Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grający w World of Warcraft przymuszeni do Battle.netu

44 postów w tym temacie

Witam. Do dziś jest rejestracja konta z wowa na battle.net i mam pytanko: wczoraj zrobilem konto na battle.net i klikłem w Merge a World of Warcraft® Account i tam uzupełniłem dane mojego konta z wowa i wyskoczylo mi ze teraz moj stary login jest nieaktualny i jako login bedzie moj mail z battle.net. Jednak wciaz rejestruje sie na tym starym, nie mam tego pingwinka to po drugie . Czy trzeba czekac na zaakceptowanie ? a jeśli tak to ile?
Probowalem po wejsciu na swoje konto na battle.net jeszcze raz wpisac ale nic nie wyskakiwalo, wiec chyba powinno działać . Proszę o odp. i z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisz raczej do Blizzarda niż na forum, różne przygody z konwersją konta się przydarzały ludziom, ale to jednak oni powinni wiedzieć najlepiej - a w razie czego, naprawić. Mi tam zadziałało praktycznie od razu, i to daaawno temu, ale różni ludzie różnie mają jak widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem z kontem WoW, a mianowicie dodaniem go do konta na Battle.net. Nie grałem już ponad rok, teraz gdy chce na Battlenecie dodać konto nie ma dla mnie takiej opcji w ogóle. Wcześniej tego nie robiłem kiedy był ten cały komunikat, bo od kwietnia tamtego roku nie grałem więc nie interesowałem się już wiadomościami dotyczącymi tego wszystkiego. Loguje się normalnie na starym koncie na wow-europe i wszystko gra wygląda na nie ruszane. Pisałem już do działu technicznego blizza ale piszę też tutaj z prośbą o jakieś wskazówki lub pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować