Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bogate wydanie gry Risen – tylko w Polsce!

36 postów w tym temacie

Cenega Poland

Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii oraz wydawca gry Risen na PC z przyjemnością ujawnia polskie wydanie następcy Gothic’a i najbardziej oczekiwanej gry RPG tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Bogate wydanie gry Risen – tylko w Polsce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnie te wydanie. Akurat na filmach typu making-of najmniej mi zależy. Zamiast tego widziałbym mapkę albo ścieżkę dźwiękową no ale lepsze to niż samo pudełko DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez soundtracka? Ahahaha nie ma co bogate to wydanie.

Im bliżej premiery tym mniej mam ochotę na tą grę a wszystko dzięki Cenedze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co narzekac,ale z drugiej strony,fakt ja za gre place "tylko"90 zl,ale zwykly szary gracz zaplaci ze 140,bo tyle kosztuje wydanie premierowe,do tego dochodzi brak soundtracka i jak dla mnie najwieksza strata to brak poradnika do gry,bo nie oszukujmy sie przy takiej cenie mogliby i poradnik dorzucic,ewentualnie mapke,coz mowi sie trudno,moze pkt z kg mi to zrekompensuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić kpina i tyle. Ale przepraszam przecież mamy "znacznie dłuższy niż dostępny powszechnie na Internecie" making-of. Ale po cholerę mi to? Żałuje, że nie zamówiłem za granicą, tak najwyżej poczekał bym na polskie napisy i cieszył się porządnym wydaniem. "Bogate" - Buhaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra kosztuje 140 zł, a oni chwalą się że oprócz niej, i instrukcji znajdziemy po prostu dysk z nudnymi filmami w których to twórcy chwalą się ile radochy to mieli podczas robienia gry ? No fascynujące, kurna :/

Gdzie Soundtrack !? To by była rzecz warta uwagi, zwłaszcza że muzyka w Gothicach zawsze była dobra. A szczególnie w 3 części, i z tego co dane było usłyszeć w gameplayach, także w Risenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: na drzewo z takimi wydaniami. Zdecydować się - albo pudełko, płyta, instrukcja, albo pudełko, płyta, instrukcja, poradnik, soundtrack, mapa itd. W tym wypadku nie ma się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He ciekawa sprawa,bo gra powinna na calym swiecie mw. tyle kosztowac,a jezeli u nas tylko jest to ''''bogate'''' wydanie to wspulczuje innym graczom ze swiata...Bo placic 140 zl[na inne waluty] za sama gre plus dziadowska instrukcje to...A moze chociaz cenega da kody na poradniki,materialy z Risena od swoich przyjaciol z gola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega jest spalona u mnie po całej linii. Najpierw brak polskiego dubbingu, a teraz to niby najbogatsze wydanie na całym świecie z beznadziejnymi filmikami z youtube "making of". Dlaczego to CD Projekt nie jest polskim dystrybutorem Risen? Zapewne mielibyśmy i polski dubbing i wypasione wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To cały świat w tym Czesi i kraje Europy Zachodniej mają soundtrack w podstawowej edycji a my nie? Śmiech na sali grę zamawiam za granicą. 5 Powodów by nienawidzić Cenegi: Brak Edycji Kolekcjonerskie, Brak soundtracku w podstawowej, brak dubbingu, na xboksa nawet bez polskich napisów i premiera 2 tygodnie później. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

140 zł za brak dubbingu, 2 tygodnie obsuwy, brak soundtracku (TAK! na świecie jest i nikt nie rozbi z tego powodu cyrku, po prostu bonus odd deepsilver o czym wszyscy zorientowani wiedzą - ale ofc nie w polsce), brak EK i łaskawą opcję nie instalowania polskich napisów (które nie wiem czemu mam wrażenie że są dopiero przygotowywane zamiast od dawna byc gotowe), o chwaleniu się instrukcją i to aż 64-stronnicową instrukcją której większą częscią będą podziękowania, creditsy, miejsce na notatki i instrukcja jak grę zainstalować to kpina. A pprzynajmniej w momencie, gdy taką porażkę ogłasza się jak sukces. Rozumiem że następne gry będą bez instrukcji i najlepiej bez cd-keya, skoro Risen jest taką wypasioną wersją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwaląc się takim wydaniem trzeba mieć niezły tupet.
Jeszcze większy przez brak dubbingu, płyty z muzyką (można w ostateczności wyciągnąć ją z plików z grą jak w Gothic 3) i spora obsuwa (powodu tego opóźnienia nie widzę).

Pytam sie - kto decydował o przyznaniu dystrybucji gry w Polsce akurat Cenedze? Hę?

Lud łaknie krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam nadzieje, że Cenega straci na Risenie. Żeby tylko się okazało, że im się nie zwróci to będę szczęśliwy.

Nie kupujcie tej gry, nie warto dawać kasy komuś kto po prostu robi nas w ch***.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak każdy zapłaci dokładnie 140zł za Risena :-) Na gramie jest za 119zł, a przecież jest to najdroższy sklep w Internecie. Tak przynajmniej ludzie powiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2009 o 16:42, Mistic napisał:

Już widzę jak każdy zapłaci dokładnie 140zł za Risena :-) Na gramie jest za 119zł, a
przecież jest to najdroższy sklep w Internecie. Tak przynajmniej ludzie powiadają.


Pomysl o MM,Empikach i innych sklepach,gdzie cena produktu=cena detaliczna.


Co do obsuwy,dwu tygodniowej-czy cenege kiedykolwiek pisala czemu tak dlugo?Ehhh...nie wierze ze napisy tyle im zajmuja,chociaz kto tam ich wie,im[cenedze] po prostu odwalilo,kilka niezlych gier wydanych[i tych ktore zostana wydane] przewaga nad CDP i koniec,ehhh..i ten zalosny prowokujacy naglowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować