Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Według Microsoftu w tym roku Xbox 360 sprzeda się lepiej niż PS3

32 postów w tym temacie

lepiej sprzeda się ps3 bo na "xkału"[jak ktoś napisał] trzeba płacić za grę w internecie a poza tym teraz ceny gier są prawie że równe lepiej jest kupić drogie ps3 niż "xkału" na którym trzeba płacić za grę w internecie "xkału" lepiej kupić jak będą gry darmo dawać bo jak bilans kilkuletni się zrobi to za grę w internecie wyjdzie taka cena jak za dobrą grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah.Rozwla mnie ten człowiek . Nie ma co ukrywać , ale to właśnie ps3 pobije w sprzedaży xbox''a . Chociażby za dobrą strategie marketingową - nowy model slim . premiera Uncharted 2 = Bundle Pack za atrakcyjną cenę i mamy pożądany wynik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 02:37, ShoGun1337 napisał:

Haha głupie xfagi sa głupi. PS3 jest over 9000 lepsze od xkału

Załatw sobie gre o nazwie "słownik".

@XXX_PL1
Ojej pałace 12 zł miesięcznie! Na taką kasę to przez całe życie trzeba tyrać!

Co do tematu, kto wie jedno co mnie odstrasza od ps3 to olewanie europy przez Sony (co nie jest dobrą strategią hanti_gunner bo jak chciałeś sobie pograć w demo GoW 3 to narazie nie ma nawet daty jego ukazania się na EU psn).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 23:17, Konrad-kun napisał:

Nie przedstawił. Rzeczony pracownik Microsoftu mówił o obniżce cen, nie o tym, że Sony
w międzyczasie zdołało w znacznym stopniu zmniejszyć koszty produkcji przez co efektywnie
zaczęło zarabiać na każdej konsoli, nawet po obniżce cen. Nie widzę zresztą jak Sony
przez zmniejszenie kosztów produkcji mogłoby zarabiać "jeszcze mniej".



Na początku sprzedaż wzrosła, nie wiem jak jest teraz i czy różnice są na tyle wielkie że obniżka się opłaciła. Bo z tego co wiem obniżki mają znaczenie raczej krótko terminowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2009 o 23:05, hallas napisał:

Więc wbrew pozorom znacznie większą zmorą
jest piractwo na konsoli szczególnie na początku jej funkcjonowania bo gdy już zaczyna
się na konsoli zarabiać to problem przestaje istnieć i piractwo nie wywołuje żadnych
REALNYCH strat finansowych.


Sprawa m.in. gry Dead Space temu zaprzecza. Prawie połowa graczy mających przyjemność grać w nią, zdobyła ów tytuł z drugiego obiegu. Zostało to nagłośnione ,bo twórcy monitorowali swoją grę od dnia premiery. Na PS3 nie ma piractwa i do końca żywotności konsoli już raczej go nie ujrzymy. Sytuacja z Wii jest prosta, gdyż odbiorcami są przeważnie osoby przywiązane do marki i nasi ukochani casualowcy, którzy nie są zainteresowani piraceniem pomimo znikomej ochrony konsoli. X360 przoduje w niechlubnym wyścigu piratów na konsolach, ale i tak jest to marginalne (Microsoft odbija sobie te liczby na DLC). Sieci sklepów jak Gamestop itp. zauważyły, że piractwo nie jest problemem, dlatego mogą się wzbogacić na swój sposób stając się szarańczą dla producentów. Dlatego też coraz więcej twórców decyduje się dodawać do swoich gier specjalne zdrapki z kodami na dodatkowe "bajery" do ściągnięcia z sieci za darmo. Wszystko w imię zwalczania rynku wtórnego oraz przywiązania do danej marki (wide Bioware). Dobra koniec tego dobrego wracam do grania. Uncharted 2 to bomba, kto nie zagrał ten trąba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że Uncharted to jedyna gra na konsole? Przyjmnij do wiadomości to że to tylko jedna gra i nie każdemu się musi podobać. Co do tego "kosmity" to wie o grach pewnie duuużo więcej niż ty a więc nie wszczynaj fanboyskich wojen w każdym temacie w którym ps3 nie jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 11:59, Pile napisał:

Myślisz że Uncharted to jedyna gra na konsole? Przyjmnij do wiadomości to że to tylko
jedna gra i nie każdemu się musi podobać.


Racja. Jednak czy jest sens mówić o tym "nie podobaniu się" skoro się w jakiś tytuł nie grało ? :]
(Np. Ja z początku myślałem o Gearsach jako o średniej grze jednak gdy zagrałem szczerze mówiąc przypadła mi do gustu).

Dnia 17.10.2009 o 11:59, Pile napisał:

Co do tego "kosmity" to wie o grach pewnie duuużo więcej niż ty a więc nie wszczynaj fanboyskich wojen w
każdym temacie w którym ps3 nie jest najlepsze.


Po pierwsze Ci analitycy/ludzie, którzy mówią, że jakaś konsola się lepiej sprzeda mogą tylko to przypuszczać i osobiście mnie tacy ludzie denerwują swoim gadaniem (niezależnie od konsoli), gdyż nie wiadomo nigdy jak się potoczy przyszłość. Po drugie każdy w jakimś stopniu może się przyczynić do fanboyskich wojen ,chociaż tego nigdy nie planował. (np. ja i ty)

PS.Mam nadzieję ,że nie odbierzesz tego posta negatywnie tylko rozważysz go jako ogólne rozumowanie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:03, Michu94x napisał:

Racja. Jednak czy jest sens mówić o tym "nie podobaniu się" skoro się w jakiś tytuł nie
grało ? :]
(Np. Ja z początku myślałem o Gearsach jako o średniej grze jednak gdy zagrałem szczerze
mówiąc przypadła mi do gustu).


Ja nie grałem w Uncharted dlatego nie wypowiadam się na temat jej jakości. To że nie podoba się wszystkim jest faktem.

Dnia 17.10.2009 o 14:03, Michu94x napisał:


Po pierwsze Ci analitycy/ludzie, którzy mówią, że jakaś konsola się lepiej sprzeda mogą
tylko to przypuszczać i osobiście mnie tacy ludzie denerwują swoim gadaniem (niezależnie
od konsoli), gdyż nie wiadomo nigdy jak się potoczy przyszłość. Po drugie każdy w jakimś
stopniu może się przyczynić do fanboyskich wojen ,chociaż tego nigdy nie planował. (np.
ja i ty)


Gość ma chyba prawo do własnej opinii. A mówienie że jakaś konsola jest lepsza nie jest fanboystwem. Fanboystwem można nazwać posty takie jak xbox/ps 3 to syf i mam nadzieję że wycofają go ze sprzedaży itp :D

Dnia 17.10.2009 o 14:03, Michu94x napisał:

PS.Mam nadzieję ,że nie odbierzesz tego posta negatywnie tylko rozważysz go jako ogólne
rozumowanie tego tematu.


Nigdy na siłę nie doszukuję się prowokacji itp. Twój post jest git ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2009 o 14:13, Pile napisał:

Ja nie grałem w Uncharted dlatego nie wypowiadam się na temat jej jakości. To że nie
podoba się wszystkim jest faktem.


Sorry, że pytam, ale co masz na myśli mówiąc "wszyscy" ?

Dnia 17.10.2009 o 14:13, Pile napisał:

Gość ma chyba prawo do własnej opinii. A mówienie że jakaś konsola jest lepsza nie jest
fanboystwem. Fanboystwem można nazwać posty takie jak xbox/ps 3 to syf i mam nadzieję
że wycofają go ze sprzedaży itp :D


Owszem ma prawo, jednak trochę przesadził swoim jednym zdaniem.

Możecie być jednak pewni, że Xbox 360 nie tylko sprzeda się lepiej od PlayStation 3 w tym roku kalendarzowym, ale też w całej tej generacji konsol.

Dosłownie w tym o to zdaniu ten pan narzucił swoje zdanie innym, a tym samym mnie oraz wiele innych osób zdenerwował identycznie jak pewien analityk, który mówił ,że ps3 też na 100% będzie liderem. :]

Dnia 17.10.2009 o 14:13, Pile napisał:

Nigdy na siłę nie doszukuję się prowokacji itp. Twój post jest git ;D


Mam nadzieję. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować