Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy miliony kopii PES-a 2010 na premierę

7 postów w tym temacie

Co do ostatniego zdania pepsiego to przeciwnik nie zawsze musi być wirtualny.
Ja osobiście już od 3 lub 4 sezonów nie gram inaczej niż z braćmi lub kumplami;)
Wirtualny przeciwnik dla mnie nie istnieje bo nie ma to jak usiąść w kilka osób i "strzelić" sobie turniejek;) Emocje i wrażenia niezapomniane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety PES dla mnie przestał istnieć od wydania 2008. Rozgrywka jeszcze była tam dość zjadliwa ale multi po sieci niegrywalne. Niestety odsłona 6 na serwerach świeci pustkami więc zwyczajnie pes poszedł w odstawkę. Najnowsza część jest dla mnie zbyt wolna i monotonna. Demo zniechęciło mnie całkowicie do tej części, jak i poprzedniej. Szkoda bo to świetna piłka kiedyś była. I nie rozumiem odejścia od świetnego sterowania z 6. Nie można chociaż dać wyboru powrotu do starego sterowania jak to było z fifą? Fifa dla mnie też jest niegrywalna więc zwyczajnie nie ma dla mnie alternatywy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ke? Mówisz o wersji na PC? Tak, na konsole Fifa niszczy PESa, ale na PC PES jest lepszy. Nawet ten 10. Bo ta FIFA jest jeszcze gorsza od poprzedniej części, która była wielkim niewypałem. Przynajmniej dla mnie. No i wszystkich moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 19:01, Arkads napisał:

Ke? Mówisz o wersji na PC? Tak, na konsole Fifa niszczy PESa, ale na PC PES jest lepszy.
Nawet ten 10. Bo ta FIFA jest jeszcze gorsza od poprzedniej części, która była wielkim
niewypałem. Przynajmniej dla mnie. No i wszystkich moich znajomych.

Mówię ogólnie bo zapoznałem z tymi grami na wszystkich trzech głównych platformach ( PC , PS3 i x-klocek) :/
PES w tym roku to nie wypał niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba. Jakoś nie zachwyca, ale pograć można. W sumie jestem fanem piłki kopanej i mam tylko PC, dlatego gram w PESa. Że brat z Londynu przyjechał w wakacje z xpudłem i miał Fifkę 09 to się oderwać nie mogłem, coś genialnego. Dlatego jak będę miał konsolkę to pewnie FIFA będzie się dla mnie tylko liczyła. :)
A tak się poczeka na patcha od gamingacess i będzie można grać w PESa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować