagrać sobie z tą paskudą z Transformesów... Toż to, mi się scyzoryk otwiera w kieszeni. Do czego ten marketing zaczyna służyć i jak za jego pomocą, można omamiać ludzi. Niewyobrażalne :/
Tylko pojawia się jakaś kolejna "artystka" albo "super mega piękna i utalentowana aktorzynka" i już wszyscy się podniecają... skąd wiecie, że to oni będą grać, a nie inni ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować