Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wypróbuj CrimeCraft za darmo

10 postów w tym temacie

Dawno nie czytałem tak ogólnikowego newsa... Drogi autorze, nie mam bladego pojęcia czym jest CrimeCraft (poza tym że MMO) i mam wrażenie że wielu czytelników również, nie uważasz że warto chociaż wyjaśnić o czym jest w/w gra?
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też o tym nie słyszałem ale ściągnę clienta , może być fajne :D .Kotlecik5 , ja też nie wiem jak pobrać z tej strony i pobieram beta clienta z fileplanet.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Krondar

Z drugiej strony zawsze jest ktoś kto o danej grze nic nie słyszał. Jakby przy każdym newsie miałby być opis co to za gra to też by się ludzie denerwowali pewnie. Chociaż muszę przyznać sam o tej grze nie słyszałem. Musi być dość marna skoro zdecydowali się na tak radykalny krok jak udostępnienie choćby w okrojonej wersji za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@spider97 jakoś mi się nie chce wierzyć, że ten beta client to ten własciwy; wypuścili płatną grę w becie jeszcze? Do tego ten client został wrzucony dobre kilka miesięcy temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2009 o 15:49, Van_Waterflew napisał:

Jakoś dziwne, że nigdy nie słyszałem o tym mmo...

Ja też nie słyszałem o tej grze absolutnie nic. Teraz jest tyle gier że to nie sposób wszystkie zapamiętać a co dopiero pograć wszystkie tytuły. Chyba całe życie by nie wystarczyło aby przejść wszystkie gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować