• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
B92

Sterowniki do ATI Radeon HD 3470 x2

Pytanie

Witam, mam pytanie jak wgrać sterowniki do karty w ATI Radeon HD 3470 x2 w laptopie. Próbowałem kilka razy ale zawsze mam ten sam problem. Sterownik instaluje się jedynie na jednej karcie z dwóch, mianowicie na HD 3200 gdzie główną kartą jest właśnie HD 3470, a po restarcie systemu wyskakuje komunikat, że nie zainstalowano sterowników dla karty graficznej HD 3470. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 11.10.2009 o 21:32, B92 napisał:

Witam, mam pytanie jak wgrać sterowniki do karty w ATI Radeon HD 3470 x2 w laptopie.
Próbowałem kilka razy ale zawsze mam ten sam problem. Sterownik instaluje się jedynie
na jednej karcie z dwóch, mianowicie na HD 3200 gdzie główną kartą jest właśnie HD 3470,
a po restarcie systemu wyskakuje komunikat, że nie zainstalowano sterowników dla karty
graficznej HD 3470. Co mam zrobić?


Jaki model laptopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki, ale nie do końca o to mi chodziło. Tą wersję sterowników mam wgraną i jest ona z 2008-04-29. Chciałbym wgrać najnowsze sterowniki i chodzi mi o to jak je wgrać, skoro komputer wykrywa dwie karty: ATI Radeon HD 3470 i ATI Radeon HD 3200, a sterownik wgrywa się tylko dla HD 3200 po czym system nie wykrywa sterownika dla HD 3470.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2009 o 22:06, B92 napisał:

Dzięki, ale nie do końca o to mi chodziło. Tą wersję sterowników mam wgraną i jest ona
z 2008-04-29. Chciałbym wgrać najnowsze sterowniki i chodzi mi o to jak je wgrać, skoro
komputer wykrywa dwie karty: ATI Radeon HD 3470 i ATI Radeon HD 3200, a sterownik wgrywa
się tylko dla HD 3200 po czym system nie wykrywa sterownika dla HD 3470.


próbowałeś, ręcznie z menedżera urządzeń? Ewentualnie wyłącz w BIOSie (powinno się dać) Radeona 3200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.10.2009 o 22:15, Zgreed66 napisał:

próbowałeś, ręcznie z menedżera urządzeń? Ewentualnie wyłącz w BIOSie (powinno się dać)
Radeona 3200


Ręcznie próbowałem i nie szło, a w BIOS to jutro sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować