Zaloguj się, aby obserwować  
Levland

Demotywatory

80 postów w tym temacie

Ja powiem tyle, że u zarania swoich dziejów demoty były bardzo dobre, ale od długiego czasu to popłuczyny (i nie, demoty od początku były zabawne i prześmiewcze, a nie poważne i demotywujące w takiż sposób). Przerzuciłem się na komixxy :<. W każdym razie ostatnio zbyt dużo rzeczy się powtarza lub są to jakieś marne "prawdy życiowe", głupie opowiastki o bohaterskich dziadkach/studentach w MPK-ach czy jakieś emo-stories. Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 12:24, Demagol napisał:

/.../

Poziom humoru na Komixxach sięga mi do kostek. Świetny portal dla dzieci, którzy po powrocie z podstawówki pizdną tornister w kąt i chcą się rozerwać przed obiadem... Czasem pojawia się jakiś komiks podnoszący poziom, ale podczas czytania większości z nich czuję tylko zażenowanie. Nic dziwnego skoro admin ma 17 lat... Demoty są pod tym względem o niebo lepsze, bo trzeba się wysilić by trafić na główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 12:51, Sandro napisał:

Demoty są pod tym względem o niebo lepsze, bo trzeba się wysilić by trafić na główną.


co

xD
Poziom demotywatorów też jest żenujący, powtarzające się obrazki, jakieś wyssane z palca historyjki, problemy ze sformułowaniem dobrej puenty, admini puszczali ostatnio sporo głupich i nie mających pokrycia w rzeczywistości demotów, których autorzy to jacyś kretyni chyba (dobry przykład to ten z liniami LOT i konkursem Red Bulla na latanie byle czym - twórca myślał, że prezydencki Tupolew należał do tych linii lotniczych, podczas gdy LOT nie ma się czego wstydzić w porównaniu z liniami lotniczymi z całego świata), ogólnie strona nadaje się do zaorania.

Komixxy są głupie, ale przynajmniej otwarcie głupie, nikt chyba nie spodziewał się czegoś innego po nich. Nie mówię też, że to jakaś wybitna strona, ale czasami posiedzę sobie chwilkę i przejrzę kilka stron, bo zdarzają się dość niezłe kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W sprawie demotów, to się zgadzam. Coraz częściej mówię: "cholera, tu już przecież kiedyś było". No i tak szablonowość. Co do komixxów, to przeglądałem jak praktycznie od początku istnienia tego portalu i mimo tego, że w bardzo krótkim czasie poziom poszedł się paść na łące, to zaglądałem tam już z przyzwyczajenia. Ostatnio jednak poziom żartów sięgnął dna, a nawet niżej. Typowy, gimnazjalne poczucie humoru, ciągłe zrzynanie pomysłów od innych etc. W pewnym momencie przelała się czara goryczy i przestałem tam zaglądać, bo jeden dobry komiks na 50, to za mało, żeby się przedzierać przez tą górę gówna. Tak więc demotywatory i tak wypadają nieźle w porównaniu z komixxami. Teraz jedyny tego typu portal, przy którym prawie co chwilę brechtam śmiechem, to mistrzowie. Byle tylko tam poziom się trzymał, ale to już chyba zależy tylko całego internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to komixxy przeglądam od stosunkowo niedawna, bo wcześniej jakoś do mnie nie przemawiały, ale ostatnio posiedziałem sobie chwilkę i całkiem mi się to spodobało. Za to jakoś mistrzów i tego typu podobnych stron przetrawić nie mogę. Nie wiem, chyba zostanę przy oglądaniu głupich filmików na YouTube xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już od ok roku nie zaglądam na Demotywatory. Raz na kilka miesięcy, choć ostatnio zrobiłem jednego demota, bo wiedziałem, że trafi na główną :P Na początku ten portal był dla mnie dobry, w mojej byłej klasie to ja go pokazałem większości, ale teraz wszyscy tam wchodzą i jakoś mnie już to nie kręci. Komixxy też mnie od dawna nie ciągną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mój brat ma 15 lat i też lubi komixxy oraz oglądać głupie filmiki na YT, więc okażę Ci trochę zrozumienia. W sumie nie dziwota, że komixxy Ci się jeszcze nie zbrzydły, w końcu od niedawna je przeglądasz. Na początku jest to coś nowego, ale 90% "twórców" komixxów powielają kolejne pomysły, czasami dodadzą tylko jedno nowe okienko i już główna.

Kiedyś przez chwilę przeglądałem kotburgera, jako że bardzo te stworzenia lubię, jednak wersje po angielsku są 100x zabawniejsze. Polskie wydają się takie bezpłciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 13:16, Perry_Cox napisał:

Mój brat ma 15 lat i też lubi komixxy oraz oglądać głupie filmiki na YT, więc okażę Ci
trochę zrozumienia.


Sugerujesz, że też mam 15 lat? :P Po zajęciach na uczelni to chyba oczywiste, że będę miał ochotę na lekkostrawną papkę. Zresztą i tak przeznaczam na to naprawdę niewiele czasu. To, że sobie coś obejrzę (co i tak robię zazwyczaj niechętnie) czy przejrzę parę komixxów, to jeszcze nie znaczy, że jestem gimbusem/mam beznadziejne poczucie humoru/niski poziom emocjonalny & intelektualny :P.

Demoty mi zbrzydły, komixxy czeka to samo, to oczywiste. Zresztą najdziwniejsze jest to, że akurat demoty zacząłem przeglądać w dużej ilości całkiem niedawno, wtedy, gdy zrobiły się takie marne. Wcześniej po prostu robiłem sobie co parę tygodni maraton po kilkadziesiąt stron i tyle ;P.

Dnia 19.12.2010 o 13:16, Perry_Cox napisał:

Kiedyś przez chwilę przeglądałem kotburgera, jako że bardzo te stworzenia lubię, jednak
wersje po angielsku są 100x zabawniejsze. Polskie wydają się takie bezpłciowe.


Na pewno ENG są lepsze. Ale w sumie mnie kotburgery niespecjalnie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że są na tym forum jeszcze jacyś fani demotów, którzy będą mi w stanie pomóc :). Do rzeczy, szukam demotywatora, który nazywał się "Instrukcja sprzątania pokoju w 10 minut" lub podobnie. Niby prosta sprawa, ale wygląda na to, że Google w tym wypadku skapitulował (a wypróbowałem sporo możliwych kombinacji, nawet zastępując słowo "sprzątanie" różnymi synonimami). Demot to była po prostu wypunktowana lista, z punktów pamiętam jeden, mówiący o tym, że odkurzać należy tylko środek pokoju, bo po bokach nikt nie patrzy :). No i w ostatnim punkcie było coś o wizycie matki. Jakby ktoś przypadkiem miał namiary na tego demota, to proszę, by rzucił linkiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki sposób dodawać demotywatory tekstowe? To znaczy takie, w których zamiast obrazka jest sam tekst? Nie wiem jak to zrobić, a chcę, żeby wyglądało to porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 16:09, Piterixos napisał:

Mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki sposób dodawać demotywatory tekstowe? To znaczy takie,
w których zamiast obrazka jest sam tekst? Nie wiem jak to zrobić, a chcę, żeby wyglądało
to porządnie...

Robisz w edytorze graficznym tekst i zapisujesz jako obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 16:28, Dared00 napisał:

> Mógłby mi ktoś powiedzieć w jaki sposób dodawać demotywatory tekstowe? To znaczy
takie,
> w których zamiast obrazka jest sam tekst? Nie wiem jak to zrobić, a chcę, żeby wyglądało

> to porządnie...
Robisz w edytorze graficznym tekst i zapisujesz jako obrazek.


No dobrze, odpaliłem painta wstawiłem tekst na całą długość strony (pionowo) czcionką 36 i coś mi nie pasuje. Nie mogę zjechać jeszcze niżej z tekstem, a przecież w niektórych demotach tekst ciągnie się tak, ze demotywator jest podłużny. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Słyszałem legendy że istnieją ludzie którzy nie umieją obsługiwać Painta, teraz już wiem że to nie były legendy.
"Łapiesz" mały kwadracik w prawym rogu strony tak jak na obrazku i ciągniesz w dół aż wyjedziesz za okno painta. Potem przesuwasz w dół i znowu ciągniesz do dołu i tak cały czas w zależności od tego jaki rozmiar jest ci potrzebny.
Zawsze możesz też zmienić rozmiary w ustawieniach obrazu.

20120204173007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2012 o 17:31, kaczek93 napisał:

/ciach/


Człowieku, a ty myślisz, że ja z painta korzystam bez przerwy?:D Ok dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować