Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dołącz do drużyny! Rusza pre-order Left 4 Dead 2!

18 postów w tym temacie

brakuje informacji, że to na gramerze jest
btw
"Autorzy oddali do dyspozycji graczy ulepszone algorytmy Sztucznej Inteligencji w kampanii single player"
w multi zombie i boty będą robić "civilian"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boycott ! Nie kupię L4D 2 za więcej niż 50% ceny, posiadam L4D i jestem zbulwersowany faktem, że tak sobie lecą w kulki z pierwszą częścią, ostatnie DLC jest do dupy, mapa Crash Course jest kompletnie niezbalansowana i za krótka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 20:55, Spychi napisał:

Boycott ! Nie kupię L4D 2 za więcej niż 50% ceny, posiadam L4D i jestem zbulwersowany
faktem, że tak sobie lecą w kulki z pierwszą częścią, ostatnie DLC jest do dupy, mapa
Crash Course jest kompletnie niezbalansowana i za krótka!


Się przyzwyczai bo takie mapy będą w Left 4 dead 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja juz zamówiłem sobie :D
No jedynka naprawde mnie zaskoczyla.. niby kolejna gra o zombie a tu prosze HIT! Ten caly Valve to ma naprawde pomysly niesamowite jak cos banalnego i ogranego do bólu sprzedac w zaje#### grze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2009 o 21:33, FatB napisał:

No ja juz zamówiłem sobie :D
No jedynka naprawde mnie zaskoczyla.. niby kolejna gra o zombie a tu prosze HIT! Ten caly Valve to ma naprawde pomysly niesamowite jak cos banalnego i ogranego do bólu sprzedac w zaje#### grze

A nie jest to czasem komercyjne rozwinięcie idei moda do H-L2 pt. Zombie Panic? Fakt, że bardzo udane ale mimo wszystko nie należy chyba całego splendoru przyznawać jedynie Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm pre order w gram.pl left4dead 2 tak szczerze to kiedy my to dostaniemy? zamówiłem z 5 innymi grami ale sądzę że zrobię anuluj . 23.10.09 | 24.10.09 ?

Czy my naprawdę tylko zapłacimy 120 PLN za l4d2? inne sklepy to mają po 150+ albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować