Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa gra BioWare w produkcji

32 postów w tym temacie

Jeśli Obsidian robił NWN2 to dlaczego BioWare miałby robić NWN3? Prawa do NWN ma Atari, które już chyba nie współpracuje z BioWarem. Chociaż nie miał bym nic przeciwko NWN3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem w pełni za kontynuacją MDK ^^ nawet jeśli to już nie miało by być to samo jak mówi "
GuitarHero" to ja bym z kumplami się za to wziął i to z bananem na buzi! MDK biowaru to było mistrzostwo z psychodelicznym klimatem i teraz też tak musi być w dodatku z next-genową grafiką x]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 08:56, anakin1000 napisał:

Tylko, ze to tajemnicze "New Next Gen Game" widnieje na stronie BW od jakiegoś roku do
2 lat (bo nie jestem w stanie dokładnie określić, ale od dość dawna)

To prawda.To jest po prostu ich styl.Tak samo było z dragon age,czy Mass effectem.Więc dla mie to żadna sensacja.
Tytuł .
DA 2
Jade Empire 2
MDK 3
ME 3,lub nowa marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! Przestańcie pisać o NWN3. Każda gra wykorzystująca nazwę miasta Neverwinter w tytule musi być osadzona w świecie Forgotten Realms. Aby byś osadzona w FR musi opierać się na mechanice D&D. Musi więc być licencjonowana przez Wizards of the Coast, które wprowadziło 4. edycję i ani myśli o dalszym popieraniu 3.5! Nigdy nie będzie Neverwinter Nights 3 od BioWare i nigdy nie będzie oparte na D&D 3.5. Czy takie tłumaczenie wystarczy?

Jestem ciekaw co to za tytuł może być? Biorąc pod uwagę, że BioWare to teraz własność EA i, że będzie to next-gen game (tylko na konsole? oby nie!) to jestem pełen obaw co do jakości tego tytułu. Obym nie okazały się słuszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 12:52, Azuredragon napisał:

LUDZIE!!! Przestańcie pisać o NWN3. Każda gra wykorzystująca nazwę miasta Neverwinter
w tytule musi być osadzona w świecie Forgotten Realms. Aby byś osadzona w FR musi opierać
się na mechanice D&D. Musi więc być licencjonowana przez Wizards of the Coast, które
wprowadziło 4. edycję i ani myśli o dalszym popieraniu 3.5! Nigdy nie będzie Neverwinter
Nights 3 od BioWare i nigdy nie będzie oparte na D&D 3.5. Czy takie tłumaczenie wystarczy?


A to nie może być gry opartej na D&D 4? ;) Od razu mówię, że nie wiem, dlatego pytam. ;)

@ Lucki Lucek

Skończ wać pan z buzz wordami i zacznij myśleć krytycznie o tym marketingowym bełkocie - takie deklaracje to żaden news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 14:28, Vojtas napisał:

A to nie może być gry opartej na D&D 4? ;) Od razu mówię, że nie wiem, dlatego pytam.

Oczywiście, że może. Nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate 3. Oby . . .
A Obsidian niech się zabiera lepiej za Icewind Dale 3
Bo wskrzeszenie starych marek to jet to o czym od dawna marzę.

I niech mi tu żaden "pseudo znawca"
i fanboy starych Baldurów nie mówi
że to będzie profanacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2009 o 14:28, Vojtas napisał:

A to nie może być gry opartej na D&D 4? ;) Od razu mówię, że nie wiem, dlatego pytam.


Sorry, że tak późno. ;) Nie chodzi o to, że nie może. Chodzi o to, że BioWare to teraz własność EA. Tak więc może wyprodukować dowolnego cRPGa na bazie licencji, które posiada EA... prawa do D&D znajdują się w rękach Atari. Póki EA nie ma praw do wykorzystywania D&D w swoich grach (BOŻE UCHOWAJ!) to nie ma co marzyć na NWN3 od BioWare. A poza tym na pewno nie będzie już gry cRPG na bazie edycji 3.5, bo nie zgodzi się na to właściciel marki D&D. Biznes is biznes. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować